Televizyonda İzlenebilecek En Güzel Eğlence Programları


2

TV programlarında izleyebileceğiz eğlence programlarından bazılarını sizler için bir araya getirdik. Günümüzde artık yavaş yavaş internet ortamına doğru bir yönelme olsa da halen daha televizyonlar popülerliğini yitirmedi. İşte en güzel eğlence programları

 1. 1 Kim Milyoner Olmak İster


  Sevilen bilgi yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster, Murat Yıldırım'ın sunumuyla izleyicileri ekrana kilitliyor. Büyükten küçüğe hitap eden bilgi yarışması aynı zamanda binlerce Türk Lirası kazandırarak haftanın üç günü biz izleyicilerin karşısında yer alıyor.

 2. 2 Yaparsın Aşkım


  Fox TV'de yayınlanan eğlenceli yarışma programının sunuculuğunu İlker Ayrık yapmaktadır. İstanbul’da yapılan yarışma Türkiye’nin dört bir tarafından yoğun bir şekilde katılım sağlamakta. Genç, yaşlı, sevgili, evli, nişanlı demeden başvurularının hala devam ettiği eğlence programı.

 3. 3 Survivor


  Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor'da gönüllüler ve ünlülerin grup olarak yarıştığı program da eğlence, gerilim ve heyecanlı dakikalar izleyicileri beklemektedir. Her bir yarışmanın sonunda hak edilen ödülleri kazanmak için kıyasıya yarışıyorlar.

 4. 4 İlk Buluşma


  Şakaya maruz bırakılan kişinin her tarafı kameralarla çevrilmiş mekânda yaşadığı zorluklar ve gergin dolu anlar izleyicilere sergilenmektedir. Farklı bir alandan gelen talimatlarla şakan yapan kişiler, mağdur kalan kişinin sınırlarını zorlamaktadır. Her geçen dakika şaka seviyesi arttırılarak hedeflenen para ödülüne ulaşmaya çalışılmaktadır.

 5. 5 Maksat Yarışmak Olsun


  TV 360'da yayınlanan maksat yarışmak olsun programında Bahar Özmen mikrofonu eline alarak sokaklara çıkıyor. Samimi ve eğlenceli mizacıyla yarışmacılara yönelttiği üç sorunun doğru yanıtlanmasıyla para ödülü vermektedir.

 6. 6 Gelin Evi


  Show TV'de yayınlanan bu programda yarışmacı gelinlerin evlerini ve çeyizlerini diğer yarışmacılara sergilemektedir. Alınan puanlara göre en çok beğenilen gelin evine sahip olan kişinin bu ödülü kazanmasıyla yarışma daha da eğlenceli hale gelmektedir.

 7. 7 Güldür Güldür Show


  Ali Sunal gibi başarılı bir oyuncunun ve ekip arkadaşlarının sunumuyla Show TV'de yer alan Güldür Güldür Show her yaştan izleyici kitlesine ulaşmaktadır. Oyuncuların mizah anlayışları ve eğlenceli kurgularıyla yazıp oynadıkları skeçler bizleri ekrana kilitlemektedir.

 8. 8 3’te 3 Tarih


  TV yarışma programları arasında tarihi konu alan tek yarışma programıdır. Sunumunu Engin Altan Düzyatan’ın yaptığı programda yarışmacılara büyük ödüle ulaşmaları için dört seçenekten oluşan 15 soru yöneltilmektedir. Ardarda gelen üç soruyu cevaplamak için ihtiyaç duyulduğu takdirde Prof. Dr. Tufan Gündüz'den çeşitli yardımlar alabilmektedirler.

 9. 9 Müge ve Gülsen'le İkinci Sayfa


  Gazetecilikte deneyimleriyle kendinden söz ettiren Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel sunuculuğunda yayınlanan programda ünlü ve değerli isimleri misafir etmektedir. Konukların gerek özel yaşamları gerekse meslekleri ile ilgili yaptıkları işleri konu alan magazin programıdır.

 10. 10 Zuhal Topalla Sofrada


  Yarışmacı gelinlerin pişirdiği yemeklere jüri olarak gelen kayınvalidelerin eleştiriler eşliğinde puanlamasıyla birinciliğe ulaşmak için tüm maharetlerin masada sergilendiği programın sunuculuğunu Zuhal Topal üstlenmektedir.

 11. 11 Çok Güzel Hareketler Bunlar - 2


  Daha öncesinde oldukça sevilen Çok Güzel Hareketler Bunlar programı, yeni ekibiyle beraber tekrar izleyicilerin karşısına çıktı. Değişmeyen isim ise Yılmaz Erdoğan! Kaliteli ve oldukça komik skeçleri ile kısa sürede herkesin beğenisi kazanmayı da başardı!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
2
lol
omg omg
1
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı