En İyi Seks Pozisyonları – Bölüm 1

Cinsel hayat, renkli tutulması ve kesinlikle rütine bindirilmemesi gereken bir heyecandır. Cinsel hayata renk katan şeylerden birisi de seks pozisyonlarıdır!


5

Cinsel hayat, çiftler arasındaki heyecanın bitmesini engelleyen bir olgudur. Bu sebeple kesinlikle bu heyecanın azalmasına veya monotonlaşmasına izin verilmemelidir. Aksi durumda cinsel hayat bir döngü haline gelecektir ve zamanla da işin heyecanı kaçacağından aksamalar olacaktır. Çiftler arasındaki cinsel hayatın sekteye uğraması da ilişkinin ömrü açısından pek olumlu sonuçlar doğurmayacaktır! Hem yatak odasını hareketlendirmek hem de ilişkinin ömrünü uzatmak içinse belki de şimdiye kadar hiç denemediğiniz en iyi seks pozisyonları yazımızda! Hatta bu pozisyonları deneme sebepleriyle beraber!

 1. 1 Flatiron


  Kadın bacakları düz ve gergin olacak şekilde yüzüstü yatağa uzanır. Elleriyle rahatça destek alacak şekilde kalçasını yukarı kaldırır. Her iki taraf için de yüksek seviyede zevk alınacak en iyi seks pozisyonları arasındadır.

  Neden bu pozisyon? Çünkü, pozisyonun enerjisi oldukça yüksektir ve her iki tarafta normal bir seks sırasında hissettiğinin iki katını hissedecektir.

 2. 2 Pretzel Dip


  Bu pozisyonda kadın sağ tarafının üstüne yatarken, erkek kadının sol bacağını kavrayıp kadının bacaklarının arasındaki yerini alır.

  Neden bu pozisyon? Çünkü, doggy pozisyondanki hazzın daha yükseğini yaşamayı sağlarken göz kontağının da oluşması sağlanır. Romantizmi yüksek bir pozisyon olmakla beraber çiftler daha rahat hareket etmektedir.

 3. 3 Face-Off


  Çiftlerin yüz yüze olmasını sağlayan bu pozisyonda erkek yatağın ucuna oturur. Kadın ise erkeğin bacaklarının üstüne yerleşir.

  Neden bu pozisyon? Kontrolün kadında olduğu bir pozisyondur ve kadını zorlamak isteyen erkekler için idealdir. Kadınların en çok sevdiği en iyi seks pozisyonları arasındadır.

 4. 4 G-Whiz


  Birçok kişinin bildiği pozisyonlardan birisidir. Kadın sırt üstü olacak şekilde uzanır. Rahat bir şekilde uzanan kadın, bacaklarını erkeğin omzuna dolar.

  Neden bu pozisyon? Bu pozisyon sayesinde kadının G noktasına ulaşmak daha kolaydır. Ayrıca göz kontağı da sağlanmaktadır.

 5. 5 Leap Frog


  Flatiron pozisyonuna benzer şekilde kadın yüzüstü uzanarak kolları ve başı rahat olacak bir şekilde pozisyon alır. Kalçası hafif yukarıda ve bacaklar ise gergin durumdadır. Erkek ise dizlerinin üstünde durur ve kadının belini kavrar. En iyi seks pozisyonları arasında zirveye oynayacak derecede sevilen bir pozisyondur.

  Neden bu pozisyon? Çünkü, bu pozisyonda çiftlerin her ikisi de rahattır ve daha derin bir açı sağlanmaktadır.

 6. 6 Cowgirls Helper


  Erkeğin altta olduğu pozisyonda erkek sırtüstü yatağa uzanır. Kadın ise dizlerinin üstünde olacak şekilde erkeğin göğüslerinden destek alarak üstüne yerleşir.

  Neden bu pozisyon? Bu pozisyonda erkek kadının kalçalarını yukarı doğru kaldırdığı için kadının dizlerindeki baskı azalır. Her iki çift içinde rahat ve keyifli olan bu pozisyon, istenilen noktaya ulaşmak için işleri kolaylaştırmaktadır.

 7. 7 Ballet Dance


  Her iki çiftinde ayakta iken kadının sağ bacağını kaldırıp erkeğe dolaması pozisyonudur. Pozisyonda kadının dengede durması zor olacağından erkeğin kadının havadaki bacağını tutması gerekmektedir.

  Neden bu pozisyon? Çiftlerin birbiriyle etkileşiminin çok yoğun olduğu bir pozisyondur. Göz teması ve yakınlık neredeyse son derecededir.

 8. 8 Wheelbarrow


  "El arabası" pozisyonu olarak anılmaktadır. Kadının ellerinin üzerinde durarak ayaklarını ayakta duran erkeğe dolamasıdır. Erkek ise kadının belini sıkıca kavrayarak kadının dengede durmasını sağlar.

  Neden bu pozisyon? Pozisyonda hazzı artıracak açıların yakalanması yüksek ihtimaldir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

5

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
1
fun
geeky geeky
1
geeky
love love
3
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı