En Popüler Diyet Uygulamaları


2

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber bize birçok konuda yardımcı olacak uygulamaları içermektedir. İnsanların dış görünüşlerine çok fazla önem verdiği bu dönemde, akıllı telefonlarından indirecekleri mobil uygulamalardan faydalanarak uygulayacaklar diyet programlarıyla kendilerine bir kılavuz seçmektedirler.  Gerek fazla kilolarımızdan olsun, gerek daha fit bir vücuda sahip olmak için olsun gerekse sağlıklı bir yaşam için olsun bu uygulamalar imdadımıza yetişirler. Günümüzde sağlıklı ya da sağlıksız olmak kaydıyla yemek- içmek konusunda çeşitliliğin artması ve kimileri için ise bunların üzerine iş hayatının verdiği hareketsizliklerden dolayı aslında hemen hemen hepimizin telefonlarında bu uygulamaların yer alması gerekmektedir. Sizlere yol gösterecek mobil uygulamalardan bazılarını derlemeye çalıştık.

30 Günde Kilo Ver

30 Günde Kilo Ver - Diyet uygulamaları

Bilimsel olarak sağlığa uygunluğu kanıtlanmış olan uygulamada güvenli ve hızlı bir şekilde kilo vermenize ve zinde kalmanıza yardımcı olacaktır. Kendi içerisinde geniş bir yapıya sahip olup diyetin yanında ipuçlarıyla, yapmanız gereken rutin egzersizlerle, vücudunuzu bölge böle takip etmenizi sağlamasıyla birlikte kat ettiğiniz ilerlemeyi grafiklerle göstererek sonuna kadar faydalanabileceğiniz bir uygulamadır.

Lifesum – Diyet Planı, Makro Hesaplama ve Gıda Günlüğü

Lifesum

Diyet programları olarak çeşitliliği bol olan bir uygulama olarak hizmet sunmaktadır. Uygulama her ne kadar ücretsiz olarak cihazlarımıza yüklense de deneme amaçlı yalnızca 1 liste sunmaktadır. Daha sonrasında uygulama içi satın alma içerdiği için sizden Premium üyelik istemektedir.

Diyet Listesi ile Zayıflama

diyet listesi ile zayıflama

Kullanıcıları tarafından oldukça güzel geri dönüşleri olan mobil uygulama, 1 milyondan fazla indirilmesiyle ve kullanıcı yorumlarıyla Diyet uygulamaları arasında üst sıralardadır. Uygulama içerisinde Popüler diyet listeleri, Fitness Videoları, İdeal kilo hesaplamaları, Kalori Cetveli gibi özellikler mevcut olup her gün telefonunuza uygulama üzerinden yeni bildirimler gelmektedir.

Diyet, Kilo Verme & Güzellik – Zayıflama

Diyet, Kilo Verme & Güzellik - Zayıflama - Diyet Uygulamaları

Diyet adına her şeyi bulabileceğiniz bu uygulamada uygulandığı takdir de sizi istediğiniz sonuca ulaştıracaktır. Diyete uygun yemeklerin, tatlıların, çorbaların, salataların bulunduğu yemek listeleri sunmaktadır. İçerisinde makaleler ve paylaşımlar sizlerin diyet konusunda hedefe kilitlenmenizi sağlayacaktır. Bayanlar özel Regl dönemi hesaplama ve bu dönem içerisindeki alınacak besinler listesi gibi özellikler bulunmaktadır.

Diyetkolik Online Diyet

diyetkolik

Kullanıcılara, her güne özel kişiselleştirilmiş içerikler bulunmaktadır. Uygulayacağınız diyet planları için alternatif besinler bulunmaktadır. Diyetisyeninizle istediğinizde iletişime geçmeniz için online Chat imkanı sağlayan uygulamada gelişiminizi raporlarla takip edebilmektesiniz.

Şok Diyet 4 Günde 4 Kilo

Şok Diyet 4 Günde 4 Kilo

Acil kilo vermek isteyenler için özel hazırlanmış diyet listeleriyle, amaçladığınız kiloya erişmenize yardımcı olacak bir uygulamadır. Sizlere 4 gün boyunca sabahtan akşama kadar yiyip içeceğiniz tüm besinlerin listeleri sunulmaktadır. Kullanıcı dönüşlerinin de olumlu olması uygulamanın ne kadar başarılı olduğunun göstergesidir.

Diyet Programı ile Kilo Verme

Diyet Programı ile Kilo Verme

Uygulama içerisinde bize yol gösterecek çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Haftada 5 kilo, Haftada 7 kilo, ideal kilo hesaplama, kalori tablosu gibi seçenekleriyle kontrolü elinizde tutacağınız bir diyet uygulamasıdır. Uygulama besin ve spor önerileri ideal kiloya ulaşmanızı sağlayacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı