Game Of Thrones Bittiğinde Yerini Doldurmaya Aday 7 Dizi


1

2019 yılının ilk yarısında ilk bölümünü yayınlayacak olan dizi, seneye 6 bölümde izleyicilerine veda etmeye hazırlanıyor. Artık kapanış bölümünü izleyeceğimiz dizinin yeri bizde çok ayrı! Bu dizinin yerini doldurmak isteyen 7 dizi şimdiden ortaya çıktı bile! Game of Thrones olma yarışına giren bu dizileri sizler için sıraladık:

[reklam-goster]

The Witcher

The Witcher

GOT’un yokluğunda ben ne yapacağım diye kara kara düşünüyorsanız, sizlere ilk önerimiz, The Witcher olabilir. CD Project RED’in uyarladığı ve Andrzej Sapkowski’nin kaleme almış olduğumuz bu sizi son derece popüler. Bizi Withcer evrenine götürecek olan bu dizi Geralt’ın hikâyesini bizlere anlatıyor. Dizide ne ararsanız var! Yaratık, aksiyon ve daha niceleri! GOT dizisindeki kadar entrika yok ancak, şimdiden bu dizinin büyük yapım olacağını söyleyenler var. Dizisinin sadece şu anda başrol oyuncusu belli oldu. O da Henry Cavill.

Yüzüklerin Efendisi

Yüzüklerin Efendisi

Birçok GOT hayranına göre, dizinin yerini alabilecek tek dizi Yüzüklerin Efendisi! Amazon’un bu yıl son derece hızlı bir şekilde kaptığı bu yapım hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı. Ancak bu şimdilik bir duyuru niteliğini taşıyor. Bu konu hakkında şu anlık resmi bir açıklama yok. Diyoruz ki, umarım GOT’un bizdeki yerini doldurabilir! Dizinin konusu hakkında pek çok söylenti var. Ancak Amazon şu anda sadece hikâyenin üçleme öncesini ele alacağını doğruladı!

Vakıf Serisi

Vakıf Serisi

Apple, bu yıl kesenin ağzını açarak, en iddialı yapımlardan biri olan Vakıf Serisinin haklarını satın aldı. Seriyi uyarlayacak olan Apple, konu hakkında henüz açıklama yapmadı. Ancak şu anda sadece 10 bölümlük bir sipariş verildiğini biliyoruz. Bakalım yeni bir GOT olma başarısını gösterebilecek mi?

Narnia Günlükleri

Narnia Günlükleri

Netflix, The Witcher’le beraber, Narnia Günlüklerini aldı. Bu seriyi sayın alan Netflix serinin kitaplarını diziye ve filme dönüştürmeye hazırlandığını biliyoruz. Son derece geniş bir hayran kitlesi olan Netflix, şu anda bile büyük bir yankı uyandırdı diyebiliriz. Bizim için, “Yeni bir Game of Thrones olabilir mi?” diye sormaktan kendimizi alamıyoruz. Ancak bu konuda pek çok rakibin birbiriyle yarıştığını söyleyebiliriz.

Zaman Çarkı

Zaman Çarkı

Amazon bu yıl hızlı davranarak Yüzüklerin Efendisinden sonra Zaman Çarkı’nı da satın aldı. Yılın belki de en iddialı atışını yapan Amazon, bütün meraklı gözleri üzerine topladı. Dizi potansiyeli ile bile son derece ilgi toplayan Zaman Çarkı dizisi bilindiği gibi geçen sene duyuruldu. Amazon ile Sony bu konuda iş birliğine giderek, diziyi kullanıcılar ile birleştirmeye hazırlanıyor. Ancak ne yazık ki, Yüzüklerin Efendisindeki gibi dizimizin tarih ve başrol oyuncusu hakkında şu anda net bir bilgi yok! Bize de maalesef oturup beklemek düşüyor!

Star Wars

Star Wars

Bu yıl bizlere Star Wars dizisini duyuran yapım Disney oldu. Pek çok Star Wars hayranını heyecanlandıran Disney, şimdiden herkesi meraklandırmayı başardı. The Mandalorian ismini alacak olan dizi, firmanın çevrim içi yayın servisinde yayınlanacak. Ancak şu anda çalışma ve geliştirilme aşamasında. Mandalorian macerasını bizlere aktaracak olan dizi bizim için ne yazık ki Bobba Feet değil. Fakat bu yeni bir savaşçı olmayacağı anlamına gelmiyor. Şu anda Game of Thrones serisine en yakın dizi olabilecek Star Wars’ın yeni dizisi GOT hayranlarını sevindirecek.

Yeni Game Of Thrones

Yeni Game Of Thrones

Şu anda size, bununla beraber listede pek çok aday dizi sıraladık. Bu konuda dürüst olmak gerekirse, GOT hayranlarının en çok seveceği dizilerden birisi bu olacak! Ancak baştan söylemek gerekirse bu proje henüz tasarlanma aşamasında. Game of Thrones yayınlayacağı 8. Bölümden sonra yerine yeniden Game of Thrones dizisi getirmeye hazırlanıyor. Kafanız karıştı değil mi? Bir GOT’un yerini ne doldurabilir? Elbette ki yeni bir GOT! Jon Snow döneminin tam olarak 8 bin yıl öncesini bizlere anlatacak olan bu hikâye dediğimiz gibi henüz tasarı aşamasında. Dizinin henüz oyuncuları ve yayın tarihi belli değil. Ancak oyuncu seçimlerinin bir sonraki yıl başlaması planlanıyor. Dizi hakkında söylenenlere göre güçlü kadın karakterler olacak. Seri takip ettiğiniz gibi pek çok güçlü kadınları içerisinde barındırıyor. Farklı bir tadı olacak Game of Thrones bizim için yine Game of Thrones olacak! Dizinin özetine göre, Stark’ların efsanesi bildiğimizden çok farklı yerlere uzanıyor olabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı