Kadınların Erkeklerde Görmek İstemediği 9 Davranış

Erkek ve kadın ilişkilerinde tarafların birbirinde görmekten hoşlanmayacağı birçok davranış olabilmektedir. Bu yazımızda kadınların gözünden bakacağız.


1

Kadınlar için erkeklerin hareketleri onların gözünde doğru ya da yanlış bir karar olduğunu anlaması için yeterli. Şüphesiz her kadın ve erkeğin farklı karakter ve mizaca sahip olması onların beklentilerini de değiştiriyor. Ancak genel anlamda kadınlar erkeklerin bazı davranışlarından soğuyabilir, geri dönüşümü olmayan yaralar açabilir. İşte kadınların erkeklerden yapmasını istemediği davranışlar.

 1. 1 Bakımsız Erkek Modeli


  Listenin başında şüphesiz temizlik konusu var. Bakımsız ve temiz olmayan erkekler olayı başlamadan kaybederler. Kadınlar bakımlı, giyimine kuşamına özen gösteren, güzel kokan ve belki de en önemlisi ağız ve diş temizliğine önem veren erkeklerle beraber olmak ister

 2. 2 Ezik Erkek Modeli


  Kadınlar kendini koruyan, kollayan ve her fırsatta savunan erkeklerden hoşlanırlar. Her işte geri planda duran, günlük işlerinin haricinde hiç bir işe karışmayan erkek modeli olan bu ezik erkek tipi genelde tercih sebebi olmaz. Erkeğe göre daha duygusal ve savunmasız olan kadınların bu tür erkeklere çok da tahammülü olduğu söylenemez.

 3. 3 Dedikodu Yapan Erken Modeli


  Bir kadın her zaman güvenmek istediği, sır tutabilen bir erkekle beraber olmak ister. Başkaları hakkında konuşan laf getirip götüren erkek modeli bir kadın için her zaman iticidir.

 4. 4 Sıkıcı Erkek Modeli


  Monoton, sıkıcı bir erkekle hayatını paylaşmak belki de bir kadının isteyeceği son şeydir. Hayatını hep yeniliklere açık merak içinde olan bir erkekle geçirmek ister.

 5. 5 Her Şeye Karışan Asabi Erkek Modeli


  Kadınlar erkeklerin ortalama bir sertlikte olmasını ister. Bu nedenle kadınlar her şeyi eleştiren as gergin erkeklerden pek haz etmezler.

 6. 6 Cimri Erkek Modeli


  Her oturduğunda para muhabbeti yapılıyor ve hesabı kız arkadaşları ödüyorsa bu tarz bir erkek hiç bir kadının tercih sebebi olmaz. Küçük hesaplar yapan erkeklerden hep uzak durmak isterler.

 7. 7 Ukala Erkek Modeli


  Çok bilmiş gibi konuşan, her konuda bir uzman edasıyla davranan erkekler en itici erkek modelleri arasında. Daha mütevazi olanlar tercih sebebidir.

 8. 8 Sürekli Tartışan Erkek Modeli


  En ufak şeyleri bile sorun haline getirip ve tartışmaya başlayan tipler genellikle kadınları huzursuz eder ve bu yüzden pek tercih edilmezler.

 9. 9 Ortamda Değişik Davranışlar Gösteren Erkek Modeli


  Herhangi bir ortamda diğer arkadaşlarıyla samimi davranışlar sergilerken partnerine küçük düşürücü hareketler yapıp alay etmesi kadınların ilgi duymadığı erkekler modeline giriyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı