Beğeniyle İzleyeceğiniz Tamamlanmış Kore Dizileri


0

Pek çok türü ile izleyicisine hitap eden Kore dizilerini Tamamlanmış Kore Dizileri başlığı altında toplamaya çalıştığımız yazımızda bulabilirsiniz.  Kore dizileri tüm dünyada olduğu üzere ülkemizde de oldukça seviliyor. Politik, aksiyon, drama, fantastik, romantik komedi, kara mizah, komedi- show gibi geniş bir tür yelpazesine sahip bu diziler sizde bağımlılık yaratacak eminiz. Yazımızda tamamlanmış Kore dizileri 2019 yılı itibariyle tekrar alındı ve yeni filmler de yazımızda yer alıyor. Keyifli seyirler…

Tamamlanmış Kore Dizileri 2019: Hotel Del Luna

Tamamlanmış Kore Dizileri 2019 : Hotel Del Luna

Jang Man-Wol yaptıkları yüzünden 1000 yıl bir otele hapsedilmiştir. Bu otel hayaletlerin gelip kaldığı bir oteldir. Günün birinde otele Koo Chan-Sung isimli bir müdürün gelmesiyle birlikte otelde bir takım değişiklikler meydana gelecektir.

Tamamlanmış Kore Dizileri 2019: Clean With Passion For Now

Tamamlanmış Kore Dizileri 2019: Clean With Passion For Now

Jang Sun Gyeol ‘ün temizlik hastalığı ve mikrop korkusu vardır. Fakat öyle böyle değil. Hiçbir yere eldivensiz dokunamaz kendi öz annesine bile, yanında dezenfektan bulundurmadan dışarı çıkmaz bu derece temizlik hastasıdır. Fakat günün birinde hiç beklemediği bir şey olur ve Gil O Sol ile tanışır hayatı tepetaklak olur. Ona eldivensiz dokunabilir ve yapamadığı birçok şeyi yapar. Sun Gyeol için bir umut doğmuştur. Bu mikrop korkusunu bir kız sayesinde yenebilecek midir?Devamı dizide…

Tamamlanmış Kore Dizileri 2019: A Poem A Day (2018)

A Poem A Day

Woo Bo Young tam bir şiir tutkunudur fakat ailesinin durumu nedeniyle üniversitede Fizyoterapi bölümüne gider. Şiire olan aşkı hiçbir zaman bitmez. Her gün bir şiir okuyarak kendini teselli eder. Bu sırada eski okulundan arkadaşları ve ülkenin en iyi fizyoterapisti çalıştığı yere gelir ve Woo Bo Young’un şiirle dolu hayatı yavaş yavaş yön değiştirmeye başlar.

Jealousy Incarnate(2016)

Jealousy Incarnate

Pyo Na-Ri bir hava durumu sunucusudur. Aynı kanalda çalışan Hwa-sin’e üç yıl platonik olarak aşıktır fakat bir gün Jung Won ile karşılaştığında Hwa-sin’e olan duygularını bitirmiş ve ona aşık olmuştur. Fakat durum hiç öyle kolay olmayacaktır. Hwa-sin tam bu sırada Pyo Na-Ri’ye aşık olmuştur ve onun aşık olduğu Jung Won’da en yakın arkadaşıdır. Bu üçlüyü neler beklemektedir? Aklımızın bazen karışacağı kesin.! Devamı dizide…

Fight For My Way(2017)

Fight For My Way

Genel anlamda 2017’de en çok seyredilen Kore dizileri arasında yer alıp; seyredenlerin çoğunlukla beğendiği Fight For My Way dizisi; arkadaşlık ve hayaller  konusunda yazılmış gerçekçi kurgusuyla öne çıkan bir yapımdır.

Kore Dizileri: Romantik – Fantastik – The Master’s Sun

Kore Dizileri: Romantik - Fantastik - The Master's Sun

Gong Shil yaşadığı bir olay sonucu hayaletleri görebilmektedir. Bu onun için bütün hayatını etkileyen berbat bir olay olmasıyla birlikte günün birinde karşılaştığı Kingdom patronu olan Jo Joon Won’a dokunduğunda hayaletlerin kaybolduğunu fark eder. Artık kendine hayaletlerden saklanmak için bir sığınak bulmuştur fakat bu sığınağın ölmüş biri tarafından kendince yaraları vardır.

Kore Dizileri: Türkçe Adı İle “Seviyor Sevmiyor” – She Was Pretty (2015)

Kore Dizileri: Türkçe Adı İle "Seviyor Sevmiyor" - She Was Pretty (2015)

Ülkemizde “Seviyor Sevmiyor”adıyla da uyarlanan dizi; eğlenceli konusu ile bir çocukluk aşkı hikayesini ustalıkla anlatıyor. İkinci adam sendromu yaşamaya sebep  olan romantik  bu yapımın orijinalini seyretmediyseniz bir an önce seyretmenizi tavsiye ediyoruz.

Kore Dizileri – Dram ve Aksiyon – A Love to Kill (2005)

Kore Dizileri - Dram ve Aksiyon - A Love to Kill (2005)

Bokgu, hayatı düşüncesizce yaşayan, sert ve içe dönük bir K1 dövüşçüsüdür. Hayatındaki en önemli kişi yıllar önce kendisini terk eden abisidir. Uzun yıllar sonra abisiyle buluştuğunda, yılların muhasebesini yapacakken, abisi, televizyonda sevdiği kadınla ilgili haberi görüp o şokla çatıdan düşüp, bitkisel hayata girer.
Abisinin kendisinden uzakta geçirdiği yıllar hakkında bilgisi olmayan Bokgu, bu olay yüzünden, abisinin eski sevgilisi olan ünlü yıldız Cha Eun Sook’u suçlar. Bundan sonraki amacı ondan intikam alıp, abisinin başına gelenler yüzünden onu cezalandırmaktır. Ve böylelikle Cha Eun Sook’un yakın koruması olarak işe başlar.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
3
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
2
win
Özlem Çelik
1977'de İstanbul' da doğdu. DAÜ İşletme ve Ekonomi Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü 4 yıllık lisans mezunu. İnsan Kaynakları Üst Düzey Yöneticisi ve İK Eğitmeni. İçerik Yazarı ve Editör. Evli ve Mücahit Meriç'in annesi.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı