Erkeklerin Seksi Bulduğu Ama Dile Getiremediği 10 Şey

Erkekler, nedendir bilinmez birçok şeyi dile getirmekten çekinirler. Bunların bazıları az çok tahmin edilse bile bazıları hiç akıllara bile gelmeyecek türdendir.


2

Erkekler, kadınlara baktıklarında farklı farklı şeylerden dolayı onları seksi bulabilir. Her ne kadar bunları dile getirmiyor olsalar da aslında bunlar erkekler üzerinde oldukça büyük etkiye sahiptirler. Gerçekleştirilen bazı çalışmalar ise bizlere gösteriyor ki hiç tahmin bile edilmeyecek şeyler erkekler tarafından oldukça seksi bulunuyor. İşte erkeklerin kadınlarda seksi bulduğu şeyler…

 1. 1 Kendi Kokuları


  Kadınlar, güzel kokmak için birçok kişisel bakım ürünü ve parfümler kullanmaktadır. Fakat araştırmalar gösteriyor ki, kendi biyolojik kokuları erkekleri daha çok etkiliyor. Hatta herkesin kendine has bir kokusu olması ise o kokuyu başkasında bulunmaz kılıyor.

 2. 2 Gözlerinin İçi


  Evet, yanlış duymadınız! Bir kadının gözlerinin içi erkeklere oldukça seksi ve çekici gelebilmektedir. Gözlerin rengi, büyüklüğü ve yapısı ile beraber irisi çevreleyen karanlık halka erkekleri oldukça etkilemektedir. Hatta bu halkanın koyuluğunun artması daha da çekici yapmaktadır.

 3. 3 Kum Saati Şeklindeki Vücut


  Her ne kadar erkekler, zayıf ve biçimli vücutları sevdiklerini söyleseler de içten içe büyük kalçayı da çekici bulmaktadır. Kadınlar ise devamlı olarak incelmeye çalışmak için çaba sarfediyor.

 4. 4 Dalgalı ve Uzun Saçlar


  Çoğu erkek uzun saçı sevdiğini az çok belli eder ve dile getirir. Fakat kısa saçı çekici bulduğunu söyleyenler aslında uzun saçı da oldukça seksi ve çekici bulmaktadır.

 5. 5 Göğüsler


  Aslında bu durum pek de süpriz değil, pek çok erkek tarafından oldukça çekici bulunmaktadır ve ilk dikkat ettikleri şeylerden birisidir. Fakat işte olay bunu dile getirmek olduğunda işler değişiyor.

 6. 6 Ses Tonları


  İlk bakışta dikkat çekecek bir fiziksel özellik olmayabilir ama ses tonu da erkekleri etkileyecek bir özelliktir. Sesin tonu, yüksekliği ve düzgün konuşma, seksi ve etkileyici birer özelliktir.

 7. 7 Dudaklar


  Bir başka bilinen bir özellik olarak dudaklar söylenebilir. İlk izlenim olarak da aslında dikkat ettikleri bir özelliktir ve dolgun dudakları seksi ve çekici bulmaktadırlar. Ama işte bunu itiraf etme konusunda o kadar başarılı değiller.

 8. 8 Kırmızı Renk


  Kırmızı rengin afrodizyak bir etkisi olduğu bilinmektedir. Aşkın rengi olarak da bilinen kırmızı, erkeklerin kadınlarda görmekten hoşlandığı bir renktir. Kırmızı giyimli bir kadın, erkeklere oldukça çekici ve seksi gelmektedir.

 9. 9 Fiziksel Simetri


  Öncelikle belirtmek gerekiyor ki hiç kimsenin yüzü tam olarak simetri değil! Fakat simetriye yakın olması erkeklere oldukça seksi ve çekici gelmektedir. Hatta Eski Mısır'da kusursuz güzelliğini özelliklerinden birisidir.

 10. 10 Koyu Renk Saçlar


  Her ne sarışın da sarışın diye ortalık yanıyor olsa da yapılan araştırmalar koyu renk saçlara sahip kadınların her daim daha üst sıralarda olduğunu gösteriyor. Yani sarışın ve koyu renk saça sahip iki kişi geliyorsa aslında herkes sarışana bakılacağını düşünüyor ama erkekler aslında diğer kadına daha çok dikkat ediyor ve onu daha seksi buluyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
1
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı