Sosyal Sorumluluk Adına Soyunan Ünlüler

AIDS'e, kansere, hayvan haklarına farkındalık yaratmak ya da politik nedenlerle insanların dikkatini çekmek için çırılçıplaklar.


1

Ünlülerin ilgi çekmek, kendi reklamını yapmak ya da popülaritelerini arttırmak için pek çok defa soyunduklarına şahit olduk. Fakat şimdi sizlere sivil toplum örgütlerinin veya yardım kurumlarının sesi olmak için soyunan 10 ünlü isimden bahsedeceğiz.

Çıplak pozlarını görmeye alışkın olduğumuz ünlüler, bazen ters köşe yaparak, savundukları veya inandıkları sosyal sorumluluk projelerine dikkat çekmek için soyunuyorlar. Yani yardımseverlik  adına soyunuyorlar. AIDS’e, kansere, hayvan haklarına farkındalık yaratmak ya da politik nedenlerle insanların dikkatini çekmek için çırılçıplaklar.

Amaçları Uğruna En Yalın(!) Halleriyle Kamera Karşısına Geçen 10 Ünlü İsim;

 1. 1 Katy Perry


  Sevilen ve başarılı şarkıcı Katy Perry, insanları başkanlık seçimlerinde oy vermeye teşvik etmek için sosyal medyada video paylaşmış, espirili  ve eğlenceli bir dille oy verme çağrısında bulunurken birden bire üzerindeki pijamaları çıkartmıştı:))

 2. 2 Irina Shayk


  Ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ve aktör Bradley Cooper'ın sevgilisi olarak hatırlarımızda kalan top model Irina Shayk, bir terörist grubun yaptığı eylemi kınamak amacı ile 2014 yılında soyunmuştu. Shayk'ın kamera karşısında çıplak poz verme nedeni bu kez modellik için değil; terörist bir grup olan Boko Haram'ın kaçırdığı 276 Nijeryalı kızın özgürlüğüne kavuşmasını istediği içindi. Elinde 'Kızlarımızı Geri Getirin ' hashtagli bir yazıyla paylaştığı çıplak fotoğrafıyla sesini duyurmaya çalışmıştı.

 3. 3 Miley Cyrus


  Şarkıcı ve oyuncu enerjik ve her daim gülümseyen Miley Cyrus, New York Üniversitesi Cilt Kanseri Enstütüsü'ne bağış toplamak gibi ciddi bir işe soyundu!!! 'İçinde Bulunduğun Cildi Koru' sloganıyla ünlü tasarımcı Marc Jacobs tarafından başlatılan kampanyada, bir çok ünlüye şaşırtıcı fotoğraflar çektirmek için çağrıda bulunulmuştu. Cilt kanserine farkındalık yaratmak amacıyla Cyrus bu teklife kayıtsız kalmadı ve 2013 yılındaki bu kampanyaya soyunarak destek verdi.

 4. 4 Eva Mendes


  Seksi oyuncu Eva Mendes ise hayvan hakları savunucusu olan PETA'nın 'Çıplak Olmak Deri Giymekten İyidir' sloganını duyurmak için 2007 yılında soyundu. Hayvanların kürkleri ve derilerinin kullanılmasına karşı olan bu kampanya için oldukça cesur pozlar verdi.

 5. 5 Adam Levine


  Maroon 5 gurubunun solistliğini yapan Adam Levine, bir çok kez dünyanın en seksi adamı seçilmiştir. Ünlü solist bu kez seksapalitesini, prostat ve testis kanserine dikkat çekmek ve bununla ilgili farkındalık yaratmak için kullandı. Bu amaç için de Cosmopolitan dergisine çıplak pozlar vermişti.

 6. 6 Victoria Beckham


  Spice Girl solistlerinden ve ünlü futbolcu David Beckham'ın eşi Victoria ise, bir çeşit cilt kanseri olan Melanoma için tasarımcı Marc Jacbs tarafından düzenlenen farkındalık kampanyasına destek vermek amacı ile soyundu.

 7. 7 Alicia Silverstone


  Ünlü aktris Silverstone tıpkı Eva Mendes gibi PETA'nın kampanyalarında biri için soyundu. Alicia, vejateryanlığı desteklemek ve teşvik etmek amaçlı olan kampanyada, vejateryen olduğunu da söyledi. Vejateryen olması sayesinde kendisini çok daha iyi hissettiğini ve enerjisinin daha yüksek olduğunu belirtmişti.

 8. 8 Mel B


  O da Spice Girls kızlarından! Coppa Feel'in Meme Kanserine farkındalık kampanyasına soyunarak destek verdi.

 9. 9 Heidi Klum


  Ünlü top model Heidi Klum tasarımcı Marc Jacobs tarafından başlatılan 'İçinde Bulunduğun Deriyi Koru' sloganıyla başlatılan kampanyaya çıplak poz vererek katıldı.

 10. 10 Pamela Anderson


  Dergi kapaklarına hep çıplak pozlar veren ünlü tavşan kız PETA'ya birçok kampanyasında da sıkça soyunarak destek vermeye devam etti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
1
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı