Paranın En Çok Sevdiği İlk 10 Çocuk

Hayal bile edemediğimiz paralar, onlar için çerez parası! Kimisi doğuştan şanslı kimisi yeteneği sayesinde elde etmiş! İşte en zengin çocuklar...


2

Onlar için para nefes almak kadar doğal ve olması gerekendir. Dünyaya merhaba dediği anda zengin olan da yetenekleriyle her saniye servetini katlayan da listede yerini aldı. Evet, bizim için hayal olan birçok şeyi onlar daha çok küçük yaşlarında gerçekleştirdiler bile! Her saniye de servetlerini katlamaya devam ediyorlar ki muhtemelen bu yazıyı okumayı bitirdiğiniz anda rakamlar eski veri olarak kalacaktır. Sizler için merak ettik ve araştırdık, işte en zengin çocuklar! Eğer siz de merak ediyorsanız bu çocukları buyurun yazımıza.

 1. 1 Suri Cruise


  Tom Cruise ve Kate Holmes’un tek kızları doğar doğmaz bu listeye yerleşti; çünkü anne ve babası boşanmış olsa bile kızlarına yaklaşık 475 milyon dolarlık servetlerini bırakacaklar. Peki tatlı kızımız bu serveti elde edene kadar neler mi yapıyor? Mağaza vitrinlerinde o çok beğendiğiniz kıyafetleri almak ile meşgul olabilir mesela; çünkü Suri’nin gardırobundaki elbiselerin 3 milyon değerinde olduğu biliniyor.

 2. 2 Sheikh Hamdan Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum


  İsminin uzunluğu kadar serveti de dillere destan olan Sheikh Hamdan Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum Dubai prensi ve Birleşik Arap Emirlikleri Başkanı’nın oğlu olarak paraya para demeyen çocuklardan. Arap dünyasında zenginlik şaşılacak bir durum gibi görünmüyor; ama çocuğumuzun serveti gerçekten konuşmaya değecek düzeyde. Örneğin, kendisi daha küçük yaşlarından itibaren pırlanta kaplamalı Mercedes’inde dolaşmayı ihmal etmedi, sevdiklerini ise dünyanın en büyükleri arasında yer alan yatında ağırladı.

 3. 3 Gates Kardeşler


  Bill ve Melinda Gates’in Pheobe, Jeniffer ve Rory adlarında üç çocukları var. Her ne kadar Bill Gates 85 milyon dolarlık servetini ve Melinda Gates de 51 milyon dolarlık servetinin büyük bir bölümünü hayır kurumlarına bağışlamış olsalar da çocukları için güvencelerini yarattılar. Her bir çocukları 21 yaşına basınca 50’şer milyon doların sahibi olacaklar.

 4. 4 Jaden Smith


  Rap şarkıcı Will Smith’in oğlu Jaden aynı zamanda aktör ve rapçi. Jaden’in ilk filmi babasının yönetmenliğini üstlendiği “Umudunu Kaybetme” oldu. Ardından Jaden daha çok küçük yaşlarda “Karete Çocuk” filmi ile ün saldı. Artık ailesinden ayrı kendi servetine sahip Jaden Smith’in daha şimdiden 9 milyon doları var.

 5. 5 Dannielynn Birkhead Marshall


  Doğduğu gün dünya genelinde tanınan çocuklardan o. Nicole Smith’in kızı aynı zamanda Amerikan çocuk modeli Dannielyn Birkhead Marshall 12 yaşında ve 10 milyon doların da sahibi. Her geçen gün de hem ününü katlıyor hem de servetini.

 6. 6 Nick D’aloisio


  19 yaşında, İngiltere’de yalan Nick D’aloisio’nun serveti dudak uçuklatıyor.  Bilgisayar programcısını bu listeye alan olay ise Yahoo’ya satmış olduğu IOS uygulaması Summly oldu. 30 milyon dolar karşılığında gerçekleştirilen satış ile servetini katlamaya başladı bile. D’aloisio aynı zamanda Wall Street Journal’da “Yılın Yenilikçisi” Time Dergisi’nde de “Dünyanın en Yetenekli Genci” başlıklı haberlere de konu olmayı başardı. Üstelik Apple Tasarım Ödülü’nün de sahibidir.

 7. 7 Knox & Vivienne Jolie Pitt


  Angelina Jolie ve Brad Pitt’in ikiz kızları Knox ve Vivienne tüm magazin basınını da peşlerinden sürüklemeyi başarıyor. Hem zengin hem de dünya startları olarak ün salıyorlar. Servetlerini konuşmaya gerek var mı bilmiyoruz; ancak sadece şu bile yetmez mi? Doğum fotoğrafları tam 14 milyon dolara satıldı. Bu meblağ o kadar fazla ki “en pahalı ünlü fotoğrafı” olarak tarihe geçti. Anne ve babasının servetlerini yazmak için sıfırlar yetmeyebilir.

 8. 8 Valentina Paloma Pinault


  Babadan zengin Valentina Paloma Pinault’un 12 milyon dolarlık eve ve henüz yedi yaşında olmasına rağmen 25 milyon dolarlık güven fonuna sahip. Her aile gibi anne ve babası da küçük kızlarının geleceğini düşünüyorlar elbette. Güven fonuna ihtiyacı yok kızımızın; çünkü anne ve babasının serveti 100 milyon dolar kadar ve hepsi Pinault’a kalacak.

 9. 9 Jobs Kardeşler


  Apple’ın mucidi Steve Jobs ailesine 19 milyar dolarlık miras bıraktı. Bütün bu miras Jobs kardeşlerin annelerine kalmış olsa bile servet bitecek gibi değil. Çok büyük bir servetin çocuklara kalacağı kesin.

 10. 10 George Alexander Louis


  İngiltere Kraliyet Ailesi’nin medyatik çifti William ve Kate Middleton’un oğulları George Alexander Louis bebek yaşına rağmen 3,6 milyona sahip. Ailesinin servetini konuşmaya bile gerek duymuyoruz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı