Yakın Zamanda Vizyonda Göreceğimiz Filmler


3

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ve izleyici kitlesinin genişlemesiyle beraber vizyona giren film sayısı her geçen gün artış göstermiştir. Bu yılda da bu sayı oldukça fazla olacak gibi! Tahmini vizyona giriş tarihleriyle beraber beş dikkat çekici film hakkında sizlere ufak tüyolar hazırlamak istedik ki siz izleyiciler ilgili alanınıza giren filmler ile ilgili hem biraz bilgi sahibi olun hem de kaçırmayın.

Enes Batur Gerçek Kahraman ( 31 Mayıs 2019 )

Enes Batur Gerçek Kahraman

Kendi Youtube kanalında paylaşımlarıyla fenomen olmayı başaran ve bu konuda her geçen gün kendini biraz daha geliştirmeyi başaran Enes Batur, sinema dünyasına  “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” filmiyle adım atmıştır. İlk filmin devamı niteliğinde olan bu filmde bu sefer tam tersi bir rol sergileyip Youtuber olma yolunda hayallerinin peşinden gitmesiyle beraber başından geçen komik olaylar ve senaryosu kendi hayatı olan filmi çekmesi yer almıştır.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw ( 2 Ağustos2019 )

İlk serisi 2001 yılında vizyona giren filmin her serisi izlenme rekoru girdiği gibi bu filmden de beklentiler yüksektir. Araba modifiyeleri ve yarışlar üzerine çıkış yapan filmin aksiyona daha fazla yoğunlaştığı her serisinde biraz daha belirgin şekilde anlaşılmaktadır. Bu filmde başrol karakterleri değişmiş olup filmin adından da anlaşılacağı gibi Luke Hobbs ve Deckard Shaw olarak karşımıza çıkmaktadır. Idris Elba’nında yer almasıyla bu film sizi aksiyona doyuracağına emin olabilirsiniz. Fragmanın da aksiyon seviyesi yeterince zirvededir.

Pokémon Detective Pikachu ( 10 Mayıs 2019 )

Pokémon Detective Pikachu

Bir zamanların en sevilen ve her bölümü sabırsızlıkla beklenen Pokemon çizgi filmi farklı bir içerikle bu sefer karşımıza sinema filminde çıkmaktadır. Andorid ve İOS cihazlarda oyunuyla hafızalarda tekrar canlanmışken çekilen filmi ile daha fazla akılda kalacağını tahmin etmekteyiz. Pokemonlar ile insanların bir arada yaşadığı dünyada Tim kaybolan dedektif olan babasını bulma çabası içerisindeyken, babasının ortağı dedektif Pikachu ile bu maceraya atılırlar. Yönetmenliğini; Rob Letterman’ın yapmaktadır.

High Life ( 3 Mayıs 2019 )

High Life

Müebbet olarak hapis yatan bir grup suçlunun, beraat edebilmesi için tek çareleri olan ve sonu ölümle bitme ihtimali olan yüksek olan uzayda insan üreme deneyinde yer almaktadırlar. Bulundukları geminin Kozmik ışın fırtınasıyla karşı karşıya kalarak, mahkûmların uzaydaki zorlu yaşam mücadelesini anlatmaktadır.

The Lion King ( 19 Temmuz 2019 )

The Lion King

Yönetmenliğini; Jon Favreau tarafından farklı bir bakış açısıyla tekrar karşımıza çıkmıştır. Kral olan Mufasa’nın yolunu takip edip onun gibi kral olmak isteyen yavru aslan Simba’nın hikâyesini anlatmaktadır. Bu yolda başta kardeşi ve amcasının kıskançlıklarından dolayı ihanetleriyle karşılaşır. Sürgüne gönderildiği yerde edindiği dostları sayesinde büyümüştür ve hakkı olanı alabilmek için geri dönüşünün hikâyesidir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

3

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı