Zamanını Planlamak İsteyenler İçin Bir Mobil Uygulama: Hourly


2

Zamanı etkin kullanmak daha kaliteli bir yaşam için önemli. Günümüzde ise belki de en önemli kavramların başında geliyor zaman. Doğru ve etkili kullanılmayan zaman hem iş hem de aile hayatında kopmalara neden olabiliyor. Zira zamanı geri getirmek asla mümkün değil. Farkına varmadan çok kısa zaman içinde bitirebileceğimiz bir işi uzun tutmak en değerli nimetlerden biri olan zamanı boşa harcamaktır. Dolayısıyla zamanınızı neye ne kadar harcadığınızı kontrol altında tutmak son derece önem arz ediyor. Ama artık gereksiz zaman kaybının önüne geçebilmek mümkün gözüyor. Zamanlayıcı adı altında sayısız uygulamalar olsa da zaman planlayıcısı konusunda kolay kullanım ve sadelik özelliklerini taşıyan Hourly mobil uygulaması diğer uygulamalardan sıyrılıyor.

Hourly Ücretli Mi? Nereden İndirebilirim?

hourly mobil uygulama

Hourly mobil uygulaması henüz Android kullanıcıları için aktifleşmiş değil. Sadece iOS işletim sistemine sahip cihazların App Store’dan indirebileceği bu mobil uygulamanın en güzel taraflarından birisi de ücretsiz olması. Hem kullanımın kolay olması hem de ücretsiz hizmet vermesi iOS kullanıcıları için büyük şans. Herhangi bir üyelik kaydı açmanıza gerek olmayan uygulama otomatik olarak kullanıma başlıyor. Çok yeni diyebileceğimiz uygulamanın kullanımı gayet kolay olmasının yanında tasarımı ve grafikleri de son derece güzel.

Hourly’i Nasıl Kullanabilirim?

hourly nasıl kullanılır

Hourly’i mobil uygulama sizin hangi eylem için ne kadar zaman harcadığınızı kaydederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için yapacağınız işleri listeleyip eklemeniz yeterli. Örneğin ders çalışma zamanınızı artırabilir, sosyal medyada zaman ayırma sürenizi kısaltabilirsiniz. O gün Matematik dersine ne kadar çalışmanız gerektiğini hatırlatmasını isteyebilirsiniz. Aylık ya da haftalık olarak geri dönüşümler aldıktan sonra hangi göreve ne kadar zaman harcadığınızı belirleyip bir sonraki çalışmanız için hesaplama yaptırabilirsiniz. Zamanınızı planlayabilirsiniz. Saatlik çalışanlar için ise olmazsa olmaz bir uygulama. Çalışmanız ile ilgili verileri raporlama noktasında size oldukça fayda sağlayacak olan Hourly, çalışma hayatınızda da size yardımcı olacaktır.

Yakın zamanda uygulama üzerinde birçok yeniliğin olacağı müjdesini veren uygulamanın geliştiricisi bunun için biraz zamana ihtiyaçlarının olduğunu söylüyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı