Mini Kore Dizilerinin En İyileri!

Ülkemizde bir hayli izleyeni bulunan kore dizilerinin hem kısa sürenlerini hem de keyifle izleyebileceklerinizi siz okurlarımıza sunuyoruz.


3

Pek çok sayıda bulunan ancak hangisinin seyretmeye değer olduğunu sıkı bir şekilde araştıran ekibimiz ile en iyi 11 mini kore dizileri listesini sizlere aktarıyoruz.

Ayrıca diğer Kore dizilerine de göz atabilir, yeni bölümleri haftalarca beklemek istemiyorum derseniz de Tamamlanmış Kore Dizileri yazımızı inceleyebilirsiniz.

 1. 1 Last Minute Romance


  2017 senesinde yayınlanmış dizi de ömrünün son günlerini yaşayan Beak See adı taşıyan kadının hayatını keşfedeceksiniz. Hayranı olduğu dizi oyuncusu ve şarkıcıı Lee Seo Won ile tanışan See, sonrasında takıntılı bir aşık olacaktır. Ancak yaşamına sayılı günler vardır…

 2. 2 Queen Of The Ring


  Nan Hee karakteri Kim Seul Gi tarafından hayat verilmiş çirkin bir kişidir. Kendisini hiç beğenmeyen Hee, aksi ve uyumsuz bir insan olmuştur. Hatta kendini hiçbir şeyden beklentisi olmayan kadın gibi hissediyordur. Ancak ailesinden kalan sihirli bir yüzük bulur. İnanca göre bu yüzüğü taktığında sevdiği kişinin gözünde bambaşka bir kadın olarak görülecektir.

 3. 3 Feel Good To Die


  Aksi bir patron olan ve çalışanları tarafından sevilmeyen Kang Ji Hwan’ın kazan geçirdiğini ve öldüğünü Beak Jin- Hee görmüştür. Ancak ertesi gün patronunun yaşadığını görünce kazana gününü yeniden yaşadığını anlar ve Hwan’ı ölmekten kurtarmaya çalışır.

 4. 4 You Drive Me Crazy


  Yakın arkadaşı ve aynı zamanda ressam olan Kim Rae- Wan’a aşık olan Eun- Seong’un arkadaşlık ve aşk arasında yaşadıkları korkuları mini kore dizileri arasında bu seçenekle bulabilirsiniz.

 5. 5 Nightmare Teacher


  Ye –Rim okulda sevilen ve itibar gören isimdir. Bir gün okulda bazı gizemli olayların meydana geldiğini görür ve bu durumların peşinden gitmeye karar verir.

 6. 6 The Universe’s Star


  Woo Joo oldukça ünlü bir şarkıcıdır. Henüz 19 yaşında olan Byul ise büyük hayranıdır. Byul trafik kazası geçirip yaşamını yitirir ve ölüm meleği olur. Byul artık Joo’yu ölüm meleğinden kurtarmak zorundadır.

 7. 7 To Be Continued


  15 dakika süren ve 12 bölümden oluşan harika bir dizi. Kızın dileği sonrasında arkadaşlarıyla birlikte geçmişe giderler. Kimileri geçmişe gittiklerinin farkında, kimileri de değildir…

 8. 8 Love Alert


  Cha Woo-Hyun dermatolog’dur. Kendinize tedaviye gelen ünlü oyuncu Yoon Yo Jung’a zaman içerisinde aşık olur. Ancak karıştıkları skandal pek çok engeli aşma mücadelesi verecekleri anlamına gelir.

 9. 9 Heart Surgeon


  Hastanede çalışan bir grubun başına gelenlerinin aktarıldığı önemli mini kore dizileri arasında yer bulmaktadır. İş ve özel yaşamlarında ölüm ile hayat arasında nasıl savaş verdiklerini tam 32 bölüm soluksuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

 10. 10 Splash Splash Love


  Kim Seul Gi üniversite sınavına hazırlanmasına rağmen başarısız olacağını düşünür ve sağanak yağmur altında ‘ Lütfen ben kaybolayım’ dileğinde bulunur. Bu dilek sonrasında sel sularına düşer ve kaybolur. Kendisini çok eski bir dönem olan Joeson günlerinde bulur.

 11. 11 Argon


  Her gün sayısız yalan haberlerin yapıldığı bir iş yerinde dürüst yapısıyla gerçekleri gün yüzüne çıkarmak isteyen haber ekibini izleyebilirsiniz. 2017 senesinde yayınlanmış ve toplam 8 bölümden oluşan dizi, Netflix üzerinden dilediğiniz zaman seyredilebilir. Hepsi birbirinden kaliteli kore dizileri ile boş zamanlarınızı çok daha anlamlı hale dönüştürmeyi de başaracaksınız. Mini Kore dizileri ile çok fazla zaman da kaybetmeyeceksiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

3

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
 Barkevious Mingo Jersey