Kadınların Erkeklere En Çok Sorduğu Sorular


0

 

Kadın erkek ilişkileri her zaman çözülmeyen soru işaretleriyle dolu. Birbirinden ayrı iki karakterin bir arada olması mucize gibi bir şeyken cinsiyet farklılıklarının beraberinde getirdikleri bu mucizeyi taçlandıran faktörlerden. Ancak kadın erkek ilişkilerinde öyle anlar var ki erkeklerin halini hayal etmesi bile güç. İşte kadınların nereden buldukları bilinmeyen ve erkeklerin duyduklarında kaçacak delik aradıkları o sorular.

Bu Kıyafet Beni Biraz Şişman mı Göstermiş?

Bu Kıyafet Beni Biraz Şişman mı Göstermiş?

Biraz şişman mı göstermiş sizce bu kıyafet onu? Bu soruyu duyduğunuz an derin bir nefes alın ve asla gerçekleri söylemeyin. Evet biraz fazlan var gibi göstermiş derseniz ben şişman mıyım feryatlarına maruz kalabilirsiniz. Her dışarı çıkışınızda bu soruyu duymaktan sıkılmış olsanız da kadınların dünyasında aynı sorunun her gün yeni bir cevabı olabileceğini unutmayın. Yüzünüze en güzel gülümsemenizi yerleştirip ona çok güzel olduğunu söyleyin.

Beni Neden Aramadın?

Beni Neden Aramadın?

Bu soruyu sormamış kadın bu soruyu duymamış erkek ve bu sorunun cevabını bilmeyen ne kadın ne de erkek vardır. En bilinen cevaba sahip olan bu soru her gün ısrarla sorulan soruların başında geliyor. Karşınızdaki kişi işinizin olduğunu, müsait olamadığınızı ya da canınızın aramak istemediğini gayet iyi biliyor aslında. Ancak bu sorunun size doğrultulmasının önüne geçmiyor. Tatlı bir dille ona gün içerisinde yaptıklarınızı ve başınızı kaşımaya vakit bile bulamadığınızı anlatabilirsiniz. Elbette sosyal medyada aktif olmadıysanız.

Adriana Lima mı Ben mi?

Adriana Lima mı Ben mi?

En tuzak sorulardan biridir bu. Adriana Lima diyerek sevgilinizin sinirlerini hoplatmamanızı öneririz. Vereceğiniz cevapta olabildiğince içten ve Adriana Lima’yı tanımıyormuş gibi yapabilirsiniz. En azından bir düşünüyormuş gibi yapın ismi ilk duyduğunuzda. Dünyadaki en güzel kadının kendisi olduğunu söyleyebilirsiniz. Kadını güzelleştiren en önemli şey aşk değil mi ne de olsa!

Eski Sevgilin Benden Daha mı Güzeldi?

Eski Sevgilin Benden Daha mı Güzeldi?

Asla! Adı üstünde eski sevgili senden güzel olsa neden eski olsun gibi cümlelerle sorunun cevabını verebileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. O zaman kendisinden daha güzel bir kadın gördüğünüzde kendisinin de eski sıfatı alabileceğini düşünebilir. Çok haklı olarak hem de. Ancak eski sevgilinizden elbette daha güzel olduğunu doğru cümlelerle anlatmalısınız. Yoksa neden eski olsun ki?

Beni Seviyor musun?

Beni Seviyor musun?

Kadınların sormaktan sıkılmayacakları bir diğer soru da bu. Onu sevdiğinizden adı gibi emin olsa da bu soruyu sormaktan vazgeçmeyecektir. Sevginizi iliklerine kadar hissetse de duymak kadınların her zaman hoşuna gider. Bu soruyu duyduğunuz anda 3’e kadar sayıp sonrasında ‘’hem de çok’’ cevabını verebilirsiniz. Olabildiğince sakin olmanız gerekli aksi takdir de yalan söylediğinizi düşünebilir.

Şu An Ne Düşünüyorsun?

Şu An Ne Düşünüyorsun?

Elinize kahvenizi almış pencerenin önüne uzaklara dalmışsınız ve birden bu soruyla gerçek dünyaya dönüyorsunuz. Belki yapacağınız ödemeleri bekli de gelecek ayın planını yapıyorsunuz. Ancak bu sorunun cevabının kadınlar için ‘’sen’’ olması dünyalara bedel. Siz tatlı bir tebessümle uzaklara dalmışken sevgilinizin kendisini düşündüğünüzü düşünmesi çok normal. Eğer yalan söylemek istemiyorsanız bu anlarda sevgilinizle olan güzel günlerinizi düşünmeye gayret gösterin. Gösterin ki beklediğiniz soru geldiği an ‘’sen’’ cevabını verebilin. Daha masum bir cevap vermek isterseniz de ‘’faturaları nasıl ödesek’’ cevabını da verebilirsiniz. Ne de olsa birlikte yapılacak olan bir eylem var ortada.

Az Önce Arayan Kimdi?

Az Önce Arayan Kimdi?

Keşke aramasaydı da benim de kulaklarım bu soruyu duymasaydı dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak kadınların meraklarından kurtulmak hayli zor. Sizi arayan kişinin kim olduğunu tahmin etse de hatta bilse de bu soruyu sorabilir. Kimi zaman laf olsun kimi zamanda vereceğiniz cevap için sorulan bir soru bu. Eğer vereceğiniz cevabı merak ederek sorulan bir soruyla karşı karşıyaysanız gerçekleri söylemenizde fayda var. Aksi takdirde sonuç pek hoşlanacağınız türden olmayabilir.

Gelecek Planlarında Ben Var mıyım?

Gelecek Planlarında Ben Var mıyım?

En masum sorulardan biri belki de. Sizi seven ve hayatınızı sizinle birlikte devam ettirmek isteyen bir kadın sorabilir ancak bu soruyu. Kendi gelecek planlarında siz olduğunuz için sizin gelecek planlarınızı içten içe merak eder. Sizi kaybetmek istemez. Eğer bu soruya cevabınız olumsuzsa karşınızdaki kişinin vaktini daha fazla almayın deriz.

Bende Bir Değişiklik Fark Ettin mi?

Bende Bir Değişiklik Fark Ettin mi?

Fark ettiniz mi? Cevabınız hayırsa büyük bir trip sizi bekliyor olabilir. Bu soruyu duyduğunuz an saç renginden uzunluğuna kadar hızlıca analiz yapmanız gerekebilir. Eğer saçlarda bir değişiklik yoksa kıyafetlerine geçiş yapabilirsiniz. Burada da bir değişim göremediyseniz ellerine ve tırnaklarına bakın. Bunu sorun bir kadın mutlaka kendine ya yeni bir şey almış ya da yeni bir bakım yaptırmış demektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı