Kadınların Erkeklerden Sakladığı Minik Gerçekler

Bir kadın bir erkeğe ruhunu, kalbini hatta vücudunu sunabilir. Ama tüm bunlar her şeyi anlatacağı anlamına gelmez.


2

İkili ilişkilerde en çok kafa kurcalayan soru “bir şeyleri gizlemek yalan olur mu?”. Olur efendim, şayet eşiniz size sorduysa ve siz sakladıysanız külliyen yalan olur. Bir kadın bir erkeğe ruhunu, kalbini hatta vücudunu sunabilir. Ama tüm bunlar her şeyi anlatacağı anlamına gelmez. Eşinden anlatmasını bekleyen bir kadın kendine sorulduğunda asla cevap vermez. Bazen utancından bazense korktuğundan bazı ufak detayları atlarlar.

İşte eşinin ya da kız arkadaşının sakladığı minik sırlar;

 1. 1 Eski Sevgili


  Bir kadın, eşinin tüm eski sevgililerini bilir. Kendisi anlatmasa da bir şekilde öğrenir. Zaten genel olarak erkekler eşlerine başından geçen tüm ak hikayelerini anlatır. Ancak bir kadın ileride başını ağrıtacağını düşündüğü hiçbir şeyi eşine anlatmayacağı gibi eski sevgilisinden de bahsetmez. Bazı minik şeyler anlatsa da içerisinde kesin pembe yalanlar saklıdır. Erkeklerde eşlerinin eski sevgili hikayelerini kaldıramayacağı için bu konunun üzerinde çok fazla durmazlar. Geçen geçmiştir, siz bugününüzün keyfini çıkarın.

 2. 2 Materyalist Arzular


  Kadınların vazgeçilmezi lüks, konfor ve bitmek bilmeyen para harcama dürtüsüdür. Bazı kadınlar bunu çok başarılı bir şekilde maskeler. Ancak her kadının içinde azımsanamayacak büyüklükte materyalist arzular vardır. Aman ha bunlardan bahsetmeyin, yoksa çok başınız ağrır.

 3. 3 Cinsel Tercihler


  Kadınlarda yaradılışlarından bu yana süre gelen korku, yatak odalarında da peşlerini bırakmıyor. Cinsel açıdan memnuniyetsiz olan bir kadının ağzından bunu duymak neredeyse imkansız denecek kadar zordur. Çünkü kadınlar seksin hiçbir zaman duygularının önüne geçemeyeceğini düşünürler ve memnuniyetsiz olduklarını söylediklerinde bu duyguların zedeleneceğini düşünürler. Bu nedenle kadınlar, yatak odası dışında asla seks hakkında konuşmazlar. Konuşabilen varsa ayakta alkışlıyoruz!

 4. 4 Kişisel Başarılar ve Gelir Kaynağı


  İş hayatına atılmış bir kadın ömrü boyunca ev kadını olmaz. Çok ister, dillendirir, hatta işten bile ayrılır ama asla ev kadını olamaz. Biraz dinlendikten sonra yeniden iş arayışına girer, terfi etmek için çaba gösterir. İş yerindeki statüsü yükseldikçe kadının benliği de yükselir. Anlayacağınız eşleriniz size başarılarından bahsetmiyorsa bilin ki bu sizi ezmek istememesinden ötürüdür. Ayrıca her kadın kendi ayakları üzerinde durmayı sever. Kendi parasını kendi kazanan bir kadın daha özgürdür.

 5. 5 Kıskançlık


  Bir kadın ne kadar size ben kıskanç mıyım diye soruyorsa o kadar kıskançtır. Bir kadın asla ben seni kıskanıyorum o kızla çalışma demez. O kızı bir şekilde sizin çalışma alanınızdan uzaklaştırır, hele bir de patron sizseniz. Doğuştan her şeye şüpheli yaklaşan kadınların, size her şeyinizle güveneceğini düşündüyseniz yanılıyorsunuz. Her kadının içerisinde bastırılmış bir kıskançlık duygusu vardır. Ancak ne zaman, nerede karşınıza çıkacağını Allah bilir!

 6. 6 Orgazm Olma Taklidi


  Tüm dünyanın bildiği gibi kadınlar orgazm konusunda tam bir yalancıdır. Asla orgazm olmadıklarında bunu sizinle paylaşmazlar ve o kadar başarılılardır ki bunu size belli de etmezler. Evet doğru okudunuz, eşinizin yataktaki çığlıkları sahte olabilir. Üzgünüz ki gerçek olup olmadığını öğrenmeniz de mümkün değil!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
2
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı