Yakışıklılık Abidesi Jason Momoa Hakkında Bilinmeyenler

Oyunculuğuyla herkesin yakışıklılığıyla ise bayanların gözdesi olan bir oyuncu!


4

Annenin fotoğrafçı, babanın ressam oluğunu aileden gelen doğuştan sanatçı ruhlu bir aktör. Ancak isim konusunda ebeveynleri talihsiz bir seçim yapmış gibi… Gerçek adı Joseph Jason Namakaeha Momoa ola yakışıklı oyuncuyu önceleri Ronan Dex dizisinden tanıyor olsak da, rekortmen dizi Game of Thrones dizisindeki Kral Drago rolü ile hafızlara yer etti. Geçen yılsonu gösterime Aquaman filmiyle büyük sükse yapmış ve yakışıklılığı ile geniş bir hayran kitlesi olan Jason Momoa hakkında bilmediklerinizi sizler için derledik.

 1. 1 Aşk Adamı Jason Momoa!


  Uzaktan bakınca sanki derimizi yüzecek kudretli bir adam görüntüsü verse de, arkasında tam bir aile babası ve aşk adamı var. Karısı Lisa Bonet’e tam 8 yaşında âşık olmuş ve 12 sene beraber olduktan sonra 2017 senesinde evlenmişler. Karısını uzun uğraşlar sonucu ikna etmeyi başaran Momoa, ilk buluşmasında bir bardak Guiness bira istemesine âşık olmuş.

 2. 2 Daha Çok Romantik Komedi Yapımlarında Yer Aldı


  Şimdiki kadar ünlü olmadan önce ve tabi ki vücudunu bu kadar geliştirmemişken Jason Momoa’yı romantik komedi dizi veya filmlerinde daha sık görebiliyorduk. Eğer eski haline görmek isterseniz Hawaiian Baywatch, Tempted, Johnson Family Vacation ve The Game gibi dizi veya filmlere bakabilirsiniz.

 3. 3 Aşırı Komik Bir Adam!


  Hayranlarını geri çevirmediği gibi her fırsatta onlarla zaman geçirmeyi ve küçük şakalar yapıp onları eğlendirmeye bayılıyor. Hatta gelen çiftleri fotoğrafta ayıracak kadar muzip Jason Momoa!

 4. 4 Kaşındaki Yara Makyaj Değil!


  Karşındaki yaranın ona bir karizma veya çekicilik katsın diyerek yapılmış bir makyaj olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz Çünkü bu yara bir kavgada kafasında şarap şişesi kırıldığında olmuş.

 5. 5 Korumaları Bile Yayında Cüce Kalıyor!


  Aslında koruma dediğinin iri kıyım, geniş insanlar dersiniz doğru Jasan Momoa’nın da öyle ancak kendisi o kadar iri ki korumaları ona yaklaşamıyor bile. 97 kiloya ve 1,93 boya sahip olmak bunu gerektiriyor.

 6. 6 Sosyal Hayatında Oldukça Aktif!


  Dizi ve film setlerinden fırsat buldukça ailesi ve arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi oldukça seviyor uzun adam. Öyle ki bazen ailesiyle dışarda bazen evde farklı etkilinler yapabiliyor. En sevdiği aktivite ise arkadaşlarıyla buluşup bira içmek.

 7. 7 En Sağlam Dostu Lenny Kravitz!


  Genişlikte sınır tanımayan bir medeniyet! Şuan ki eşi Lisa Bonet’İn eski kocası Lenny Kravitz Jason Momoa’nin en sıkı dostu ve eşiyle de hiçbir problemleri yok.

 8. 8 Bira Onun En Sevdiği Şey!


  Kendisinin değimiyle bira onun için bir tutku ve hayatında en sevdiği şey. En sevdiği ise eşine aşık olma sebebi olan Guiness içmek.

 9. 9 Sette Dikkatini Dağıtan Her Şeyi Dağıtıyor!


  Aquaman filmindeki rol arkadaşı Amber Heard’ın anlatmasına göre kitap okuduğu sırada dikkatini kendine vermesini söyleyerek kitabı yırtıp atmış. Momoa, görünen o ki Kral Drogo’nun etkisinde kalmış.

 10. 10 Çok Sevdiği Oyuncuyu Filme Dâhil Ettirmiş!


  Uzun yıllardır en sevdiği oyuncunun Temuera Morrison olduğunu söyleyen Momoa, son filminde de beraber oynamak istediği söylemiş. Tabi Morrison da onu kırmamış.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

4

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı