Akıllı Cihazınızda Oynayabileceğiniz En Başarılı Vakit Öldüren Oyunlar


5

Neredeyse hepimizin akıllı cihazlarımızda oynadığımız bir veya birkaç mobil oyun vardır. Bu mobil oyunlar yanında ya otobüste giderken ya da boş zamanımızda öylesine oynadığımız vakit öldüren mobil oyunlar da yüklüdür. En başarılı vakit öldüren oyunları listeledik.

Special Forces Group 2

Special Forces Group 2

FPS oyunları tutkunları için güzel bir seçenek olan Special Forces Group 2 silah çeşitliliği, takım oyunları gibi seçenekler ile listemizin ilk sırasında yer alıyor.

Slide Soccer

Slide Soccer

Mobil oyunlar listemizdeki oyun, bizi çocukluğumuza götürüyor. Kontrolleri kolay ve zengin bir içeriğe sahip. Takım kurma şansınız da var.

Drive for Speed: Simulator

Drive for Speed: Simulator

Ortalama olarak niteleyebileceğimiz grafikleri, modifiye seçenekleri, görev modları, sürüş açıları ile başarılı bir vakit öldürme oyunu.

Minigore 2

Minigore 2

Özellikle iş çıkışı metroda veya otobüste stres atabileceğiniz mobil oyunlar arasında en iyilerinden bir tanesi. Bir siz bir de silahınızdan kurulu oyunda çevrenizde bulunan zombileri öldürüyorsunuz. Her ölen zombiden bir silah kazanmanız mümkün. Dayanıklılık ve mermiler bitince silahı kullanamıyorsunuz.

Temple Run 2

Temple Run 2

Indiana Jones karakterine bürüneceğiniz bu oyunda grafikler gerçekten müthiş. Mobil oyunlar listemizde grafikleri ile adından en çok söz ettiren oyun Indiana Jones, maceralarla dolu bir oyun.

Alphabear

Alphabear

Mobil oyunlar listemizde scrabble tarzı oyunların başında Alphabear geliyor. Farklı harfler ile farklı sözcükler oluşturuyorsunuz. En uzun kelimeler en büyük ayılara ulaşmanızı sağlıyor ve bu da size yüksek puan kazandırıyor.

Hex FRVR

Hex FRVR

Tetris’e benzerliği ile dikkat çeken oyun Tetris’in biraz daha zarif hali olarak nitelendirilebilir. Şekil tamamlama kategorisindeki mobil oyunlar arasında çok beğenilen oyun altıgen bir tahtaya sığdırmanız gereken farklı şekillerden oluşuyor.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

Sıra geldi listemizde bağımlılık yaratan mobil oyunlar arasında en ünlü olan Candy Crush Saga’ya. Hem Android hem de IOS’larda oynanan oyun tam bir vakit geçirme oyunu. Aynı renk şekerleri yanyana getirip patlatma yolu ile seviyelerde ilerleme üzerine kurulu oyun çok popüler.

Clash Of Clans

Clash Of Clans

Çok basit anlatımı ile köy inşa ederek diğer oyuncular ile savaşabileceğiniz bir strateji oyunudur. Vakit öldürmek için oyalayıcı bir seçenek.

Dr.Driving

Dr.Driving

2013 yılından beri hayatımızda olan oyun en eski mobil oyunlar arasında. Adından da anlaşılacağı üzere şehirde araba kullanıyorsunuz ve araba kullanma ile ilgili park etme, ışıklarda durma gibi pek çok görevi yerine getiriyorsunuz.

Hill Climb Racing

Hill Climb Racing

Mobil oyunlar listemizde önemli bir yere sahip Hill Climb Racing, bağımlılık oluşturucu ve eğlenceli bir oyun. Fiziksel sürüş kategorisinde yer alan oyunda pek çok otomobil seçeneği mevcut. Seçeceğiniz otomobil ile tepeleri aşıyor ve zorlukları geçip para topluyorsunuz. Bu paralarla da daha yüksek bir seviyede araba alıyorsunuz veya aracınızın seviyesini yükseltebiliyorsunuz.

Hill Climb Racing’de grafiklere baktığımızda oldukça tatmin edici olduklarını ve düşük çözünürlükte bile iyi görülebilecek şekilde tasarlandığını anlayabiliyorsunuz. Mobil oyunlar arasında tabletler de dahil olmak üzere yüksek çözünürlükle de mobil oyun grafikleri başa çıkabiliyor. En önemli özelliklerinden bir tanesi de motor devrini yükselttiğinizde duyduğunuz aşık olunası turbo sesi.

Sniper 3D Assassin

Sniper 3D Assassin

Keskin Nişancı dersek oyunun ne üzerine kurulu olduğunu anlatmaya bile gerek olmayacağı fikrindeyiz. Sadece tüfeğinizi alın ve hedefinize nişan alın. Savaş oyunları kategorisinde eğlenceli ve sürükleyici olarak tam not verdiğimiz Sniper harika bir nişan alma, atış oyunudur. Oyunda gerçekçi 3 boyutlu grafikler kullanılıyor. Görevler çeşitlendirilmiş ve sayıları oldukça fazla. Kontrollerinin kolaylığı ile oyuncu dostu. Pek çok silah seçeneği mevcut. Daha ne diyelim vakit geçirebileceğiniz en iyi mobil oyunlar listesinde savaş oyunları sevenler için 1. sıraya aday.

Kelime Gezmece

Kelime Gezmece

Çapraz bulmacadaki yatay ve dikey boşlukları tamamlamak için harfleri sırayla kaydırarak oynanan oyunda harfleri yanyana dizmeye çalışıyorsunuz. 100’e yakın zorluk seviyesinden oluşuyor.

Flow

Flowvakit öldüren mobil oyunlar

Mobil oyunlar arasında beyninizi en meşgul edecek oyunlardan bir tanesi. Aynı noktaları birleştirin ve boşta kutu bırakmayın. Hamleleriniz sayılıyor dikkat edin ve gittikçe zorlaştığını unutmayın.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

5

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
2
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı