Kadınların Sevdiği ve Söylemeye Cesaret Edemediği Şeyler


0

Dünya kurulduğundan beri, erkekler kadınları anlayamadıklarından şikâyet etmişlerdir. Bazı erkekler için bu durum ciddi bir problem haline gelirken, empati kurma yeteneği olan ikinci gruptaki erkekler için, bu çok da ciddi bir sorun olmamaktadır. Eğer siz de birinci gruptaki gibi kadınları anlayamadığınızdan şikâyetçi iseniz, sizin için araştırıp oluşturduğumuz kadınların sevdiği ve söylemeye cesaret edemediği şeyler başlıklı makalemizi sonuna kadar okuyun lütfen…

Eğlenceli Erkekler

Eğlenceli Erkekler

Tam dozunda bırakmayı bilirseniz, kadınlar daima kendilerini güldürebilen erkeklerden hoşlanırlar. Stres dolu yaşam şartları yüzünden kadınlar, artık en ufak şeylere bile gülmek için bahaneler aramaktadırlar. Bu yüzden, hiç korkmadan aklınıza gelen eğlenceli esprileri, şakaları arka arkaya yaparak, onları güldürebildiğiniz kadar güldürün. Kadınlar için birlikte gülebildikleri insanların değeri çok fazladır. Hele hele, gerçekten komik bir erkekseniz, inanılmaz derecede paylaşılamaz olacağınızdan şüpheniz olmasın.

Başkaları İle İlk Defa Tanıştırırken Kadına Dokunmanı

Başkaları İle İlk Defa Tanıştırırken Kadına Dokunmanı

Sizin için önemli olan bir kadını sevgiliniz, eşiniz vs. arkadaşınızla tanıştırırken, kadının rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Önce onurlandırıcı bir cümle kurun; ‘’Şimdi sana çok değerli eşimi, sevgilimi, iş arkadaşımı tanıştırıyorum… vs.’’. İşte tam bu esnada kadının sırtına hafifçe dokunun ya da hafifçe belini tutun. Bu temas, kadına korunduğunu hissettireceğinden, ortamda daha rahat hareket edecektir.

Verdiği Sözü Tutan Erkekler

Verdiği Sözü Tutan Erkekler

Kadın mantığı ve erkek mantığı hiçbir zaman aynı olmamıştır. Erkekler bir söz verdiklerinde, bunu çok ciddiye almazlar ve kısa bir süre sonra da unuturlar. Oysaki kadınlar için, ağızdan çıkan söz neredeyse, yazılı noter senedi özelliğini taşır. Mutlaka verilen sözde durulmasını beklerler. Sizin unuttuğunuzu fark ettiklerinde, bu konu ile ilgili hiçbir şey söylemezler ama bir daha da size inanıp güvenmezler. Daha da kötüsü, söylediklerinizi ciddiye almazlar.

Birlikte Film İzlemek

Birlikte Film İzlemek

Kadınlar görsel sanatları çok severler (sinema, tiyatro vs.). fakat bunları tek başlarına izlemekten hiç keyif almazlar. Siz onlarla birlikte sevecekleri tarzda film ya da dizi izlerseniz, sizi hayatlarında önemli bir yere koyarlar. Hele hele ev ortamı gibi sıcak bir atmosferde, sevilen bir filmi paylaşmak hiçbir zaman unutmayacakları bir anı haline gelecektir. Bu nedenle hangi tarz filmleri sevdiğine dikkat edin ve arada sırada bu filmlerden alıp, sürpriz yapın. Daha sonra da birlikte izleyin.

Saçlarının Okşanması

Saçlarının Okşanması

Pek çok kadın üzerinde yapılan araştırmalar göstermiştir ki, kadınlar saçları ile oynanmasından ya da başlarının okşanmasından çok keyif almaktadırlar. Onların saçlarına dokunmaktan korkmayın, bolca sevin bundan hoşlanıyorlar!

Küçük Ayrıntılar Daima Önemlidir

Küçük Ayrıntılar Daima Önemlidir

Kendisinin özel zevkleri ya da hobileri gibi hoşlandığı şeyleri aklınızda tutmanız, kadınlarda sizin kendisine değer verdiğiniz izlenimini oluşturur ve o da size daha fazla değer verir. Hele de hoşuna gidecek şeyi alıp hediye ettiyseniz… Ne diyelim tam isabet!

Uyandırma Mesajları

Uyandırma Mesajları

Kadınlar sabah atılan mesajlara değer verirler. Çok detaylı bir şeyler yazmanıza gerek yok, sıcak bir günaydın mesajını ihmal etmeden atarsanız, gözünüzü açar açmaz kendisini düşündüğünüzü düşüneceğinden çok mutlu olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı