Mastürbasyon Sırasında Kadınların Düşlediği 12 Fantezi

Herkesin etkilendiği ve tahrik olduğu tutkular ve fanteziler farklıdır.


-1

Kadınların ve erkeklerin farklı fantezileri olsa da mastürbasyon sırasında herkesin bir gizli tutkulu anları vardır. Kadınlar tek başlarına kaldıklarında ve mastürbasyon yaptıklarında da gizemli dünyaları ortaya çıkar. En iyi seksin yanında bile mastürbasyon kimi zaman eğlenceli bir aktiveye dönüşür. Mastürbasyonun vücuda faydalarını tartışılmaz bir gerçek, üstelik fantezi dünyasına da katkısı çoktur. Biz de kadınlar konuştuk. Onların hoşuna giden en harika hikayeleri dinledik Bu yazımızda da, kadınların mastürbasyon yaparken düşlediği 12 en iyi fanteziyi yazdık.

 1. 1 Seksi Yakışıklı Sevgilim


  “Erkek arkadaşım yatakta harika bir partner. Seks hayatımız mükemmel gidiyor. Hem yakışıklı hem de seksi olmak da kolay değil. Onunla yaşadığımız her anın parçasını mastürbasyon yaparken de düşlüyorum.”

 2. 2 Sakız Çiğnemenin Dayanılmaz Cazibesi


  “Erkek arkadaşımın sakız çiğnemesine bayılıyorum. Bazen öyle onlar oluyor ki kendimizi yatakta buluyoruz. Erkek arkadaşım, sakızını çıkaracak vakit bile bulamıyor. Ben ise mastürbasyon yaparken onun sakız çiğnediği o ateşli anları aklıma getiriyorum.”

 3. 3 Mutfak Tezgahı Fantezisi


  “En mükemmel iç çamaşırlarımı giydiğim gün, erkek arkadaşımla mutfak tezgahında sevişmiştik. Bu anları hiç unutamıyorum. Tek başıma kaldığımda tek düşündüğüm o muhteşem anlar oluyor ve kendimden geçiyorum.”

 4. 4 Erkek Arkadaşımın Arkadaşı


  “Yanlışlığını ya da doğruluğunu tartışmaya gerek yok. Ben mastürbasyon sırasında erkek arkadaşımın en yakın arkadaşını arzuluyorum.”

 5. 5 Lezbiyenler de Erkekleri Arzular


  “Kız arkadaşım var ve onu çok seviyorum. Yine de en derin arzularımda bir erkekler seviştiğimi hayal etmekten kendimi alamıyorum.”

 6. 6 Kadınlarla Sevişmeyi Arzulamak


  “Erkek arkadaşımlar güzel bir seks hayatımız var; ancak tek kaldığımda bir kadınla seviştiğimi düşlüyorum. Harika vücudu olan bir kadın ile kalabalık bir yerde gizlice seks yaptığımı düşlüyorum.”

 7. 7 Zorlu Zevkleri Canlandırmak


  “Sert sevişmeyi seviyorum. Karanlık bir yönüm var. Bir erkek tarafından esir alındığım fantezileri düşleyerek kendimi tatmin ediyorum.”

 8. 8 Ofis Fantezileri


  “Öyle anlar geliyor ki ofiste bir arkadaşımla seviştiğimi hayal ederken buluyorum kendimi. Bir anda beni masaya yatıran ve üstümü bir çırpıda çıkaran bir iş arkadaşımla seviştiğimi düşlüyorum.”

 9. 9 Denizde Çırılçıplak


  “Eski sevgilimle gecenin bir yarısı kendimizi çırıl çıplak denizde yüzerken bulduk. O anın ateşiyle harika bir seks yaşadık. Mastürbasyon yaparken yeni arkadaşımla da denizde çırıl çıplak seviştiğimi düşlüyorum.”

 10. 10 Tek Gecelik Seks


  “Mastürbasyon yaparken bir barda ya da restoranda yeni tanıştığım birisiyle sabaha kadar seks yaptığımızı düşünüyorum. Tek gecelik ilişki şu ana kadar yaşamadım; ama yaşamak çok isterdim.”

 11. 11 Sportif ve Kaslı Erkekler


  “Harika kasları olan süper vücutlu erkeklere dayanamıyorum. Mastürbasyon yaparken beni kaslı vücudu olan bir erkeğin kucakladığı ve deli gibi seks yaptığımızı düşlüyorum.”

 12. 12 Oral Seks


  “Erkeklerin oral seks yapmasından çok zevk alamıyorum; çünkü daha sert oral seks yapmalarının gerektiğini düşünüyorum. Mastürbasyon esnasında kullandığım vibratör bir aşağı bir yukarı hareket ettirirken bir erkeğin oral yaptığını arzuluyorum.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

-1

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
1985 doğumlu, mükemmel bir hayata, ortancası felaket olan üç dişi golden'a ve sürekli gülümseyen bir yüze sahibim…

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı