Erkeklerin Kadınlarda İtici Bulduğu 15 Özellik

Evet, her zaman erkeklerin kadınlarda beğendiği özellikleri yazacak değiliz! Bu sefer erkeklerin kadınlarda görmekten hoşlanmadığı şeylerden bahsedeceğiz.


1

Kadınların erkeklerin bazı davranışlardan hoşlanmadığı üzerine pek çok yazı okumuşsunuzdur. Peki erkeklerin kadınlarda görmek istemediği özellikleri biliyor musunuz? Belki de farkında olmadan yanınızdaki erkeğin istemediği davranışlar sergiliyorsunuz. İşte bu gibi durumlara engel olmak için sizin için hazırladığımız listeyi inceleyebilir ve ilişkinizin sağlığı için erkeklerin itici bulduğu hareketlerden uzak durabilirsiniz. İşte erkeklerin kadınlarda itici bulduğu 15 şey.

 1. 1 Aşırı Makyaj


  Erkekler bakımlı kadın severler fakat gereğinden fazla, boya küpüne düşme kıvamındaki makyajdan hoşlanmazlar. Kuyruğu gereğinden fazla uzatılan eyeliner erkeklerin en sevmediği makyaj detaylarındandır. Fazla sürülen pembe allıklar ve fazla renkli rujlar da en sevilmeyen detaylar arasındadır. Ek olarak fondöten konusunda da oldukça hassas olduklarını belirtelim. Yokmuş gibi yapılan makyaj her zaman daha fazla ışıldamanızı sağlayacaktır.

 2. 2 Dedikodu Yapmak


  Tanıdığınız ya da tanımadığınız kişiler hakkında yapacağınız konuşmalar ve gereksiz merak bir erkeğin en nefret ettiği konular arasında ilk sırada yerini alabilir. Erkeklerin kadınlardan daha fazla dedikodu yaptığı söylense de siz aldırmayın, en azından onun yanındayken dedikodu yapmamaya çalışın

 3. 3 Ruh Hali Sorunsalı


  Sürekli değişen ruh halinizi anlamasını beklemeyin. Çünkü hiçbir erkek bünyesi şu anda gülerken, bir saat sonra neden ağladığınızı anlayamayacaktır. Kadınların duygularıyla yaşadığını unutmayın.

 4. 4 Ağız Kokusu


  Sadece erkek arkadaşınız değil çevrenizde kim varsa bu konuda rahatsız olacaktır. Tabi ki siz erkek arkadaşınızın yanında bu konuda daha dikkatli olun.

 5. 5 Bakım ve Hijyen


  Erkekler doğal güzellik sever konusunda aynı fikirdeyiz, fakat bu durumu abartmamak gerekiyor. Doğal olmak bakımsız ve hijyen kurallarına uymadan yaşamak demek değil. Bu yüzden kişisel hijyeninize dikkat edin.

 6. 6 Marjinal Tarz


  Küçük bir kesim dışında marjinal ve farklı görünüm erkeklerin çok hoşuna giden bir durum değil. Ortamda farklılığınızla dikkat çekmeniz yanınızdaki erkeği memnun etmeyecektir.

 7. 7 Abartılı Dekolte


  Erkekler dekolteyi hem sever hem nefret eder. Ortamda kız arkadaşının göğüs dekoltesini övünerek gezen bir erkek biz henüz görmedik. Eğer vücudunuzu ona göstermek istiyorsanız, yatak odanız sizin için yeterli mekan olacaktır.

 8. 8 Lazer Yaptırın


  Teknoloji o kadar gelişti ki, artık istenmeyen tüyler için lazer yaptırma konusunda beklemeyin. Erkekler yumuşak ve pürüzsüz olmayan tenden hoşlanmıyor.

 9. 9 Takma Kirpik Kullanmayın


  Takma kirpik, sarı saçlar, koyu renk kaş gibi kendinizi farklı gösterecek görüntüyü abartamamanızı tavsiye ederiz. Doğal görüntünüzü değiştirme konusunda sınırlı değişiklikler yapmaya çalışın.

 10. 10 Koyu Dudaklar


  Sadece erkek arkadaşınız için değil, çevreniz tarafından da oldukça itici bulunduğunu söyleyebiliriz. Koyu renk rujları makyaj çantanızdan çıkarmanız yararınıza olacak.

 11. 11 Aşırı Parfüm


  Parfüm şişesini üzerine boşaltan kadınlar erkekler tarafından oldukça itici bulunuyor. İtici bulunmayı da geçtik, içinde yaşadığımız atmosferin iyiliği açısından da lütfen parfümü abartmayın.

 12. 12 Dev Güneş Gözlükleri


  Moda olduğunu düşünebilirsiniz fakat büyük güneş gözlükleriyle yüzünüzün güzelliğini kapattığınızı unutmayın.

 13. 13 Uzun Tırnaklar


  Uzun tırnaklar kesinlikle itici. Son zamanlarda Rihanna tarzında uzatılan tırnaklar için yorum bile yapmayalım.

 14. 14 Aşırı Samimiyet


  Kimse aşırı samimiyetten hoşlanmaz. Hareketlerinizde aşırıya kaçmaktan sakının.

 15. 15 Fazla Özgüven


  Her konuda hakkında fikir sahibi olmanız erkekler tarafından kesinlikle itici bulunuyor. Evet fikriniz olsun ama bilmediğiniz konuda yorum yapmaktan vazgeçin.

  Peki ya erkeklerin dile getiremediği halde kadınlarda seksi bulduğu şeyler neler? Bunu da diğer yazımızda bulabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı