Türkiye’nin Yeni İtiraf ve Soru-Cevap Sitesi sormamlazim.com Açıldı


4

Türkiye’nin yeni itiraf sitesi sormamlazim.com açıldı. İtiraf.com’dan sonra Türkiye’nin itiraf açığını kapatmak için kurulan sormamlazim.com aslında yayın hayatına 2017 yılında başladı.

2017 yılından beri üyelerinin istekleri, sormak istedikleri, itirafları ile kendisini geliştiren sormamlazim.com yüzünü ve işlevselliğini geliştirerek yeni çehresine kavuştu. Üyeleri ile interaktif yenilikçi bir ortamda buluşan itiraf ve soru cevap sitesi şimdi çok daha özgür ve işlevsel.

İtiraf Sitesi sormamlazim.com Nasıl Bir Platformdur?

soru cevap ve itiraf sitesi

İtiraf, İnternet- Teknoloji, Sağlık, Cinsellik, Yaşam, Yeme-İçme, Evlilik, İlişkiler, Aşk, Gündem, Eğitim, Moda, Alışveriş, Hediye, Siyaset, Spor, Ekonomi, Kariyer, Din, Tarih, Haberler, Anne-Çocuk, Sinema, Tatil ve Seyahat, Şikayet, Karikatür, Komik ve Efsane Tweetler, Turizm ve daha pek çok kategoride hem öğrenmek istediklerinizi bulabileceğiniz hem de merak ettiklerinizi sorabileceğiniz, kimseye söylemeyeceklerinizi özgürce ifade edebileceğiniz sormamlazim.com en iyi başvuru kaynağınız olmaya aday bir site haline geldi.

sormamlazim.com interaktif özelliği sayesinde yaşayan ve nefes alan bir site. Yönetici ve üyeleri ile birebir etkileşimde olan sormamlazim.com şeffaf ve özel hayata son derece saygılı. Perde arkasında çalışan yönetici ve editör kadrosu her talebi hemen yerine getirmeye çalışıyor ve üyeleri ile tek tek ilgileniyor. Üyelerinin birbirine son derece saygılı olduğu interaktif platformda bu başarının arkasındaki ekibin, titiz ve ince eleyip sık dokuyan, üyelerine hissettirmeden kontrol mekanizmalarını gerçekleştiren muhteşem bir yapısı var. sormamlazim.com’un başarısında editör ve yönetici ekibin titiz çalışmalarını belirtmeden yazımıza devam etmemiz haksızlık olur.

“Herkesten Deli Gibi Sakladığınız Sırları Suya Anlatır Gibi Anlatıp Rahatlayabilirsiniz”

itiraf et sormamlazim.com

“Herkesten deli gibi sakladığınız sırları suya anlatır gibi anlatıp rahatlayabilirsiniz” sloganı ile yoluna devam eden sormamlazim.com’da dilerseniz gizli üye adı altında kimseye soramadıklarınızı veya söyleyemediklerinizi paylaşabilir, sorularınıza sizin gibi insanlardan ve belki de konusunda profesyonellerden cevap alabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan üyelik işlemi konusunda sormamlazim.com oldukça hassas bir yapıya sahip. Üyelik işlemleri tamamen gizli ve özel hayatınızı koruyor. Özel bilgileriniz istenmiyor ve kullanıcı dostu ara yüzleri sayesinde bir iki dakika içerinde sizi yormadan ve gereksiz detaylarla uğraştırmadan üyeliğiniz gerçekleştiriliyor. Yazımızda belirttiğimiz gibi sormamlazim.com, hayatınızı kolaylaştıracak, keyifli vakit geçirebileceğiniz, eğleneceğiniz, eğlenirken öğrenebileceğiniz, aklınıza takılan sorularınızı sorabileceğiniz, yanıtlarını alabileceğiniz, itiraf edip rahatlayabileceğiniz, interaktif bir terapi sitesi gibi demek yanlış olmaz kanısındayız.

Biz ekip olarak sormamlazim.com’u çok sevdik ve başarılarını gördükçe ne kadar haklı olduğumuzu da görüyoruz. Hadi o zaman ne duruyorsunuz? Hemen sormamlazim.com’u ziyaret edin. Mutlaka sizden bir parça bulacak ve bizim gibi sormamlazim.com’u bırakamayacaksınız!

www.sormamlazim.com


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

4

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
3
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı