En İyi iPhone Oyunları


0

iPhone kullanıcıları çok daha iyi bileceklerdir, iPhone gerek donanımsal gerekse de sistemsel açıdan diğer bütün telefonlardan ayrılır. Hatta çoğu kişi iPhone ve diğerleri şeklinde benzetmeler yapar. Oldukça hızlı ve akıcı bir telefon olan iPhone’da oyun oynamak da bambaşka bir ayrıcalık ve keyif. Bu keyfi sonuna dek yaşamak isteyenler elbette Appstore üzerinden dilediği oyunu indirebiliyor. Çoğu ücretsiz olarak indirilebilen oyunlar adeta bağımlılık yaratıyor. Zevkinize göre ister strateji, ister spor, ister zeka, ister simülasyon, isterseniz de savunma oyunları arasından tercihlerinizi yapabilirsiniz. Elbette en iyi kavramı biraz göreceli; ancak biz sizler için her kategoriye özel olarak en popüler ve en iyi oyunları sıralamaya çalıştık.

Game Of War

Game Of War

Game Of War oyunu, Appstore üzerinden, strateji kategorisinden indirilebilir. Oyunun temel amacı bir taraftan şehri kurmak ve gittikçe geliştirmek; öte taraftan da askeri açıdan düşmanlarınıza karşı doğru bir donanıma sahip olmak ve doğru stratejiler üretmek.  Seçtiğiniz karakteri potansiyeli ölçüsünde geliştirmek, tamamen size bağlı. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Minecraft Pocket Edition

Minecraft Pocket Edition

Minecraft Pocket Edition, küplerle tasarım oyunlarına bir örnektir. Geniş bir hayran kitlesi barındıran bu oyun, sıradan grafiklerine rağmen müthiş zevkli. Ufakken merak saldığımız legoların bir nevi dijital karşılıklarını sunan Minecraft oyununda, küp parçaları bir araya geliyor ve şehir yavaş yavaş büyüyor. Yaratıcılığı besleyen bu akıcı oyun, 2d/3d seçenekleriyle sunuluyor.

Construction Simülatör 2014

Construction Simülatör 2014

Simülasyon oyunlarına genelde bayılıyoruz. Bunun da temelinde inşaat araçlarını izlemeye çok meraklı olmamızın etkisi epey yüksek gibi görünüyor. Construction Simülatör 2014 oyunu, normal yaşamda kolay kolay tecrübe etme şanımızın olmadığı araçları kontrol etme ayrıcalığını bizlere sunuyor. Bu yüzden simülasyon oyunlarında gerçeklik oldukça önemli. Construction Simülatör 2014, inşaat makinelerine ilgisi olan kişileri bekliyor. Haydi, maceraya başlayın.

Pou

Pou

Pou oyun dünyasının mobil anlamında en popüler oyunlarından birisi durumunda. Bunu en kaba şekliyle bir hayvan besleme oyunu olarak görebiliriz. Bir ara çocukluğumuza damga vuran sanal bebeklerin yeni ve modern versiyonu ola Pou oyununda,bir hayvanın doğuşu gelişimi, beslenmesi, uykusu tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Pou’yu asla ihmal etmeyin.

Fieldrunners 2

Fieldrunners 2

Defans oyunları son dönemde mobil versiyonlarda dahi büyük bir görsel gelişim içinde. Fieldrunners 2 şu anda iPhone bünyesinde indirilebilecek en başarılı oyunlardan birisi durumunda. Ücretli olan Fieldrunners 2, bu durumun hakkını sonuna kadar veriyor. Oyunda kulelerinizi ya da kendi bölgenizdeki mekanları iyi bir strateji ve dirençle savunmalısınız.

Modern Combat 5

Modern Combat 5

FPS serileri arasında adeta parlayan Modern Combat 5, bilhassa gerçekçiliğiyle dikkat çekiyor. Oyunun üreticilerinin bu konuya özel olarak eğildikleri oldukça belli. FPS oyunları bilindiği üzere öznel kamera açısıyla ilerlenen oyunları ifade eder. Modern Combat 5, birinci bakıştan oynanan bu oyunlar içinde öne çıkıyor. Görsel efektler ve sesler, sizi oyunun içine sürüklüyor ve heyecanı diri tutuyor. Güzel tarafı, Türkçe dil desteği de sunuyor oluşu.  Oyun, üst düzey bir askerin gözünden ilerliyor.

Top Eleven

Top Eleven

Futbolu sevenlerin özellikle merak sardığı oyunların başında menajerlik oyunları gelmektedir. Menajer oyunları güncel anlamda çok geniş bir veri havuzunu içinde barındırır. Birçok takımın, altyapı oyuncuları ve teknik ekibi dahil, en ince detaylarını bu oyunlarda bulabilmek mümkündür. Top Eleven menajerlik oyununda bir takım satın alın ve takımınızı küçük bütçelerden başlayarak yönetin. Doğru antrenman yönelimleri, doğru taktikler ve en önemlisi de transferler sizi Top Eleven oyununda başarıya götürecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı