Görsel Efektlere Doyacağınız PC Oyunları


3

Teknolojik gelişmeler elbette her yıl piyasaya çıkan bilgisayar oyunlarının sayısına etki ediyor. Buna bağlı olarak oyuncu kitlesi de gün geçtikçe artıyor. Bilgisayar oyunları için görsel efekt kalitesi ve gerçeklik kullanıcılar tarafından artık öncelikli bir hal aldı. Ayrıca son yıllarda çıkan yeni nesil konsol ve grafikler sayesinde birçok bilgisayar oyunu performansı gözle görülür şekilde arttı. Biz her ne kadar bunlar birer bilgisayar oyunu desek de görsel efektleri ve gerçeklik katsayısı ile bize kendi dünyasını yaşatmayı başarıyor. Bu yüzden bizde görsel efektin bol olduğu bilgisayar oyunlarını sizler için derledik. İşte bunlardan birkaçı…

Ryse: Son of Rome

Ryse: Son of Rome

Birçok bilgisayar oyunu arasında belki de şuan en iyisi. Normal ayarlarında bile PC’lerin zorlanacağı Ryse’da bu kadar da olur mu, yok artık diyebileceğiniz kadar muhteşem görsel efektlere sahip.

Hitman: Absolution

Hitman: Absolution

Gerçeklik ve görsel efektler konusunda birçok bilgisayar oyununu geride bırakmış bir yapıt. Çıkalı 4-5 yıl olmuş olsa da etkisini hala sürdürüyor.

Battlefield 4

Battlefield 4

Oynarken içinde hissedeceğiniz sizi kendine çekecek bir Battlefield 4 ‘in görsel efektleri inanılmaz güzel. Özellikle ışıklandırma kalitesi size gerçeklik hissini fazlasıyla yaşatıyor. Bu alanda piyasanın ilk akla gelenlerinden dersek yalan olmaz.

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X

Her serisinde bir öncekinin üstüne biraz daha koyan bilgisayar oyunu Mortal Kombat X serisinde görsel efektler her zamankinden çok daha iyi. Bir dövüş oyunu olmasına rağmen efektleri ile harika bir iş çıkarmışlar.

Max Payne 3

Max Payne 3

Oynarken insana farklı bir haz veren bir oyun. Görsel efektleriyle ilk çıktığı günden bu yana muhteşem bir etki bırakan bilgisayar oyunu Max Payne 3 oynamaya doyamayacağınız cinsten.

GTA V

GTA V

Oyunu oynamayı bir kenara bırakın etrafı izleyerek bile vakit geçirmeniz mümkün. Muhteşem görsel efektleri ile sizi büyüleyen bir bilgisayar oyunu olan GTA çıktığı ilk günden beri takipçi sayısını artırıyor.

Far Cry 4

Far Cry 4

Oyunun doğa canlıları üzerinde yoğunlaşmış görsel efekt başarısı geçekten muhteşem. Ağaçları, bitkileri, vahşi hayvanların bu kadar gerçekçi olduğu bir yaşamda hayatta kalmayı başarmak zor olacak.

Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inquisition

Serinin son oyunu Dragon Age: Inquisition oyuncularına benzersiz bir deneyim sunuyor. Görsel efektlerinin son derece başarılı olduğu bilgisayar oyununa doyamayacaksınız.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

3

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı