Tarayıcı Tabanlı Online Oyunlar: Dikkat Bağımlılık Yapar


2

Tarayıcı tabanlı oyunlar her ne kadar PC tabanlı oyunlar kadar çok olmasa da pek çok seveni ve müdavimi vardır. Eğer siz de tarayıcı tabanlı oyunları seviyorsanız listemizdeki oyunları çok seveceğinize eminiz. Sizlere Tarayıcı tabanlı online oyunları listeledik. Aman dikkatli olun bu oyunlar o kadar güzel ki bağımlılık yapmasın!

Legend Online

Legend Online

Oyun kitlesinin büyük çoğunluğu Facebook kullanıcısı olan Legend Online, Türkiye’nin en çok oynanan Tarayıcı tabanlı mmorpg oyunudur.  17 ülkede çıkış yapan oyun 15 milyondan fazla kullanıcıya sahip.

Popmundo

Popmundo

Popmundo 2005 yılında internet sektörüne online gerçek zamanlı hayat simülasyonu olarak giriş yaptı . Eski adı  Popomundo veya Poplove olan oyunumuz bir kaç yıl öncesinde ismini değiştirdi ve Popmundo oldu.

Oyunun gerçek zamanlı olması oyunun gerçekçiliğini artırıyor yani ne olursa olsun siz oyuna girmeseniz dahi oyun devam ediyor. Oyunumuz sadece yazı ve resimlerden oluşuyor. Herhangi bir animasyon , ses yada flash tabanlı değildir. Müzik kariyeri yapmaya yönelik olan oyun, günümüzde pek çok özellik ekleyerek biraz daha müzikten uzaklaşmaya başladı. Ama ne olursa olsun müzik kariyeri olmazlardan olmazı!

Vikings: War of Clans

Vikings War of Clans

Vikings: War of Clans, Vikinglerin dünyasında geçen tarayıcı tabanlı bir strateji oyunu. Oyunda bir Jarl (kabile reisi) olarak krallıklar, ordular ve kahramanlar meydana getirerek birbirinizle savaşıyorsunuz.Oyun aynı türdeki diğer birçok oyunda karşımıza çıkan geleneksel ama bağımlılık yapan krallık-kurma modelini kullanıyor.

  • Türün en klasik oyun mekaniklerine sahip 2017 çıkışlı tarayıcı tabanlı strateji oyunu.
  • Vikinglerin dünyası üzerine kurulu muhteşem grafikler ve tatmin edici atmosfer.
  • Strateji sevenler için birçok farklı şekilde oynamaya izin veren son derece gelişmiş oyunda ilerleme sistemi.
  • Oyunu para ödeme zorunluluğu olmadan rahat bir şekilde oynayabiliyorsunuz, ancak ödeme yapan kullanıcıların gözle görülür avantajlar kazandığı da bir gerçek.

Bleach Online

Bleach Online

Anime dünyasını takip edenler bileceklerdir, Bleach gerçekten çok tutulan bir yapım ve artık tarayıcılarımızda!Oyun open beta aşamasında ve şunu belirtmek gerekir ki oyun çıktığında değişen şeylerin olması normal olacaktır. Kullanıcı arayüzü başta biraz komplike gelse de sonradan alışılıyor. Bleach Online anime dünyasının esintilerini güzel veren bir MMO oyunu. Özellikle bu serinin fanatikleri için gerçekten keşfedilmesi gereken bir yapım

Forsaken World

Forsaken World

2011’de piyasaya sürülen Forsaken World, diğer ücretsiz oyunların arasına atılarak aslında büyük risk aldı. Forsaken World’u diğer oyunlardan ayıran çok fazla özelliği yok ve ekstra bir şey sunmuyor.
Oyunun en güçlü yanı, bu tür oyunlarda olabilen, bugların azlığı. Neredeyse hiç yok ve üzerinde emek olduğunu anlayabiliyoruz.

Forsaken World klasik bir türe girerek risk alıyor ancak oyunun evreni görsel olarak çok temiz görünüyor ve neredeyse hiç yazılımsal hata içermiyor. Geliştiricilerin karakter kişiselleştirmeye çok önem vermemiş olmaları bu tarz oyunlar için her zaman eksi puan ancak oyun genel olarak güzel ve bu serüvene girmeye değer.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı