Erkeklerin İlk Randevuda Söyledikleri Yalanlar


0

Kadın erkek ilişkilerine akıl sır erdirmek dünyanın en zor işlerinden biri. Özellikle birbirini yeni yeni tanımaya başlayan çiftlerin geçtikleri zorlu bir yol var. Bu yolun başlangıcı olan ilk randevuyu unutmak mümkün olmadığı gibi ilk randevuda söylenenlere de pek fazla inanmamak gerek. Çünkü erkekler kimi zamanlarda karşısındaki güzel kadını etkilemek için bazı yalanlara başvurabiliyor. Gerçeğini bildiğimiz yalanları dinlemek biz kadınların her ne kadar hoşuna gitmese de pek renk vermiyoruz. Hemen hemen her kadının başına gelen ilk randevu klasiklerini ise şu şekilde sıralamak mümkün:

Ciddi Bir ilişki Arıyorum

ciddi bir ilişki arıyorum

Daha ilk buluşmadan söylenen yalanların belki de en komiği olabilir ciddi bir ilişki arıyorum cümlesi. Henüz karşısındaki kişinin huyunu suyunu tam anlamıyla bilmeden o kişiye bu isteğini dile getirmek büyük bir cesaret işi. Ya da bu cümlenin dile getirilmesinde büyük bir yalan var. Elbette erkekler geleceği olan, evlilik planları kurmak istedikleri bir ilişki yaşamak isteyebilir ancak bunu ilk randevudan dile getirecek kadar cesur olduklarını sanmıyoruz. Bu cümleyi duyduğunuzda bilin ki karşıdaki kişi sizin gözünüzü boyamaya çalışıyor.

Asla Kıskanmam

asla kıskanmam

Bu cümleyi söyleyen bir erkeğin ilerleyen zamanlarda oje renginize bile karışacağından emin olabilirsiniz. Asla kıskanmamak gibi bir durumun olması pek de mümkün değil. Dozu aşmadığı sürece kıskançlık ilişkilerin daha tatlı bir hal almasını da sağlıyor aynı zamanda. Ancak baskı boyutuna gelen, hayatınızı kısıtlamaya başlayan kıskançlıklara izin vermemeniz gerekli. Bir erkeğin ilk randevuda asla kıskanmam lafına aldanmamakta fayda var.

Şu An Kimseyle Çıkmıyorum

şuan kimseyle çıkmıyorum

Bu cümleyi söyleyen kişiye göre değerlendirmek daha doğru olabilir ancak uzun zamandır ciddi bir ilişkisi olmayan bir erkeğin illa ki konuştuğu adaylar vardır diye düşünmekten kendimizi alamıyoruz. Yalnızlık Allah’a mahsus diye dememişler boşuna. Yani karşınızda oturan kişi sürekli ne kadar uzun süre yalız olduğundan, sürekli aradığını bulamamaktan ve ilişkisi olmadığından söz ediyorsa iyisi mi siz kapsamlı bir stalk yapın. Sonuçlar canınızı sıkabilir bizden söylemesi.

Tek Gecelik İlişkiler Bana Göre Değil

tek gecelik ilişkiler bana göre değil

Bu cümleyi söyleyen erkeklerin samimi olma olasılığı gerçekten oldukça düşük. Elbette tek gecelik ilişkilere sıcak bakmayan, kadınların ruhundan anlayan erkekler vardır ancak onların nesli gün geçtikçe tükeniyor. Bu cümleyi söyleyip üstüne bir de rahatsız olacağınız imalarla konuşan bir erkek varsa karşınızda buluşmayı sonlandırmanız oldukça yerinde olur. İlk görüşmeden tutarsız bir şekilde konuşmalarına devam eden bir erkeği kafa karışıklığı ve yalanlarıyla olduğu yerde bırakmak en iyisi.

Paranın Önemi Yok

paranın önemi yok

Paranın önemi yok cümlesini duyduğunuz anda masadan koşarak uzaklaşabilirsiniz. Henüz ilk randevuda paraya karşı olan tutumlarını ifade eden, paranın gereksizliğinden bahseden ve maddi durumunun iyi olduğuna dikkat çeken bir erkek ilerleyen zamanlarda çekilmez bir hal alacaktır. Sizi tanımak yerine parasından söz eden bir erkeğin gözüne ilerleyen zamanlarda bir dolar işareti olarak gözükebilirsiniz. Paraya önem vermem lafını da inanmayın, on lirası düşse muhtemelen peşinden koşacaktır.

Sen Başka Bakıyorsun

sen başka bakıyorsun

Kim bilir kaç kadına bu cümleyi kurmuşlardır. Anlamsız bir şekilde gözlerine bakıp, söylediklerini dinlemeye çalıştığınız ya da aklınıza kedinizin şu an evde tek başına ne yaptığı geldiği anda bu cümleyi söylüyorsa hele gülmemek için kendinizi zor tutabilirsiniz. Bir yudum su için ve söylediği iltifat için teşekkür edin ancak bunun ne kadar klişe olduğunu da unutmamanızı öneririz. Size özel bir güzelliğin farkına varıp, bununla iltifatta bulunması çok daha anlamlı olacaktır.

Gece Hayatını Pek Sevmem

gece hayatını pek sevmem

 

Hangi erkek gece hayatını sevmez ki? Hatta kadınlar için de bu durum pek farksız değil. Daha doğrusu hangi insan eğlenmek, dans etmek ve gönlünce vakit geçirmek istemez. Gece hayatından haz etmediğini söyleyen bir erkek varsa karşınızda ilk başta tereddüt etmeniz çok normal. Eğer yaşam alışkanlığı ve görüşü bunu destekler koşuldaysa sorun yok ancak karşınızda enerjisinin dışına vurduğu bir insan varsa gece hayatını sevmemesi de biraz zor bir ihtimal oluyor.

Aşka İnancım Kalmadı

aşka inancım kalmadı

İlk randevuda yaralı bir aşık rolleriyle karşınıza çıkan bir erkek varsa bilin ki sizden büyük bir ilgi bekliyor. Aşka inancım kalmadı diyerek sizin onu aşka inandırmanızı ama bir yandan da onun istediği gibi davranmanızı bekliyor olabilir. Aman dikkat.

Dikkatinizi çekeceğine inandığımız Kadınların Erkeklere En Çok Sorduğu Sorular konulu makalemize göz atabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Arif GUVENC
Bulut ve İklim'in babası. Nazlı'nın hayat arkadaşı. 39 yaş. Ziraat Mühendisi. #voynn.com'da çalışıyor. #güvençgiller familyasından. Yemeyi, içmeyi pek sevmez ama gezmeye bayılır. Şimdilik 14 ülke gördü ama hedef en az 50 ülke. Gezi anılarını da yakında voynn.com'da okuyabileceksiniz....

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
 Barkevious Mingo Jersey