The Umbrella Academy – Netflix’in Çizgi Roman Dizisi

Sıra dışı karakterleri ve sürükleyici maceraları ele alan popüler çizgi roman serisi The Umbrella Academy 15 Şubat’ta Netflix ekranlarına sizlerle buluşuyor.


3

The Umbrella Academy, son zamanların başarılı yapımlarına imza atan Netflix^'in çizgi roman dizisidir. Gerard Way adındaki Rock sanatçısının yazdığı bir çizgi roman olan The Umbrella Academy'nin karakterlerini yakından tanıyalım.

 1. 1 Luther Hargreeves – Space Boy


  Aile içerisinde güçlü ve gizemli bağları gün yüzüne çıkan Luther, dizinin lideri diyebiliriz. Aşırı güçlü yapısına eklenen yeni güç ile olaylara daha da hakim. Space Boy lakabıyla da bilinen karakter fazlasıyla dikkat çekici.

 2. 2 Diego Hargreeves – The Kraken


  Ailenin en umursamaz ve sinirli üyesi. Bıçak fırlatma da üstüne rakip tanınmayan The Kraken, aynı zamanda nefesini sonsuza kadar tutabilir. Luther ile arasında kıyasıya bir rekabet olduğunu da söyleyebiliriz. Göz bandı kullanan karakterin, gözüne ne olduğunu ise bilmiyoruz.

 3. 3 Allison Hargreeves – The Rumor


  Allison kesinlikle tam bir narsist. Gerçekleri yalan söyleme yeteneğini kullanarak değiştirme potansiyeli mevcut. Sol kolu mekanik olan Allison, The Umbrella Academy dizisinde aykırılıkları ile ön planda.

 4. 4 Klaus Hargreeves – The Seanca


  Ölülerle irtibat kurma becerisine sahip Klaus, ilerleyen zamanlarda başka bir yeteneğe de sahip oluyor. El avuçlarında ‘ Güle Güle’ ve ‘Merhaba’ olmak üzere iki yazılı dövmesi de bulunuyor. Son derece öfke dolu ve hastalıklı kişilik diyebiliriz. Üstelik Klaus, ayakkabılardan da nefret eden birisi. Nedeni mi? Onu biz söylemeyelim, siz izleyin.

 5. 5 The Boy – 5 Numara


  5 numara olarak adlandırılan The Boy, henüz 10 yaşında iken tam 50 yıl geriye gidebilen yeteneğe sahip. Oysa Reginald, zamana yolculuğun tüm risklerinden de bahsetmiş iken. Ancak 5 numara kendisini pek de dinlemeyecektir. Asla büyümeyen 5 numara, The Umbrella Academy heyecanınızı fazlasıyla arttırıyor.

 6. 6 Ben Hargreeves – The Horror


  Ben, derisinin alt yüzeyinde farklı büyüklüklerde canavarların çıktığı bir karakter. Ölümü hakkında bir bilgi de bulunmuyor.

 7. 7 Vanya Hargreeves – The White Violin


  Vanya’nın tek özel gücü aslında müziğe olan yeteneği diyebiliriz. Akademi esnasında yaşadığı anıları anlatması aile tarafından tepki çeken birisi.

 8. 8 Sir Reginald Hargreeves – The Monocle


  Yalnızca zengin bir iş adamı değil, aynı zamanda gizem dolu bir kişilik. Son derece sert ve soğuk bir baba. Çocuklarına ismiyle hitap etmeyen, faydalarına göre numara veren bir Monokl’da diyebiliriz.

 9. 9 Dr. Pogo


  Belki de dizinin en mantıklı ve karakterli kişisi denilebilir. Konuşan bir şempanze olmasına rağmen an akıl danışılası canlı. Ancak garipliklerden düşen payını The Umbrella Academy dizinde fazlasıyla alıyor.

 10. 10 Grace Hargreeves – Bayan Hargreeves


  Akademinin tüm üyelerinin ‘Anne’ olarak bildiği karakterler. Fakat çocukların gerçek annesi değil. Bölümler ilerledikçe Grace Hargreeves hakkında ilginç gelişmeler sizleri meraklandıracağa benziyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

3

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
2
love
lol lol
0
lol
omg omg
1
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
 Barkevious Mingo Jersey