En Güzel Evlilik Teklifi Fikirleri


0

Hayatınızda öyle anlar vardır ki hiç unutulmayacaklar arasındadır. Bunlardan ilk akla geleni sevdiğiniz kişiye o tılsımlı ‘’Benimle Evlenir Misin?’’ sorusunu sorduğunuz zamandır.  Vaktinin geldiğini düşünüyorsanız ve ilişkinize uygun unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak istiyorsanız vereceğimiz tavsiyeleri muhakkak okuyun. İşte sizin için seçtiğimiz en güzel evlilik teklifi fikirleri.

Film Başlasın!

sinemada evlilik teklifi

Sevdiğiniz yerler, yapmaktan hoşlandığınız şeylerden yola çıkarak ona yıllar boyunca hatırlayacağı bir teklif yapabiliriniz. Eğer film izlemek ritüelleriniz haline geldiyse, sürekli gittiğiniz sinemada evlilik teklifi yapmak hem şaşırtıcı hem de unutmaz olacaktır. Sinema salonu ile anlaşıp film arasına önceden hazırladığınız fragman benzeri bir kısa video ile sevgilinize evlilik teklifi yapabilir, mutlu bir evliliğin ilk temelini bu unutulmaz anla atmış olabilirsiniz.

Klasik Ama Etkileyici!

evlilik teklifi yemek masası

Ona bir mum ışığında kendi ellerinle romantik bir sofra hazırla. O tam ne olup bittiğini anlamaya çalıştığı sırada zil çalsın ve içeri onun en çok sevdiği şarkıları çalan bir müzik grubu girsin. Tüm bu şok edici ayrıntılardan sonra diz çöküp, yüzüğü göstererek seçtiğin bir cümle ile unutulmaz bir teklif yapabilirsin.

Unutulmaz Anı Kaydedin!

evlilik teklifi akıllı telefon

Tabi teknoloji ilerledikçe evlilik teklifleri de bu olaydan nasibini aldı. Akıllı telefonunuz kamerası ile sevdiğiniz kişiyi konuşturarak bir video çekmeye başlayıp, senin hakkında sevdiği ve sevmediği özellikleri sormaya başlayın. Birlikte geçirdiğiniz zamanlarda neler yapmak istediğinizi sorun ve sizde cevaplayın onunla beraber. ‘’Ve artık son soruyu soruyorum’’ diyerek hayatınızın en önemli sorusunu patlatın. O andaki mutluluk, şaşkınlık ve daha birçok duyguyu yaşayan sevgiliniz size hayır demeyecektir.

Evlilik Oyunu!

evlilik teklifi tabu oyunu

Tabu oyununu bilirsiniz. Yakın arkadaş grubunuzla topladığınız bir gün hadi tabu oynayalım diyerek işe başlayabilirsiniz. Sevgilinize kartta sanki evlilik teklifi kelimesi çıkmış gibi anlatmaya başlayın. Oyunun heyecanından kelimeyi bulan sevgiliniz ‘’Evlilik Teklifi’’ diye bağırdığı anda cebinizden yüzüğü çıkararak ona tüm arkadaşların içinde o sihirli kelimeyi söyleyebilirsiniz. Tabi arkadaş grubunuzu önceden bilgilendirip onların bu anı kaydetmelerini istemeyi unutmayın.

Aç Kapıyı Ben Geldim!

evlilik teklifi post-it

Sevgilinize basit ama unutamayacağı bir teklif yapmak istiyorsanız, kalpli post-it alarak her birine onu neden sevdiğinizi anlatan cümleler yazın. Yazdığınız her post-itin bir sonrakinin yerini bulmasını sağlayın. En son post-iti gelmesini istediğiniz odanın kapısına yapıştırın ve üzerine ‘’Tüm bunlar için ve daha fazlası için kapıyı aç’’ yazın. Kapıyı açtığında artık size diz çöküp elinizdeki yüzüğü ona uzatarak ‘’Benimle Evlenir Misin?’’ demek kalıyor. Bu özel anın sonsuza kadar unutulmayacağından emin olun.

Mutluluktan Uçuyoruz!

evlilik teklifi uçan balon

Sevgilin yüksek katlı bir evde oturuyor ve evinin önü de müsait ise ona ilginç bir teklif yapabilirsin. Rengârenk uçan balonlar alıp ucuna tek taş yüzüğü ve sihirli sözün yazılı olduğu bir notu bağlayarak sevgilinin camına önüne doğru uçurabilirsin. Bu sırada cama çıkmasını sağlamalısın. Zaten balonları ve yüzüğü görünce oda sevinçten uçmak isteyecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı