En İyi Teknoloji Blogları


3

Günümüzdeki en doğru teknolojik kaynaklara ulaşabilmek için, doğru verilere ulaşmak gerekiyor. Size en doğru bilgiyi sunacak olan kaynaklar, sizleri doğru teknolojik ürünlere yöneltecektir. Bizler de bu noktada en iyi teknoloji blogları hakkında bir sıralama yaptık.

Webtekno

en iyi teknoloji blogları webtekno

Teknoloji konusunda kendini her daim güncel tutan ve yapmış olduğu incelemeler ile bizleri aydınlatan en iyi teknoloji blogları arasında gösterilebilecek bir blog sitesidir. Akıllı telefon incelemelerinden dizi-film haberlerine kadar bir çok içeriği bünyesinde barındıran site, arkasında profesyonel bir ekip barındırıyor. Çektikleri eğlence videolar ile de hem bilgi verip hem de eğlenmemize olanak sağlıyorlar. Keyifli zamanlar geçirirken bilgi sahibi olmak isteyenler Webtekno sitesini ziyaret edebilir.

Tekno Feed

teknofeed

www.teknofeed.com blog sayfası, büyük bir teknoloji bloglarından birisidir. Site kullanıcılarına sadece teknolojik içerikler değil, sinema, telefon ve oyun haberleri gibi çeşitli kategori başlıkları altında içerikler sunmaktadır.

Teknoloji Manya

teknolojimanya

İçerisinde akıllı telefon, bilim, yazılım, donanım ve çeşitli teknolojik haberlerin içerisinde olduğu Teknoloji Manya blog sayfası, teknoloji sevenlerin tercih ettiği bir sayfa. İçeriklerin günlük olarak girildiği ve sürekli güncellendiği sayfada aradığınız her türden haberi bulabileceksiniz. En iyi teknoloji blogları yer alan siteyi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Elma Doktoru

elma doktoru

www.elmadoktoru.com sitesinin adresine bakıldığında teknoloji ile çok bağlantılı olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak sitede Google’den, Android’a, Zip Dosyalarından Pardus Yazılımları hakkında merak edilen bütün noktaları öğrenebilirsiniz. Kullanıcılarına teknoloji anlamında merak edilen bütün noktaları inceleme imkânı sunan site, geniş kategoriler altında hizmet veriyor.

Teknoblog

teknoblog

Teknoblog, en iyi teknoloji blogları arasında sıralayabileceğimiz bir diğer teknoloji bloğudur. www.teknoblog.com adresini ziyaret ederek, teknolojinin son gelişmelerini yakından öğrenebilirsiniz. Hem de en güncel tarihlerle! Tekno Blog, kullanıcılarına aynı zamanda mobil, sosyal medya, donanım, yazılım, internet ve sektörel kategorilerinde de içerikler üretmektedir.

TeknoSeyir

teknoseyir

www.teknoseyir.com bilim ve teknoloji alanında en geniş içerikli sitelerden bir tanesidir. Tekno Seyir, kullanıcılarına diğer blog sayfalarından farklı olarak “Teknoloji ve Bilim Notları” sunmaktadır. Hem de bu notları aylara göre sınıflandırarak, kullanıcıların teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip etmelerini sağlar.

Haber Tekno

en iyi teknoloji blogları haber tekno

Teknoloji noktasındaki en güncel verilere ulaşabileceğiniz sayfalardan bir tanesi de www.habertekno.com adresidir. Haber Tekno, sadece teknoloji değil, aynı zamanda da mobil ve donanım alanında da kullanıcılarına bilgiler sunuyor.

Parker Blog

parker blog

Teknoloji anlamında dünyanın en önemli firmaların başında gelen Oarker Hannifin’in blog sayfası olan blog.parker.com/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Teknoloji alanındaki en yeni bilgileri ve içerikleri blog sayfasından öğrenebilirsiniz.

Bil ve Anla

en iyi teknoloji blogları bil ve anla

“Anlamak için Bilmek Gerekir” sloganı ile yola çıkan Bil ve Anla blog sayfası, teknoloji alanındaki en yeni gelişmeleri kullanıcılara sunuyor. Aynı zamanda sitede teknolojik gelişmelerin dışında girişimcilik gelişmeleri ve son teknolojik haberleri de öğrenebilirsiniz. www.bilveanla.com adresine bekleniyorsunuz.

Teknoloji Gemisi

teknoloji gemisi

Teknoloji Gemisi, adı üzerinde teknoloji ile ilgili pek çok noktayı bünyesi altında barındıran bir sayfadır. Sitede sadece teknoloji haberleri bulunmuyor. Aynı zamanda “Ne Nedir?”, “Dijital Pazarlama” ve “Ürün İncelmeleri” başlıkları bulunuyor. Ayrıntılı bilgiye www.teknolojigemisi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Vuralon Blog

vuralon

2017 yılında yayın hayatına başlayan blog sayfası, özellikle teknoloji ve internet üzerine içerikler üreten bir sayfadır. www.vuralon.com sayfasının temelinde “Okuyucuların bilmesi gereken konular aktarılır” ilkesi bulunuyor. Bu noktada en çok okunan bilgi paylaşım blogları ve en iyi teknoloji blogları arasında bulunuyor.

TEAkolik

en iyi teknoloji blogları teakolik

Blog sahibi, çalışmaları sırasında çok fazla çay içtiği için blogunun ismini çay üzerine kurmuştur. Pek çok ürünün test aşaması sitede kullanıcılarla www.teakolik.com adresinde sunulmuştur. Teknolojik haberlerden çok, yazılım üzerine kurulan bir blog.

Haber Uzay

haber uzay

Haber Uzay blogu, adından da anlaşılacağı gibi, başta uzay olmak üzere teknoloji alanında da çeşitli içeriklere yer vermektedir. En iyi teknoloji blogları arasında yer alıyor ama sanki en iyi uzak blogları arasında da yerini almalı 🙂 Özellikle güncel olayları okurlarına sunan blog da gezegenlere dair de pek çok içerik bulabilirsiniz. www.haberuzay.com adresinden siteye ulaşarak teknoloji hakkında merak ettiklerinizi inleyebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

3

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı