Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. Bölüm Hızır Reis Öldü Mü?


0

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 112. bölümü geçtiğimizde günlerde yayınlandı ve beklenmedik bir final ile izleyicileri şaşırttı. Final sahnesinde Oktay Kaynarca tarafından canlandırılan Hızır Reis, Ateş tarafından vuruldu. Muzi ise öldü! Hızır Reis’in vurulması ise akıllara “Oktay Kaynarca diziden ayrılıyor mu?” sorusunu getirdi. Dizinin ana ve taşıyıcı karakteri olan Hızır Çakırbeyli’nin ölüp ölmemesi ise dizinin devamı açısından son derece önemli! İşte Hızır Reis’in vurulma anı…

Ateş, Hızır Reisi Vuruyor

Çakırbeyliler, Muzi’yi tuzağa düşürerek yakaladı ve aralarındaki haini öğrenmek için sorguya çekti. Bu sırada Ateş, keskin nişancı tüfeğiyle olayın olduğu yerde kendine yer bulmuştu. Hızır Çakırbeyli tarafından yaşamasına izin verileceği sözünü alan Muzi, Çakırbeyliler’in arasındaki haini söylemeyi kabul etti fakat tam bu sırada Ateş tarafından alnından vurularak öldürüldü. Olayın şoku atlatılmaya çalışırken ise Ateş, tekrar ateş ederek bu sefer Hızır Reis’i hedef aldı ve sırtından vurdu.

Hızır Reis Öldü Mü?

ateş hızır reisi vurdu

Yayınlandığı günden beri reyting rekorları kıran ve izleyici kitlesi azalmadan devamlı artan dizinin en sevilen karakteri şüphesiz Hızır Çakırbeyli! Oktay Kaynarca tarafından canlandırılan karakter, dizinin taşıyıcı karakteri olarak da geçmektedir. Yani Oktay Kaynarca’nın diziden ayrılarak Hızır Reis’in ölmesi demek dizinin geleceğini de tehlikeye atmak demektir. Bu sebeple bir şekilde Hızır Reis’in kurtarılacağı düşünülmektedir. Zaten kurşunun ölümcül bir noktaya değil de yaşama ihtimalinin yüksek olacağı bir yere isabet etmesi de bu sebeptendir diye düşünülüyor.

Oktay Kaynarca, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Veda Mı Ediyor?

Dizinin 112. bölümünde Ateş tarafından sırtından vurulan Hızır Reis, “Hızır Reis öldü mü?” ve “Oktay Kaynarca, diziden ayrılıyor mu?” sorularını akıllara getirdi. Kurtlar Vadisi’nde de geniş bir hayran kitlesi yakalamasına rağmen ölerek diziden ayrılması, aynı sonun bu dizi için de olabileceğini düşündürdü. Fakat Hızır Reis, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin şuan ana karakteri durumda! Yani diziden ayrılması demek dizinin final yapması ile eşdeğer bir durum! Bu da bize Hızır Reis’in bir şekilde hayatta kalacağını ve aktif bir şekilde dizide bulunacağı gösteriyor.

Hızır Reis Ölürse Yerine Kim Geçecek?

Her ne kadar öleceğini düşünmeyecek olsak da ölmesi durumunda yerine kimlerin geçebileceği de akıllara gelmiyor değil! Oktay Kaynarca’nın diziden ayrılması durumunda yerine bir ismin gelmesi senaryo anlamında çok sıkıntılı görünüyor. Kurgu olarak Hızır Çakırbeyli’nin dizinin tam göbeğinde olması ise ölmeyeceği fikrini destekliyor.

Dizinin 113. bölümüne ait fragman yayınlandı. Yazının en üstünde bulabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
2
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
1
omg
win win
1
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı