En İyi 4 Arkadaşlık Uygulaması

Akıllı telefonlardan önce arkadaşlık siteleri ile başlayan bu süreç, artık yerini mobil uygulamalara bırakmaktadır. İşte en iyi 4 arkadaşlık uygulaması...


2

Bekar insan sayısı azımsanmayacak kadar yüksek bir sayıya sahiptir. Hal böyle olunca da bu noktadaki pazarı doğru bir şekilde değerlendirerek, teknoloji bu yönde kullanan girişimler olmaktadır. Akıllı telefonlardan önce arkadaşlık siteleri ile başlayan bu süreç, artık yerini mobil uygulamalara bırakmaktadır. Mobil uygulama olarak hazırlanan arkadaşlık uygulaması sayesinde ise daha efektif bir şekilde eşleşmeler ve etkileşimler sağlanabilmektedir. Hatta sonu evliliğe kadar gidebilmektedir! Bizlerde hayatına bekar olarak devam eden kişiler için en iyi 4 mobil uygulamayı sizler için araştırdık ve derledik. İşte listemiz…

 1. 1 Fatch


  iOS ve Android platformların her ikisinde de hizmet veren arkadaşlık uygulaması Fatch, alışılmışın dışında profilinizi ziyaret edenleri de göstermektedir. Uygulamayı kullanan kişilerin birbirine mesaj atma işlevinin de yer aldığı uygulamada bir başka alışılmadık durum ise eşleşme olmadan da mesaj atılabilmesidir. Bu özellikleri sayesinde Tinder ve Happn gibi gözde arkadaşlık uygulamaları arasından sıyrılabilecek gibi görünüyor.

 2. 2 Badoo


  Badoo arkadaşlık uygulaması, birçok kişinin “aklıma bir fikir geldi” diyerek ortaya çıktığı bir fikri gerçekleştirmiştir. Konum bilgisini alarak bunu çok güzel bir şekilde kullanmaktadır. 100 milyondan fazla indirilme sayısına sahip olan uygulama; yakın çevrede bulunan kişileri ve tesadüf eseri karşılaşmış olduklarınızı da göstermektedir. Kaç kez karşılaşmış olduğunuzu da gösteren arkadaşlık uygulaması, bu yönüyle rakiplerinden sıyrılabilmektedir.

 3. 3 Tinder - En Popüler Arkadaşlık Uygulaması


  Arkadaşlık uygulaması denilince herkesin aklına gelen ilk isim olmayı başaran Tinder, belirlemiş olduğunuz mesafe içerisinde yer alan kişileri göstermektedir. Ayrıca diğer sosyal ağları da kullanan Tinder, Facebook üzerinden ortak yönlerinizi belirleyebilmektedir. Spotify ile müzik zevklerinizi, Instagram ile de fotoğraflarınızı beğeniye sunmaktadır. Bu uygulama sayesinde mutlu evlilikler bile yapılmıştır.

 4. 4 Facebook Tanışma Uygulaması


  Facebook platformu şüphesiz ki kendini kanıtlamış bir uygulamadır. Hatta birçok uygulamanın zar zor kopardığı birkaç bilginin kat ve kat fazlası Facebook bünyesinde bulunmaktadır. Kolombiya’da testlerine başlanan Facebook tarafından sunulacak olan arkadaşlık uygulaması ile üst düzey bir gizlilik ile eşleşmeler yapılması planlanmaktadır. Oldukça başarılı olacağını öngördüğümüz bu uygulama, Facebook uygulaması içinde yer alacaktır ve başka herhangi bir uygulama indirmeye ve kayda gerek olmayacaktır. Facebook Tanışma Uygulaması ile ilgili daha fazla bilgiyi de bu yazımızda bulabilirsiniz.

  Ayrıca arkadaşlık uygulaması kullananlar için hazırladığım yazımıza da göz atarak doğru kişiyi bulmaya daha çok yaklaşabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı