Güzel Sözler Paylaşan Instagram Hesapları


3

En çok kullanılan sosyal medya kanallarından biri şüphesiz ki Instagram. Birçok insan sevdikleriyle olan güzel anlarını paylaşıyor, sevdiklerinden haber alıyor ve hayranı oldukları isimleri takip ediyor. Bunun yanı sıra Instagram üzerinde bulunan ve paylaşımlarıyla takipçilerini kendine hayran bırakan sayfalar da var. Fotoğraf paylaşımının yanında insanlar bu sayfalarda da hayli fazla vakit geçiriyor. İşte özgün aforizmalarıyla kendinizle cümleler bulabileceğiniz o Instagram sayfaları.

Ferhat Metehan

Ferhat Metehan

Binlerce takipçiye sahip olan bu hesapta yüreğe dokunan paylaşımlar yapılıyor. İlk başlarda deneme amacıyla açılan ve zaman içerisinde birçok kişinin dikkatini çeken Instagram hesabını Ferhat Metehan takma ismini kullanan bir kişi yönetiyor. Aynı zamanda bu kişiye karısı ve kızı da yardımcı oluyor.

[reklam-goster]

Mehmet Akif Karapınar – Derin Duygular

Mehmet Akif Karapınar

‘’Derinliğinde kaybolacağınız bir sayfa’’ diyerek Mehmet Akif sayfayı meraklısına özetliyor. Instagram hesabının adını da buna uygun bir şekilde derin duygulara hitap ederek sevenleri ortak bir paydada topluyor. Özgün özlü sözlerin yer aldığı sayfada aşkın her hali var. Mehmet Akif’in takipçi sayısı her geçen gün artıyor ve insanlar tarafından tanınmaya devam ediyor. Kısa bir süre sonra onun sözlerini daha sık bir şekilde görmemiz mümkün olacak gibi.

Osman Yılmaz – Şairin Defteri

Osman Yılmaz instagram

Naif duyguların adamı olan Osman Yılmaz farklı bir konseptle karşımıza çıkıyor. Bir defter arka planı kullanarak ismini uygun paylaşımlar yapan Osman Yılmaz, aşkın her halini defterinden takipçilerine gösteriyor. Defter üzerine el yazısıyla yazılan şiirler oldukça şık duruyor. ‘’Şiir insanın kalbine sunulan en huzurlu hediyedir.’’ Diyen Osman Yılmaz, birçok kişinin duygularına tercüman oluyor.

[reklam-goster]

Ahi Aratoğlu – Şiir Son

Ahi Aratoğlu

Sevgiliye söylenecek en güzel sözler Ahi Aratoğlu’nun kaleminden çıkıyor desek yeridir. ‘’sizden bir parça…’’ diyen Aratoğlu, takipçilerine samimiyetini geçirmeyi başarıyor. Sayfanın da başında söylendiği gibi burada herkes kendinden bir parça bulabilir. Yazılan şiirler, aforizmalar öylesine güzel, öylesine anlamlı çünkü.

Özkan Mutan – Şiir Yazar Edebiyat

Özkan Mutan

Özlü sözler paylaştığı kadar daha uzun yazılar da paylaşıyor Özkan Mutan. ‘’Kalemin keskin tarafı’’ diyerek sözlerin kimi zaman ne kadar can yakıcı olabileceğine de dikkat çekiyor. Acıların, aşkların ve daha nice duygunun sözcüklere dökülmüş halini bu sayfada bulmak mümkün. Sayfasının adına yakışır paylaşımlar yapan Özkan Mutan, kimi zaman gülümsetiyor, kimi zaman insanları göz yaşlarına boğuyor.

[reklam-goster]

Caner Gökçeoğlu – Şiir Yazarı Şair

Caner Gökçeoğlu

Yüreğe dokunan dizelere imza atan isimlerden biri de Caner Gökçeoğlu. Şiirlere ve aforizmalara ağırlık veren Caner Gökçeoğlu, kimi zaman kişisel paylaşımlarına da yer veriyor sayfasında. Diğer hesapların şekle verdiği önem Caner Gökçeoğlu tarafından verilmemiş gibi dursa da mutlaka takip edilmesi gereken hesaplar arasında yer alıyor.

Nebi Yıldız – Yazar Edebiyatı

Nebi Yıldız instagram

Yüz binlerce takipçiye sahip olan Nebi Yıldız, takipçilerine kayıtsız kalınamayacak güzellikte sözler sunuyor. Hemen hemen herkesin, bir an olsun yaşadığı bir duygunun sözcüklere dökülmüş halini bu sayfada bulması mümkün. Paylaşımlarını genellikle fotoğrafsız, düz ve tek renk bir arka plan üzerine yapan Nebi Yıldız, bu sayede içeriğinin kalitesine de dikkat çekmiş oluyor.

[reklam-goster]

Abdullah Yasak – Kalp Aşk

Abdullah Yasak instagram

Sayfanın isminden de belli olacağı üzerine kalbin ve aşkın üzerine kurulan bu sayfa ‘’Kalbime kalbin, ömrüme sen gerek’’ diyerek içeriği hakkında ipucu veriyor. Tamamen kendine ait sözleri paylaşan Abdullah Yasak başka yerlerden alıntı yapmıyor. Kalbi kırık, aşk acısı çeken binlerce insan kendini Abdullah Yasak’ın paylaşımlarında bulmaya devam ediyor bu Kalp Aşk sayfası her geçen gün yeni bir takipçi kazanıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

3

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
4
hate
confused confused
2
confused
fail fail
3
fail
fun fun
1
fun
geeky geeky
1
geeky
love love
0
love
lol lol
1
lol
omg omg
0
omg
win win
2
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı