Ücretsiz E-posta Hizmeti Alabileceğiniz Siteler


2

Dünya’da teknoloji geliştikçe iletişimin hızı da bu paralellikte artmaya devam ediyor. Sesli ve görüntülü iletişim sayesinde son yıllarda dünyanın her noktasıyla rahatlıkla iletişim kurulabiliyor. Ancak cep telefonları ile yapılan görüşmeler özellikle uluslararası görüşmelerde cebinizi çok fazla yorabilir. Dolayısıyla özellikle iş görüşmelerinde zorunlu kalmadıkça cep telefonlarının en iyi alternatifi olarak ücretsiz e-posta hizmetlerinden faydalanmak en akıllıcası. Hiçbir ekstra hizmet satın almadan kullanabileceğiniz bu ücretsiz e-postalar sayesinde posta gönderip alabiliyorsanız. Peki, ücretsiz e-posta hizmeti hangi siteler tarafından veriliyor. Gelin hep birlikte bakalım…

Ücretsiz E-posta Hizmeti: Gmail.com

gmail ücretsiz eposta

Dünyaca ünlü ve en çok tıklanan arama motoru Google’ın ücretsiz e-posta servisidir. Diğer popüler ücretsiz e-posta hizmetlerinden daha kullanışlı ve geniş hizmet yelpazesiyle oldukça fazla tercih edilen e-posta servisidir. Gmail hesabı ile ayrıca diğer Google hizmetlerinden de faydalanabiliyorsunuz.

Hotmail.com veya Outlook.com

outlook - Ücretsiz E-posta Hizmeti

Eğer web üzerinde ücretsiz e-posta zenginliklerden faydalanayım istiyorsanız bir Microsoft Live hizmeti olan Outlook veya Hotmail hesabınız olması gerekir. Birçok seçenek ile nitelikli bir e-posta hizmeti alabilirsiniz. Size özel filtreler işlerinizi dosyalayabilir, takvim ile etkinliklerinizi planlayabilirsiniz. Yani kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

Yahoo Mail

Yahoo Mail

Uzun yıllardır ücretsiz e-posta hizmeti veren Yahoo da oldukça fazla kullanıcıya sahip. Spam filtresinin etkin çalıştığı ve anlık mesajlaşmaya da imkân veren Yahoo, web üzerinde her cihaz da çalışabilir. E-posta hizmetini sohbet aracı olarak kullanabileceğiniz bir ürün.

iCloud

icloud

Apple kullanıcıları için sunulmuş ücretsiz e-posta hizmetidir. Geniş depolama alanına sahiptir ve Iphone veya Mac bilgisayar gibi Apple’a ait bir cihazı olan herkes kullanabilir.

Yandex.Mail

Yandex.Mail - Ücretsiz E-posta Hizmeti

Mail servisi olduğunu bilmeyenler olabilir. Arama motoru Yandex’ten hesap açmanız durumunda ücretsiz servislerinden faydalanabiliyorsunuz.  Diğer posta servisleri kadar tercih edilmese de aklınızın bir kenarında dursun.

Mail.com

Mail.com ücretsiz e-posta

Öncelikle uzantısı ile sizi kendinize çeken bir e-posta servisi. Basit, akılda kalıcı ve kulağa hoş gelen bir uzantısı ile tercih edilebilirliği oldukça fazla. İngilizce olması sizi korkutmasın yurt dışı bağlantılarınızda işine oldukça yarar sağlayacaktır.

Zoho Mail

Zoho Mail

Bir başka ücretsiz e-posta hizmeti veren servislerden biri olan Zoho mail yaklaşık on yıllık mazisine göre oldukça başarılı. Daha çok profesyonel kullanıcıların hedefinde olmaya çalışan e-posta hizmeti bunu başarabilecek donanıma sahip.

AOL Mail

AOL Mail - Ücretsiz E-posta Hizmeti

E-posta servislerinin belki de ilklerinden AOL Mail. 1993 yılından beri hizmet veren ücretsiz e-posta hizmeti bir zamanlar dünyanın en çok kullanılan e-posta servislerinden biri konumundaydı. Şimdilerde 25 milyon civarındaki aktif kullanıcısı ile bile adından söz ettiren bir e-posta sağlayıcısı…


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı