Video Düzenlemesi Yapabileceğiniz En İyi Mobil Uygulamalar


2

Mobil dünyasındaki teknoloji inanılmaz bir hızla gelişmeye devam ediyor. İşlerimizi en çok kolaylaştıran uygulamalar arasında telefonlarımıza yükleyebileceğimiz video düzenleme uygulaması geliyor. Bu uygulama farklı seviyelerdeki kullanıcılar için değişkenlik gösteriyor. Aralarından en iyi olanları gelin hep beraber inceleyelim.

Video Düzenleme Uygulaması: Magisto

Magisto - Video Düzenleme Uygulaması

Çektiğiniz fotoğrafları ve videoları birleştirerek yeni bir video yapma, hazırladığınız videolara müzik ve yazı ekleme seçeneklerinin yanı sıra çeşitli efektler ve filtreler ile, videolarınıza renk katmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca akıllı algılama özelliği sayesinde, uzun videolarınızdan en hareketli bölümleri alarak, yeni ve kısa bir video oluşturmanıza da olanak sağlıyor.

Videolarınıza ticari ya da kişisel logo ekleyebiliyorsunuz. Ücretsiz bir video düzenleme uygulaması olarak geliyor fakat daha uzun ve profesyonel videoları düzenlemek için premium seçeneğini şart koşuyor.

WeVideo

WeVideo

Video düzenleme uygulaması hemen hemen tüm temel ihtiyaçlarınızı çözebilecek şekilde tasarlanmış. iOS ve Android cihazların yanı sıra bilgisayarınızda da kullanabileceğiniz web tabanlı bu uygulama ile videolarınızı düzenleyebilir, müzik ekleyebilir ve özel efektlerle süsleyebilirsiniz.

Uygulamanın güzel bir özelliği de hazırladığınız videoları kolaylıkla YouTube’a yükleyebilir veya Facebook, Twitter sosyal ağlarında paylaşabilirsiniz. Pratik ve gelişmiş araçlar sunan uygulamanın ücretsiz sürümü çoğu kullanıcının ihtiyacını karşılayabilir. Daha fazlası içinse aylık ödemeli ücretli planlardan birine sahip olmak gerekiyor.

Montage

Montage, basit bir video düzenleme uygulaması gibi görünse de, yapabildikleri bundan daha fazladır. Birbirinden bağımsız pek çok videoyu birleştirmeye, üst üste eklemeye veya fotoğraf eklemeye olanak sağlayan bir uygulamadır. Aynı zamanda filtreleme, kırpma, döndürme gibi temel fotoğraf düzenleme özelliklerine de sahip.

Ayrıca videolarınıza arka plan rengi ekleme veya değiştirme seçeneği de bulunuyor. Montage sadece iOS için hazırlanmış.

Video Düzenlemesi Yapabileceğiniz En İyi Mobil Uygulamalar: Cinefy

Cinefy - video düzenleme uygulaması

Videolarla uğraşmayı sevenler, sosyal medya hesaplarında sık sık video paylaşmayı tercih edenler için Cinefy keyifli bir uygulamadır. Çektiğiniz bir videoyu, hazır bulunan ve uygulaması oldukça efektler yardımıyla daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Şimdilik sadece iOS tarafından desteklenen bu ilgi çekici video düzenleme uygulaması ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Fakat tüm özelliklere sahip olmak için uygulama içi satın alma gerekiyor.

Splice

Splice - video düzenleme uygulaması

Videoda ufak tefek filtre seçenekleri olsa da, videonun istediğiniz bölümlerini kesmenize ve video üzerinde tercih ettiğiniz kısımlara sesinizi kaydedip eklemenize yardımcı oluyor. Videolarınıza, video düzenleme uygulaması arşivinde bulunan alkış, gülme efekti gibi sesler de ekleyebiliyorsunuz. GoPro tarafından satın alınan Splice iOS kullanıcıları için uygulamayı ücretsiz indirme imkanı sunuyor.

Vid.dy

Viddy

Pek çok filtre ve renklendirme seçenekleri sunan Vid.dy, bunların yanı sıra videolara müzik ekleme seçeneğine de sahiptir.

Bu ücretsiz video düzenleme uygulaması videolarınıza çeşitli efektler ve müzik ekleme fonksiyonlarını keyifli bir hale getiriyor. Fakat ücretsiz sürümü özelliklerinin tamamını kapsamıyor, Vid.dy’nin diğer özelliklerine de sahip olmak için 5,29 TL’lik bir uygulama içi satın alma gerçekleştirmek gerekiyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
1
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win
Özlem Çelik
1977'de İstanbul' da doğdu. DAÜ İşletme ve Ekonomi Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü 4 yıllık lisans mezunu. İnsan Kaynakları Üst Düzey Yöneticisi ve İK Eğitmeni. İçerik Yazarı ve Editör. Evli ve Mücahit Meriç'in annesi.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı