Erotik Senaryosuyla Öne Çıkan Netflix Dizileri


2

Netflix, komedi ve sinema alanlarında olduğu gibi erotik senaryolu dizileri ile de öne çıkıyor. En fazla seyirci alan erotik Netflix dizileri listemizde yer alıyor. Netflix’e ait diğer dikkat çeken dizileri ise yazımızda bulabilirsiniz.

Erotik Netflix Dizileri: What If

what if

Oldukça sürükleyici bir hikayeye sahip olan What If aynı zamanda erotik sahneleriyle konuşuluyor. Başrolünde Renee Zellweger’ın yer aldığı dizi, idealist bir bilim insanı olan Anne’nin tıbbi teknoloji için çaresizce kaynak ararken esrarengiz bir yatırımcı ile anlaşma yapmasını, bu kararın doğurduğu sonuçları anlatıyor.

Perfume

netflix perfume

Dizi bir kadın cesedinin bulunmasıyla başlıyor. Daha sonra ölen kadının liseden arkadaşları olan ve aralarında büyük bir gizemin aşikar olduğu diğer karakterlerle tanışıyor seyirci. Erotik sahnelerle yoğunluğu artan heyecanlı dizi son bölüme kadar gizemini koruyor.

Erotik Netflix Dizileri: Masters of Sex

Erotik Netflix Dizileri: Masters of Sex

Bir jinekolog olan Dr. William Masters üzerinde çalıştığı akademik araştırma için seks süreci içerisinde kadın ve erkekte meydana gelen psikolojik ve fizyolojik tepkimeleri araştırmak ister.  O yıllarda seks üzerine bir araştırma yapmak insanların sahip olduğu tabular nedeniyle mümkün değildir.

Orange is The New Black

Orange is The New Black

Aldığı 15 aylık ceza yüzünden hayat kabusa dönüşen Piper Chapman’ın hapishanede yaşadıkları ve diğer mahkumlarla olan mücadelesi diziyi çok daha heyecanlı hale getiriyor. Dizi hapishanede geçse de erotik sahnelere sık sık rastlamak mümkün.

Erotik Netflix Dizileri: Californication

Erotik Netflix Dizileri: Californication

Hayatının aşkı Karen ve kızı Becca onun için çok önemli olsa da kötü alışkanlıklarını ve karmaşık özel hayatını bırakamıyor. Dizi Hank Moody karakteri etrafında şekillenirken dizi erotik sahneleriyle öne çıkıyor. 7 sezondan oluşan efsane dizi Californication, Hank Moody adlı yetenekli bir yazarın uzun zamandır bir şey üretememesi ve bu süreçte yaşadıklarını anlatıyor.

Shameless

netflix Shameless

Chicago’nun varoş bir semtinde altı çocuk babası Frank Gallagher sahtekar ve alkolik bir babadır. Evin en büyük kızı Fiona pek çok fedakarlık yaparak aileyi bir arada tutmaya çalışır. Cinsellik, eşcinsellik, alkol, uyuşturucu gibi konular etrafında dönen dizi efsaneler arasına girmiş başarılı yapımlardan biri.

Erotik Netflix Dizileri: Outlander

Erotik Netflix Dizileri: Outlander

Eski bir savaş hemşiresi olan Claire Randall’ın eşiyle çıktığı ikinci balayında bir taşa dokunmasıyla başlayan zamanda yolculuk ve cesur bir İskoç savaşçısı olan Jamie Fraser ile tanışmasını anlatan dizi aşkı erotizmle birleştirerek izleyiciye sunuyor.

Erotik Netflix Dizileri: Sense 8

Sense 8

Trans blogger ve akstivist bir hacker olan Nomi, Chicagolu bir polis memuru olan Will, eşcinsel bir dizi yıldızı Lito, bir süper yıldız olan Riley, Koreli başarılı iş kadını Sun, Hindu eczacı Kala, Alman kasa hırsızı Wolfgang ve Nairobili otobüs şoförü Capheus. LGBTİ dostu dizi ayrıca cinsel kimliklerin temsili ve seks sahnelerinin cesaretiyle de göz dolduruyor.

Seksi Kızlar Aranıyor: Açık

Seksi Kızlar Aranıyor

Hot Girls Wanted’ın devamı niteliğinde olan belgesel dizi, porno endüstrisini ve istismar ettiği kadınları çarpıcı bir şekilde anlatıyor.

Sex Education

Sex Education

Resim Kaynağı

Yakın arkadaşı Maeve ile birlikte gizli bir seks terapisi kliniği kuran Otis, burada arkadaşlarının cinsellikle ilgili sorunlarını yanıtlar. Annesi seks terapisti olan lise çağındaki asosyal genç Otis Milburn, okuldakilere cinsellik hakkında bilgi vererek popülerliğini arttırır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
1
hate
confused confused
1
confused
fail fail
2
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
7
love
lol lol
1
lol
omg omg
3
omg
win win
7
win
Garip

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı