Kadınların Erkeklerden Yapmasını İstediği 5 Şey


0

Kadınlar ve erkekler arasında insanlığın var oluşundan bugüne kadar süregelen öyle anlaşılmaz noktalar oluşmuştur ki bu sorunlar hiç bir zaman da aşılamayacaktır. Çünkü erkeklerin kadınlardan beklentileri olduğu gibi kadınların da erkeklerden beklentileri olmuştur. Çoğu zaman kadınların evhamlı, karmaşık, her şeyi abarttıkları söylenmiş hatta çözülemeyen her durumda suçlu hep kadınlar ilan edilmiş. Ancak kadınlar sandığınız kadar zor ve anlaşılmaz değildir. Onların beklentileri bir elin beş parmağını geçmeyecek kadar azdır. İşte kadınların erkeklerden yapmasını istediği 5 şey

Erkek İçin Söz Senet Olmalı!

Erkek İçin Söz Senet Olmalı

Güven bir ilişkinin temel taşıdır. Kadınlar erkeğine güvenmek isterler. Çoğu kadın karşılaştığı ilk andan itibaren ‘’ Acaba ona güvenebilir miyim?’’ sorusunu sorarlar kendilerine. İlk beklenti buradan başlar. Güven… Verdiğiniz sözü muhakkak yerine getirmelisiniz. Eğer ‘’seni arayacağım’’ veya ‘’şu saatte oradayım’’ gibi sözler verip yerine getirirseniz size güvenir ve kendisinin ne kadar emin ellerde olduğunu anlar. Ancak sözünüze sadık kalmaz, planları bozarsanız sürekli şikâyet duymaya kendinizi alıştırmanız gerekir.

Kadınlar İlgi İster!

Kadınlar İlgi İster

Kadınlar ilgi bekler ve sevdiği erkeğin ona varlığını hissettirmesini… Evet Beyler! Sadece ‘’Seni Seviyorum’’ ya da ‘’O zaten biliyor, ne gerek var söylememe’’ demekle bu iş olmaz. Ona onu neden çok sevdiğini söylemenizi ister. Yaptığı yemekten tutun da sizi eve gelince karşılamasına kadar hepsinde küçük iltifatlarda bulunmanız size bir şey kaybettirmez. Ama onun size aşkı, sevgisi inanın daha da büyür.

Başkalarının Yayında Rencide Etmeyin!

Başkalarının Yayında Rencide Etmeyin

Her ilişki arasında küçük tartışmalar, anlaşmazlıklar olabilir. Ancak bunlar kendi aranızda kalmalı, başkalarının yanında asla kavga etmemelisiniz. Hatalı bile olsa kadınlara kimsenin yanında sesinizi yükseltmeyin. Rencide edecek bir söz, küçük düşürecek bir hareket yapmayın. Çünkü kadınlar bundan nefret eder. Sevdiğiniz kadına saygı duyun ki o da size hem yalnızken hem de başkalarının yanında saygı duysun. Aranızda olan sorunları günler sonra unutabilirseniz ama bir başkası buna şahit olduysa bu unutulmayacak hatta belki yayılacak dedikodulardan birisi haline getirecektir.

Romantik ve Duygusal Olmalısınız!

Romantik ve Duygusal Olmalısınız

Erkeklerin yapısından kaynaklı mıdır bilinmez duygularının belli etmekte çok isteksizdir. Ancak ilişkide duygusal bir bağ kurmak gerçekten önemlidir. Kadınlar romantik, duygu oranı yüksek sözler, konuşmalar bekler. Sağlıklı ve sağlam bir ilişkinin devamı için utanmadan duygularınızı açmanızı bekler. Eğer hayatınızdaki kadın sizin ona duygularınızı açmak için farklı yollar denediğinizi görürse emin olun size daha çok bağlanıp güvenecektir.

Kadınsı Ve Seksi Olduğunu Söyleyin!

Kadınsı Ve Seksi Olduğunu Söyleyin

Öncelikle kadınlara içinizden gelmeyen laf olsun diye hiçbir söz söylemeyin. Çünkü o samimi olmadığınızı anlayacaktır. İlişkinin başlarında çok sorunmuş gibi gözükmekse de ilerde büyük sorun olabilecek şeylerden biriside onun artık ne kadar seksi ve kadınsı olduğunu duymaması olacaktır. Eğer çekici ve seksi buluyorsanız bunu kesinlikle onunla paylaşın. Onun kadınsı damarını okşayın. Çok sıradan bir iş yaparken bile ona sıcak ve sevgi dolu bakışlarınızla nasıl sizin ilginizi çektiğini gösterin.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı