Erotizm Kokan Asla Unutulmayacak 15 TV Dizisi


9

Yayınlandıkları döneme göre aykırı olduğu için mi, yoksa hiç unutulmayacak fantezi sahnelerinin yer aldığı bölümleri için mi “erotik” kelimesini kullanmak daha doğru olur, tartışılır? Hepsi birbirinden güzel, hiçbiri unutulmayacak erotizm kokan mükemmel 15 TV dizisini merak edenlerden misiniz? O zaman buyurun listemize…

Boardwalk Empire, 2010 – 2014

Boardwalk Empire

ABD’de “İçki Yasağı Yasası”nın olduğu dönem içerisinde, politikacılar ve gangsterler arasındaki ilişkileri konu alan meşhur dizidir Boardwalk Empire. Steve Buscem’in oyunculuğu ile efsane olan dizi, sadece konusu ile değil aynı zamanda erotizm kokan sahneleriyle de dönemin cesur bir o kadar da izleyicilerini peşinden sürüklemiş.

Weeds, 2005 – 2012

Weeds

Ailenin direği babanın ölümü ile sarsılan ailenin düzenini kurmak isteyen bir kadının hikayesi ile başlıyor dizi. Kadının, ailesini ayakta tutabilmek için tek çaresi uyuşturucu satmak olması ne kadar üzüntülü gibi gözükse de, diziyi konusuyla efsane haline getirmiş. Dizi, anneye ailenin de her ferdinin katılmasıyla ailece uyuşturucu satıcı olmalarıyla devam ediyor. Weeds; komedi, dram türünde çekilmiş bir dizi olsa da bölümlerde oldukça fazla cinsel içerikli sahnelere şahit olmanız olası.

Sons of Anarchy, 2008 – 2014

Sons of Anarchy

Suç ve dram içerikli dizi Sons of Anarchy bölümlerinde, bir kasabayı koruyan motosikletli çete konu ediliyor. Dizide erotizm kokan sahneler var demek az kalır; çünkü dizi direk cinsellikten beslenerek çekilmiş.

Mad Men, 2007 – 2015

Mad Men

Emmy Ödülleri’nde dört defa “en iyi drama” seçilen efsane bir dizi. Mad Men, etkileyici sahnelerinde erotizmin büyüsüyle sadece yayınlandığı dönemin değil, farklı zamanlarda ekran karşına geçilip izlenebilecek bir dizi olma özelliğini taşıyor.

Spartacus: War of the Damned, 2010 2013

Spartacus: War of the Damned

Roma dönemini konu alan Spartacus herkesin çok aşina olduğu bir dizi. Roma döneminde geçen dizide kölelerin ayaklanması konu ediliyor. Bu dönemi konu edinen birçok film ve dizininin ortak noktasını Spartacus: War of the Damned’de de görmeniz mümkün. Bol bol çıplak vücut ve cinsellik kokan detaylar.

The Sopranos, 1999 – 2007

The Sopranos

İtalyan asıllı bir ailenin Amerika’daki hayatı The Sopranos’ta konu ediliyor. Elbette sıradan tekdüze bir hayat değil bu; bol bol suç, aile ilişkileri ve dramın iç içe geçtiği bir yaşamdan bahsediyoruz. Aile İtalyan olunca mafyaya dair her şeyin, aile babasının da striptiz kulübünün olması da dizi de erotizmin yer almasını sağlaması hiç de garip kaçmıyor değil mi?

True Blood,  2008 – 2014

True Blood

Bir vampir dizisi olan True Blood dizisi fantastik dram türünde olsa da cinsellik kareleri de taşıyor her bir bölümünde. Zaten vampirleri konu edinen film ve dizileri merakı olanlar eminiz bu sahnelere pek de şaşırmaz. Dizi, Japonların sentetik kan üretmesiyle vampirlerin ve insanların bir arada yaşamalarını konu ediniyor.

Skins, 2007 – 2013

Skins

Skins, konusu itibarıyla tartışmalı bir dizi olmayı başarmış. Ergenlik dönemin tüm hatlarını dizide izleyebilirsiniz. Dizi çocuk pornosu ile kıyaslanmaya başlamasıyla çıkan tartışmalar sonucu Amerika’da yasaklanmış.

Orange is the New Black, 2013

Orange is the New Black

Amerikan yapımı komedi, dram serisi Orange is the New Black, Weeds severlerin mutlaka izlemesini tavsiye ediyoruz. Kadın gardiyan arkadaş grubunun yer aldığı dizi oldukça erotizm kokusu yayıyor.

Sex and the City, 1998 – 2004

Sex and the City

İzlememiş olabilirsiniz; ama Sex and the City dizisini bilmemeniz imkansız. Pek de söze gerek yok aslında. Adından ve konusundan da anlaşıldığı gibi cinselliğin ön planda olduğu bir dizi. Orta yaş kadın grubunun yaşantısı konu edilen Sex and City sadece yayınlandığı dönem değil, halen seyircinin beklentisini karşılayan bir dizi olma başarısına da sahip.

Queer as Folk, 2000 – 2005

Queer as Folk

Beş gay ve bir lezbiyen çiftin ana karakterlerini oluşturduğu bir dizi düşünün. Böyle bir kadronun yer aldığı bir dizi senaryosunun cinsellikten nasibini almamış olabilir mi sizce? Ana karakterlerin aşk hayatlarının kurgulandığı Queer as Folk dizisini izlemediyseniz izleyin.

Girls, 2012 – 2017

Girls

Ilımlı bir cinsellik var bu dizide. 20’li yaş grubundaki kadınların hayatları çizilmiş Girl dizisi ile.

Californication, 2007 – 2014

Californication

Alkolik ve kadın düşkünü bir yazar yer alıyor Californication dizisinin tam ortasında. En dibine kadar erotizm konunun arasında sızdırılmış. Peki diziyi izlemek için geç mi kaldınız? Elbette hayır.

Game of Thrones, 2011

Game of Thrones

Bazı diziler vardır, izlemiyor olsanız bile çevrenizde o kadar dizinin fanatiği sayesinde diziyi izlemiş kadar olursunuz. Game of Thrones da aynı böyle bir dizi. İlk sezonlarının ne kadar cinsellik içerikli olduğunu söylememize gerek var mı bilmiyoruz ama son sezonlara doğru erotizm biraz daha ikinci planda yerini almış durumda.

Masters of Sex, 2013 – 2016

Masters of Sex

En hit olanını en sona sakladık. İsminde “sex” kelimesinin geçmesi yeterli mi sizin için? Bilemiyoruz elbette; ancak dizi 1957 – 1990 yılları arasında seks üzerine bilimsel araştırmalar yapan doktorun yer aldığı bir dizi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

9

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
1
hate
confused confused
1
confused
fail fail
5
fail
fun fun
1
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
5
love
lol lol
2
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı