Yengeç Burcu Biri İle İlişkisi Olanların Mutlaka Bilmesi Gereken 10 Madde


0

Yengeç burcu denildiğinde pek çok kişinin adına iyi ya da kötü bir şeyler gelmektedir. Bu burca sahip olan kişilerin pozitif özelliklerinin yanı sıra insanların canını çok sıkacak derecede olumsuz özellikleri ve mevcuttur. Ama olsun biz yengeçleri böyle seviyoruz.

Yeryüzünün En Duygusal Burcu İle Karşı Karşıya  Olduğunuzu Sakın Unutmayın

yengeç duygusal

Bu burca sahip olan kişiler neredeyse uçan kuşların uçtuğuna bile ağlayabilir.  Seyredilen dizi ya da filmdeki karakterleri tümüyle bürünüp olaylar sanki kendisinin başından geçiyormuşçasına ağlayan bu kişiler çok sık duygu atakları ve ağlama krizi yaşarlar. Bu durumda ilişkinin diğer tarafı için hazırlıklı olunması çok önemlidir.

Yumuşak Başlıdırlar

yumuşak başlı kadın

Daima yumuşak ve sakin görünen tavırların altından yengeç burcuna sahip olan kişilerden bir canavar çıkabilir. Hiçbir şekilde durduk yere kimseyi sinirlenmeyen, ancak canları yakıldığında ya da sıkıldığında patlayabilen bu burçlar karşısında her zaman sakin kalmaya çalışmalısınız.

Modları Çabucak Değişebilir

değişken mod

Bu burca sahip olan insanlar gün içinde en az 4 ya da 5 kere mod değiştirebilir. Uyandıklarında genelde huysuz ve keyifsiz olan kişiler öğlene doğru biraz daha neşeli Akşam ise oldukça duygusal bir ruh haline sahip olurlar.

Aşırı İlgi Gösterip Aşırı İlgi Beklerler

Aşırı ilgi beklemek

Çok fazla sevgi besleyen yengeç burçları zaman zaman insanların sıkılıp bunalmasına neden olabilir. Herkesi sevdiği ölçüde ilgi bekleyen yengeç burçları kaybetme korkusunu oldukça sık yaşarlar. Sadık bir eş olarak görülen bu burçlar, ilgi görmediklerini hissettiklerinde sessizce bekleyip bu durumu anlamanızı isterler.

Çok Vefalıdırlar

Vefalı kadın

Doğadaki hiçbir canlıya kesinlikle kıymayan yengeç burçları, çevresinde yer alan insanlar içinde oldukça vefalı ve düşünceli bir dosttur. Özel günlere oldukça özen gösterir ve asla unutmazlar.

Çok Fazla İyimserlerdir

iyimser

Gereğinden fazla iyimser olan bu burcun insanı tüm herkesi kendisi gibi çok iyi niyetli zanneder. Ancak durumun böyle olmadığını gördüğünde çok büyük de hayal kırıklığı yaşayarak içine kapanır.

Ev Onlar İçin En Önemli Mekanlardan Biridir

Evlerine oldukça bağlı olan yengeç burçları kendilerini en çok burada huzurlu ve güvende hisseder. Ayrıca bu burcun insanları evde vakit geçirmekten de çok büyük bir keyif alır.

Yengeç Burcu İnsanlar Suya Aşıktır

suya aşık insan

Nehir, göl ya da deniz hiç fark etmez yengeç burcu tüm bunlara âşıktır. Romantik bir vakit geçirmek isteyen kişiler için yengeç burcunun bulunduğu bir ilişkide kesinlikle su kenarı tercih edilmelidir.

İletişimleri Oldukça Gelişmiştir

İnsanlarla bağ kurma konusunda ustalaşmış olan yengeç burcu kişiler, etkileyici ve anlatma kabiliyeti yüksek kişilerdir. Bu burca sahip olan biri ile yapılan sohbetlere doyum olmaz.

Çok Düzenlidirler

Yengeç burcu çok düzenlidir

Yengeç burcu insanı yaşadığı yerin düzenli ve temiz olmasına çok dikkat eder. Bundan farklı olarak her şeylerini ajanlarına kaydetmeyi ve programlı bir çalışma yapmayı da asla ihmal etmezler. 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı