Her Erkeğin Telefonunda Olması Gereken Mobil Uygulamalar


8

Erkek ve kadınlar için mobil uygulama seçimleri farklılıklar göstermektedir. Yapılan araştırmalara göre kadınlar sosyal medya uygulamalarını erkeklerden daha fazla mobil cihazlarına yüklemekte ve kullanmaktadırlar. Erkekler ise mobil cihazlarında çeşitli oyunlar, giyim ile ilgili uygulamalar ve arkadaşlık sitelerinin olmasını tercih ediyorlar. Erkeklerin tercihleri doğrultusunda her erkeğin telefonunda olması gereken mobil uygulamaları listeledik.

Kıyafet Seçimlerini Kolaylaştıran Uygulamalar

Cool Guy

Cool Guy

Kısa anlatımı ile sanal gardırop olarak niteleyebileceğimiz uygulamada kullanıcılar, kendi sanal gardıroplarını oluşturabiliyorlar. Kullanıcısının sanal asistanı gibi çalışan uygulama yüzlerce marka arasından kullanıcı tercihine göre uygun kombinleri seçiyor. Ücretsiz uygulama App Store ve Google Play’den indirilebiliyor. Kullanıcılarını marka indirimlerinden de haberdar ediyor.

Mr. Porter

Mr Porter

Online alışveriş sitesinde 200’e yakın marka bulunuyor ve erkeklerin hiç sevmediği mağaza dolaşma derdine son veriyor.

Kravat Bağlamakta Sorun Yaşayanlardan Mısınız? – Tie a Tie Deluxe

Tie a Tie Deluxe

Kravat bağlamak gencinden yaşlısına tüm erkekler için sorun olabiliyor. Bu uygulama size Kravat nasıl bağlanır? konusunda yardım ediyor. Uygulama iPhone’lar için ve ücretli.

Popüler Mesajlaşma ve Çapkınlık Programları

Tinder

Tinder

Mobil uygulama telefonların GPS’ini kullanarak en yakın Tinder kullanıcılarını gösteriyor. Tinder ’de mesajlaşmaya başlamak için her iki tarafın da birbirini beğenmesi gerekiyor. Mobil uygulama hem Android hem de IPhone’ler için ücretsiz.

OkCupid

OkCupid

Türkiye’de en popüler çapkınlık uygulaması olarak bilinen OkCupid, GPS ile kullanıcıları bulundukları konuma göre eşleştiriyor ve kullanıcı tüm eşleştirilen kişilere ücretsiz mesaj gönderebiliyor. Mesaj kutusunda kısıtlama bulunan mobil uygulama ücretsiz. Daha fazla mesajlaşma isterseniz uygulamadan satın alma yapmanız gerekiyor.

Instamessage

Instamessage

Instagram bu uygulama ile fotoğraf paylaşmanın yanısıra bir arkadaşlık uygulamasına da dönüştü. Mobil uygulama mağazalarından yüklenebilen Instamessage, Instagram kullanıcılarının kendi aralarında mesajlaşmasına izin veriyor. GPS özelliği kullanılarak Instagram fotoğraflarını da gösteren uygulama yakınınızda bulunan Instagram kullanıcıları ile haberleşmenize olanak sağlıyor.

Azar

Azar

Mobil uygulama Azar’ı kısaca tanımlamamız gerekirse video yoluyla sohbet uygulamasıdır diyebiliriz. Partner! bulmak konusunda tüm ülkelere erişebileceğiniz mobil uygulama sınırları ortadan kaldırıyor. Azar’da her şey düşünülmüş, yabancı dil sorununuz var ise içinde bir tercüme uygulaması da mevcut. Çok yüksek bir kullanıcı sayısına sahip olan Azar pek çok erkeğin mobil cihazlarında yerini almış durumda. Hem Android hem de iPhone kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor.

Swarm

Swarm

Mobil uygulama arkadaşlarınızın, hoşlandığınız kızın! Nerede olduğunu ve kimlerle olduğunu görmenize olanak tanıyor.

Mobil Uygulama İle Fitness

Fitness ile uğraşıyorsanız mutlaka telefonunuza bu mobil uygulamayı yüklemişsinizdir.

iFitness

iFitness

Spor salonunda uygulamanız gereken fitness çalışmalarınızı cep telefonunuza bu uygulama ile kaydedebilir ve takip edebilirsiniz.

Oyun Düşkünlerine En İddialı Yarış: Dirt

Dirt Ralli

Ralli oyunu serisine sahip olan Dirt, oyun düşkünü erkeklerin telefonlarında çoktan yerini almış durumda. Oyun, mobil uygulama kategorisinde o kadar popüler ki seri haline getirilmiş.

Adres Aramaya Son

Bir türlü aradığınız adresleri bulamıyor musunuz? Burası nerede? diye sormaya son veren Google Maps herhalde telefonunuzda mutlaka yüklüdür.

Google Maps

Google Maps

Hemen herkesin bildiği mobil uygulama büyük bir kullanıcı seviyesine sahip ve erkekler tarafından yoğunlukla kullanılıyor. Hızlı ve kullanımı kolay. Harita özelliği ile gitmek istediğiniz yeri rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Spor Takipçileri İçin Maçkolik

mackolik

Mobil uygulama fanatiği olduğunuz takımın maçlarını takip etmenizi sağlıyor.

En Büyük Derdimiz: Yemek

Yemeksepeti

Yemeksepeti

Bekarsınız ve yemek yapmaktan hoşlanmıyorsunuz veya kız arkadaşınızı evde yemeğe davet ettiniz, erkekler için kurtarıcı görülen popüler mobil uygulama ile bulunduğunuz bölgeye göre istediğiniz çeşitte yemek sipariş edebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

8

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
5
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı