Hem Tatil Yapın Hem De Yabancı Dil Öğrenin Yurtdışı En Popüler Dil Okulları


2

Yurtdışı dil okulları veya yaz okulu, yaz tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilmek ve aynı zamanda yabancı dil becerilerinizi de geliştirmek için en ideal seçenektir. Özellikle yurt dışında edineceğiniz yurtdışı dil okul tecrübesi, sizlere hem kariyer, hem akademik, hem de sosyal alanda eşi bulunmaz bir fırsat sunacaktır.Ayrıca bazı ülkelerde hem okuyup hem de çalışabilirsiniz. Bugünkü yazımızda yurtdışı dil okullarını inceleyelim.

EF Education First

EF Education First

İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Japonca, Çince, İtalyanca, Korece veya Almanca! Sizler için her dilde bir yurtdışı dil okulu seçeneği var. Alanında uzman deneyimli öğretmenleri ve kalabalık olmayan sınıfları, sizlere gösterilecek birebir ilgiyi garantiliyor. Yerel halkla beraber yaşarken bir yandan da spor aktivitelerine, kültürel ve sanatsal gezilere katılıp, doğayla iç içe olabileceğiniz yurtdışı dil okulları bünyesinde EF Education First ile yer alabilirsiniz.

Yurtdışı Dil Okulları: Kaplan Yurt Dışı İngilizce Kursları

Kaplan Yurt Dışı İngilizce Kursları

İngilizce konuşulan bir ülkede dil eğitimi alan gençler için Kaplan tarafından özel olarak tasarlanmış K+ Juniors programı, dilde hızlıca ilerleme kaydetmenizi sağlayacak heyecan verici eğitim materyallerine sahiptir. Kurs sırasında ya özenle seçilmiş ev sahibi ailelerden birinin yanında, ya da özel gözetime tabi konforlu öğrenci yurtlarından birinde diğer genç öğrencilerle  birlikte kalabilirsiniz .Torquay, Bath, Amerika’da hem dil öğrenip hem tatil yapabilirsiniz.

Yurtdışı Dil Okulları Alanında Yılların Tecrübesi: Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulları

Malta yurtdışı dil okullarını duymayanımız pek kalmamıştır. Bu dil okullarının tecrübeli bir ekibi, ve özenli çalışmaları sonucu hakettiği bir güveni vardır.

Öğrenciler, farklı yaşam tarzları ile bir araya geldiklerinde bir artıya daha sahip oluyorlar. Örneğin, ülkemizde yabancı dil eğitimi alan bir öğrenci, sadece ders saatlerinde dil ile haşir neşir olur geriye kalan zamanlarında yeniden Türkçe konuşmaya başlar ki bu da pratik yapma şansını kaybetmiş oluyorlar.

Malta’da Dil Öğrenmek Daha Kolay

Malta-Dil-Okulları

Ancak Malta, her yıl gelen öğrencilerin farklı yerlerden burada toplanması sayesinde kozmopolit bir özelliğe bürünüyor. Bunun da getirisi, herkesin ortak olarak İngilizce konuşmak zorunda kalmasıdır. İlk zamanlarda insanlarla anlaşmak biraz zor olsa da ilerleyen dönemlerde İngilizce dilini daha net öğrenen öğrenciler, iletişim kurma konusunda hiç de zorlanmıyorlar. Yani burada da pratik yapma şansını yakalayan öğrenciler daha kısa sürede dil eğitimlerinden verim almaya başlayabiliyorlar.

Hem Çalışmak Hem De Dil Öğrenmek İçin: İrlanda

İrlanda yabancı dil

İrlanda 25 hafta ve üzeri eğitim alacak olan öğrencilere çalışma izni vermektedir. Öğrenciler bu izinle beraber haftada 20 saat part time olarak çalışma hakkına sahip olurlar. Bu vize ile öğrenciler 8 aya kadar İrlanda’da kalabilirler. Eğitim süreci boyunca part time olarak çalışabilen öğrenciler, tatil dönemlerinde haftada 40 saat tam zamanlı olarak çalışabilirler. İrlanda’da saatlik minimum ücret yaklaşık 9-10 Euro civarındadır. Böylece öğrenciler haftada 180 Euro kazanabilirler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
1
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı