Farklı Tasarımlarıyla Tren Yolculuğu Yapmanıza Sebep Olacak Hollanda Trenleri

Yenilenen tasarımlarıyla herkese hitap eden Hollanda trenleri, tren seyahatlerinizi daha eğlenceli bir hale getirecek.


1
1 Paylaşım, 1 Beğeni

Tren, şüphesiz ki en zevkli yolcuklardan bir tanesi. Hele bu yolculuklarda sevdikleriniz yanınızdaysa daha da eğleneceksiniz. En güvenli ulaşımların başında gelen treni nasıl bilirdiniz? Eminiz ki, Hollanda’da yeni tasarlanan trenlerini daha önce hiçbir yede görmediniz!

Çeşitli müşterilerinin taleplerini karşılayan ve onlara bambaşka bir tren yolculuğu sunan trenler, yolculuğunuzu daha da konforlu bir hale getirecek. O kadar konforlu olacak ki, tren yolculuğu hiç bitmesin diyeceksiniz! Tasarımlarıyla herkesi kendisine hayran bırakan Hollanda trenleri hakkında detayları aktarıyoruz..

 1. 1 Hollanda Ulusal Demiryolu Şirketi, Yılda 373 Milyon Kişiyi Taşıyor


  Yanlış görmediniz! Yılda 373 milyon kişiyi taşıyan trenler artık daha konforlu bir hale gelecek. Herkes trenlerden gelecek haberleri sabırsızlıkla bekliyor! Trenler, yenilenen tasarım sonrasında daha çok yolcu taşıyacağa benziyor.

 2. 2 Sıra Dışı Bir Yolculuk Sizleri Bekliyor


  Bütün yolculuklarında kullanıcıların beklentilerini karşılamayı amaçlayan firma, aynı zamanda kullanıcılarına farklı bir tren deneyimi yaşatmak istiyor.

 3. 3 Hollanda Demir Yolları Mobilya ve Mimarlık Şirketleriyle Anlaştı


  Kullanıcılarına farklı bir deneyim yaşatmak isteyen Hollanda Demir Yolları, tasarımını daha da geliştirmek için Mecanoo Mimarlık ve Gispen Mobilya Şirketleriyle anlaşmaya vardı. Çeşitli modellerde farklı yolcu kabinleri tasarlayan çalışanlar, kullanıcıların rahatlığını düşünüyor.

 4. 4 Tasarlanacak Oturma Şekilleri


  Klasik trenlerde oturma şekilleri hep aynı. Daha doğrusu düzenleri. Ancak Hollanda’daki trenlerde oturma düzenleri çok farklı şekilde tasarlanacak. 12 farklı oturma şekli mevcut.

 5. 5 Tren Herkese Hitap Ediyor


  Tren yolculuklarının kalabalıkla zevki çıktığını belirtmiştik. Ancak, “Ben tek yolculuk yapmayı daha çok seviyorum” diyorsanız, o zaman Hollanda trenleri sizleri de düşündü! Tek kişilik jet kabini ya da bar taburesi üzerinde manzaraya karşı yolculuk yapabilirsiniz. Bunun için geniş alandan bilgi alabilirsiniz. Kullanıcıların talepleri ön planda olarak tasarlanan trende müşteriler dilerse eğlenecek, dilerse de uyuyabilecek.

 6. 6 Bütün Tasarımlar Müşterileri Ön Plana Alarak Oluşturulacak


  Firma, tasarımların müşterilerin taleplerini dikkate alacak. Esnek yöntemlere göre tren kabinlerinde oynama yapılması mümkün olacak. Kabinler taşınabilecek ve değiştirilebilecek! Şekillere göre dizayn edilebilecek olan bu trenler için, uzmanlar detaylı bir şekilde çalışıyor. Artık, gelecekte kullandığımız trenler gibi sabit tasarımlar ortadan kalkacak gibi gözüküyor.

 7. 7 Fotoğraflar, Sadece Yapılacak Trenden Örnek Tasarımlar


  Düzenlenen Dutch Desing Week etkinliğinde VR gözlükleri ile kullanıcılara trenin içerisinde gezme imkânı tanındı. Fuara gelen katılımcılar, tren tasarımları daha gerçekçi bir şekilde sundu.

 8. 8 Tasarımlar Birebir Aynısı Olmayabilir


  Şirket, yaptığı açıklamada ortaya çıkan fotoğraflarla tasarımların tamamen aynı olmayacağını belirtti. Şirket bu tasarımlarla sadece yolcukların nasıl olacağına dair dizayn çalışmaları yapıyor. Hollanda trenleri noktasındaki çalışmalar henüz sonuçlanmadı.

 9. 9 Artık Ters Yönde Yolculuk Yapmak Tarihe Karışacak


  Tren yolculuğunun en güzel taradı düz yöne giden koltuklarda seyahat etmek. Eğer ters yöne giderken mideniz bulanıyorsa, bu yolculuk sizin için adeta bir kâbusa dönüşebilir. Yapılacak olan tasarımlara göre artık sert, rahatsız ve ters koltuklara sahip olan trenler ortadan kalkacak. Ters koltuklarda yaptığınız yolculukları sadece kötü bir anı olarak hatırlayacaksınız.

 10. 10 Ülkemizde de Son Zamanlarda Popüler Olan Doğu Ekspresi de Farklı Bir Tasarımla Karşımıza Çıkabilir


  Son zamanlarda özellikle sosyal medyada Doğu Ekspresini görüyor olabilirsiniz. Bu yolculuk için kullanılan trenler oldukça eski. Her geçen gün daha fazla popülerliği artan yolculuk modern tasarımlarla daha farklı bir konsepte bürünebilir. Bir nevi Hollanda trenleri Doğu Ekspresinin modernleşmesine öncülük edebilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1
1 Paylaşım, 1 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı