John Wick 3 Filminin Adını Keanu Reeves Açıkladı!


1

2014 yılında gösterime giren John Wick filminin üçüncüsü geliyor. John Wick serisi aksiyon ve gerilime yeni bir boyut kazandırarak film eleştirmenlerinden ve gişeden istediği sonuca ulaşmıştı. Daha sonra 2017 yılında ikinci film “John Wick: Chapter Two” ile aksiyon hız kesmeden devam etti. Serinin üçleme olacağı müjdesi ikinci film olan Chapter Two çekimleri sırasında verilmişti.

John Wick’e hayat veren ünlü oyuncu Keanu Reeves, ComingSoon’a verdiği röportajda, aksiyon severlerin heyecanla beklediği serinin üçüncü filminin adının  John Wick 3 : Parabellum olacağını açıkladı. Reeves, filmin adının nereden alındığı konusunda da açıklamalarda bulundu. Latince bir deyiş olan “Si vis pacem, para bellum”  yani “Eğer barış istiyorsan, savaşa hazırlan” anlamına gelen sözden sadece “Savaşa hazırlan” kısmından alıntı yapıldığını belirtti.

Serinin üçüncü filminde duygu yüklü sahnelerin olacağını da açıklayan Reeves, bu seride John Wick’e ünlü oyuncu Halle Berry’in eşlik edeceğini söyledi . “John Wick hayatı için savaşıyor ve Halle Berry’nin karakterinin onun için bazı bilgilere sahip olduğunu düşünüyor. İkisinin ortak bir geçmişleri var ve her şeyi kontrol eden High Table ile karşılaşıyorlar” dedi.

Serinin ilk filminde John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Karısı amansız bir hastalığa yakalanır ve hayatı değişir. Karısından kendisine sadece köpeği kalmıştır. Evine giren gansterler köpeği de öldürür. Gansterlerden biri daha önce çalıştığı Josef Tasarov’dur. Kaybedecek bir şeyi kalmayan John, artık intikam peşine düşmüştür. Düşmanları ile New York’ta heyecanlı bir kovalamaca içerisine girmiştir.

İkinci film olan Chapter Two’da ise, Roma’da olaylar daha karmaşık bir şekilde ilerleyecektir.

Serinin vizyona girecek olan üçüncü filminde ise John Wick, iki nedenden dolayı firaridir. Kellesi üzerine 14 milyar dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve  bir kuralı ihlal ederek, Continental Hotel’inde birini öldürmüştür. Öldürdüğü kişi ise kontratı sunan yüksek masa üyelerinden biridir. Kural ihlal ettiği için tehlikede olan John Wick’e, otel yöneticisi bir saatlik kaçış süresi verir. Artık üyeliği iptal edilecek, hizmetlerden yararlanamayacak ve diğer üyelerle iletişim kuramayacaktır. New York City’den kaçabilmesi için güveneceği tek şey servis endüstrisidir…

İlk filmin yardımcı yönetmenliğini ve ikinci filmin yönetmenliğini üstlenen Chad Stahelski, serinin üçüncü filminin de yönetmeni olacak. Aksiyon severlerin heyecanla beklediği  “John Wick 3 : Parabellum”  filmi 17 Mayıs 2019 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı