Moda Meraklıları İçin En İyi 10 Mobil Uygulama

Moda sizin için çok önemliyse, sizin için sıraladığımız bu 10 uygulamayı mutlaka incelemelisiniz!


3

Birçok kişi, modayı farklı bir şekilde tanımlamaktadır. Fakat ne olursa olsun, moda herkesi zorlayan ve kafa karışıklığına sebep olan bir konudur. Kafa karışıklığından kurtulmak ve kombinlerinizi daha kolay bir şekilde yapmak istiyorsanız, yazımızı okumalısınız. Artık modayı sizler için daha kolay bir hâle getiren uygulamaları belirttik. İşte işinizi kolaylaştıracak moda uygulamaları:

 1. 1 Wear – Fashion Lookbook


  İçerisinde ciddi derecede fazla kombin bulunan uygulama, moda severlerin yardımına koşuyor. Kendi tarzınızı kullanıcılara sunabilir, hem de uygulamada bulunan stil topluluğuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Moda hakkında her şey Wear – Fashion Lookbook sayesinde elinizin altında! Yapmanız gereken tek şey, moda uygulamaları arasında bulunan bu uygulamayı indirmek ve kombinlerinizi yüklemek!

 2. 2 Glamy


  Bu uygulamayı daha önce duymamış olma ihtimaliniz çok yüksek. Çünkü daha çok yeni. Kadınların kıyafetlerini, takılarını ve çeşitli ürünlerini birbirine kiralamalarını sağlıyor. Sadece bir kere giyeceğiniz elbiselere servis harcamak yerine Glamy sayesinde elbiselerinizi kiralayabilirsiniz.

 3. 3 HeySteyleIt


  Giyeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız ve bir stilist yardımı almak istiyorsanız, bu uygulamayı kullanmalısınız! İlk olarak eşyalarınızı uygulamaya yükleyin. Bu uygulama yüklediğiniz eşyalarla sizler için yeni kombinler oluşturacak!

 4. 4 LookBook


  Moda uygulamaları arasında bulunan LookBook’un kullanımı son derece basit! Gelecek trendlere bakabilir, istediğiniz kombini oluşturabilirsiniz!

 5. 5 Gardrops


  Moda anlayışı sürekli olarak değişiyor ve her seferinde karşımıza farklı bir şey olarak çıkıyor! Maddi kazancın zorlaşmasıyla beraber 2. El ürün alış veriş şu an daha popüler. Kullanmadığınız ya da elinizin altında fazla olan kıyafetleri bu uygulama sayesinde değerlendirebilirsiniz.

 6. 6 Is It OK?


  Moda uygulamaları dediğimizde aklınıza gelebilecek bir diğer uygulama Is It OK? Yaptığınız kombinlerin dışarıdan nasıl gözüktüğünü bilemiyor musunuz? Bu uygulama sayesinde artık bilebileceksiniz! Oluşturduğunuz kombinlere eleştiri ve yorum alabilirsiniz. Bu şekilde daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Uzman yorumları sayesinde artık güzel görünmek daha kolay!

 7. 7 FashionI


  Her gün için ayrı ayrı kombin üretmek biliyoruz ki, sizi zorluyor! Bu zorluktan kurtulmak için FashionI uygulamasını kullanabilir ve son trendleri kullanabilirsiniz. Zamanda tasarruf yapmanıza yardımcı olan bir uygulama!

 8. 8 Outfit Ideas 2019


  Zamanınız çok kısaysa ve acilen kombin yapmanız gerekecekse o zaman Outfit Ideas 2019 uygulamasını kullanmalısınız. Bütün tarzlara uygun kombin önerileri uygulamada mevcut!

 9. 9 Smart Closet


  Dolabınızın akıllı olması istiyorsanız, o zaman Smart Closet uygulamasını mutlaka kullanmalısınız. Yapmanız gereken tek şey, uygulamayı indirmek ve eşyalarınızın fotoğrafını çekerek bilgi vermek. Uygulama sizin için kombin hazırlıyor!

 10. 10 LookBook Fashion Magazine


  Moda uygulamaları denilince aklınıza artık LookBook Fashion Magazine uygulaması gelebilir. Modaya uygun olan bütün her şeye bu uygulama aracılığı ile ulaşabilirsiniz!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

3

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı