Sebze Fidesinde Öncü: iklimfide.com

22 yıllık tecrübeyle sebze fidesi alanında sağlıklı ve kaliteli fideleri sunan bir marka: iklimfidesi.com


1

Gıda güvenliği, giderek önemli bir konu haline geldi denilebilir. Birçok tüketici aldıkları ürünlerin nerede ve ne şekilde yetiştirildiğini bilmek ve ürünle ilgili kalite değerlerini öğrenmek arzusunda. Fabrikasyon ürünlerin içerisine konulan yapay ve suni maddeler nedeniyle giderek bozulan gıda rejimi, insanları tehdit edici bir hale dönüşüyor. Bunun bilinci içerisinde olan üreticiler, doğru tarım yöntemleri ile sağlıklı ve kaliteli sebze yetiştiriciliğinin önünü açmak için yıllardır çalışmalarına devam eder. Bunlardan biri olan İklim Fide markası, 22 yıllık tecrübe ve deneyimle sebze fidesi alanında sağlıklı ve kaliteli fideleri çiftçilere sunar.

İklim Fide Ne Yapıyor?

Sebze Fidesi iklimfide

Konvansiyonel tarım yöntemleriyle yetiştirilen sebze fideleri veya diğer hububatlara ait fide çeşitleri, insan sağlığına zarar verici hale gelebilir ve bu nedenle de deneyimli ve uzman kişiler tarafından yeni nesil tarım yöntemlerine göre sebze fidesi yetiştiriciliği yapılmalıdır. Bu alandaki açıkları, eksiklikleri, geleneksel yöntemlerdeki kayıpları fark eden İklim Fide ailesi tarafından çağın gereklerine en uygun tarım yöntemleri kullanılarak, en iyi ve doğru sebze fidesi yetiştiriciliği yapılır. 

12 bin 500 m2’lik alanda üretimlerine devam eden İklim Fide, yıllık 47 milyon üretim kapasitesine sahip tesislerinde en iyi sebze fidelerini yetiştirir. Ülkemizin dört bir tarafına gönderilen fidelerin yetiştirilme yöntemlerine de odaklanan İklim Fide, ürünlerinden elde edilen hasatların kalitesini her zaman takip ederek, marka güvenilirlik ve kalitesini en üst seviyelere çıkarır. 22 yıldır sebze fide yetiştiriciliği yapan İklim Fide, kuruluşundan bugüne 450 milyondan fazla fide üretimine imza atmış, bu alandaki bereketin önemli temsilcilerinden biri haline gelmiştir.

Doğru Yöntem Doğru Sebze Fidesi

İklim Fide Sebze Fidesi

Güvenilir gıda uygulamalarına azami dikkat edilerek yetiştirilen her ürün kalitelidir ve insan sağlığı açısından faydalıdır. Topraktan, tarımda kullanılan suya ve ekilen fidenin bakımına kadar her aşama profesyonel bir şekilde takip edilmesi gereken detaylara sahiptir. Toprak analizi yapılmayan, daha önceki ekim karnesi çıkarılmayan, toprak derinliğindeki parazitlerin olup olmadığı tespit edilmeyen ve su kalitesine bakılmamış alanlardaki yetiştiricilik asla doğru sonuçlar vermez. İklim Fide, profesyonel yetiştiriciliğin gerektirdiği her aşamayı uygular ve kaliteli sonuçlar sunar.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı