En İyi Bilgisayar Oyunları Blogları


3

Siz de bilgisayar oyunlarını sevenlerden misiniz? Pek çok yeni oyundan haberdar olabileceğiniz, yorumları ve nasıl oynandığına dair bilgileri bulabileceğiniz en iyi bilgisayar oyunları blogları yazımızda sizler için listeledik.

https://blog.oyunkolu.com

oyunkolu

Bilgisayarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve bir o kadarda zevkli oyunlar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için oyun blogunu ziyaret edebilirsiniz. Basit bir tasarıma sahip olan blogda pek çok detaylı anlatım mevcuttur.

www.chip.com.tr

En İyi Bilgisayar Oyunları Blogları: www.chip.com.tr

Hepimizin bildiği Chip Online bilgisayar oyunlarını hakkında en güncel bilgileri bulabileceğiniz bir sitedir. Oyunlar hakkında detaylı incelemeler, olumlu olumsuz yönleri ve yorumları Chip Online’da bulabilirsiniz.

https://buraksenguloglu.com

buraksenguloglu

“Özet olarak tam bir oyun blog Sitesi. Oyun sektörü ile ilgili tüm blog yazılarım bu kategoride. Dünya’da ve Türkiye’de oyun sektörü hakkında makaleler kaleme almaktayım. Ayrıca oyun sektörü ile ilgili deneyimlerimi ve eleştirilerimi de bu kategori altında paylaşmaktayım.” Listemizde haklı yerini bulan ve samimi ön yazısı ile bloguna başlayan blogger hem oyun blogu yazıyor hem de popüler konulara yer veriyor.

En İyi Bilgisayar Oyunları Blogları: www.oyunbufem.com

oyunbufem

Güncel ve güzel bir tasarım ile karşımıza çıkan oyunbufem.com, oyun konsolları ,oyun incelemeleri ve bilgisayar oyunları hakkında güncel ve detaylı bilgiler veriyor.

En İyi Bilgisayar Oyunları Blogları: www.oyunlar9.com

En İyi Bilgisayar Oyunları Blogları: www.oyunlar9.com

“Oyunlar9.com oyun piyasasına girme amacı siz sevgili oyun oynamayı seven arkadaşları en harika oyunlar ile bir araya getirmektir. Bu oyunları seçerken çok dikkatli davranıyoruz. Her oyun eklenmeden önce moderatörlerimiz tarafından dikkatli inceleniyor ve tekrar tekrar oynanıp en uygun açıklama ile oyunlar9 kullanıcılarının hizmetine sunuluyor Keyifli oyunlar sizi bekliyor. Oyun Blogu sayfamızdan yeni çıkan kaliteli oyunları ve her türden oyun haberlerini bedava takip edebilirsiniz.” şeklinde hakkında yazısı ile öne çıkan blogda adeta oyun olarak yok yok demek yanlış olmaz düşüncesindeyiz.

En İyi Bilgisayar Oyunları Blogları: https://www.oyunblogu.com/

En İyi Bilgisayar Oyunları Blogları: https://www.oyunblogu.com/

Oyun ipuçları, Lol- League of Legents Haberleri, Knight Online Haberleri, Cash of Clans ve oyun haberlerini bulabileceğiniz sitede en güncel haberleri bulabilirsiniz.

Yabancı Bloglar

www.ign.com

ign

IGN.com, oyun, film, çizgi roman ve içinde bulunduğunuz her şey için önde gelen çevrimiçi adresinizdir. IGN blogunun Video Oyunları kategorisinde video oyunları hakkındaki en son haberler, yorumlar ve videolar bulunmaktadır.

news.xbox.com

https://news.xbox.com/en-us/

Xbox Wire, Xbox ile ilgili haberler, bilgiler, ürün sürümleri, etkinlikler, spor, eğlence ve özel içerik için kaynağınızdır.

En İyi Bilgisayar Oyunları Blogları: nintendolife.com

nintendolife

Nintendo Life, en son Wii U, 3DS ve Nintendo NX haberlerini, derinlemesine incelemeleri, özellikleri, videoları ve röportajları ile kapsıyor. Aynı zamanda Nintendo eShop, Sanal Konsol ve Retro Nintendo konsollarını kapsar. Dünyanın en çok ziyaret edilen Nintendo sitesidir.

En İyi Bilgisayar Oyunları Blogları: eurogamer.net

En İyi Bilgisayar Oyunları Blogları: eurogamer.net

Eurogamer, haberler, yorumlar, ön izlemeler ve daha fazlasını sağlayan, Avrupa’nın en büyük bağımsız oyun sitesidir. Blog yazıları; Oli Welsh, Christian Donlan ve Wesley Yin-Poole gibi ödüllü ve ödüllü gazetecilerden oluşuyor.

pcgamesn.com

pcgamesn

Bilgisayar oyunları blogları arasında önemli bir yere sahip olan  PCGamesN.com, 40’ın üzerinde web sitesini destekleyen ve ayda 400 milyondan fazla reklam sunan PC Oyunları Ağı’nın (http://www.pcgames.network/) amiral gemisi web sitesidir. Web sitesi 2012’den beri yayınlanmaktadır ve web sitesi YouTube ve sosyal kanallarda  PC oyunlarında ve donanım içeriğinde en iyisini sunmayı amaçlamaktadır.

skoar.digit.in

skoar

SKOAR, PC, mobil, XBOX, Playstation, Nintendo ve daha pek çok konuda video oyunu haberleri, incelemeleri, fragmanları ve önizlemeleri için Hindistan’ın önde gelen oyun sitesidir.

siliconera.com

https://www.siliconera.com/

Siliconera, uluslararası video oyun haberleri, uygulamalı izlenimler ve internette başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz röportajlar için okunan blogdur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

3

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
3
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı