Son Zamanların En Sıcak Modelleri

Güzellikleri ve fizikleriyle akılları başlardan alan en sıcak ve güzel modeller


3

Modeller günümüzde son derece ilgiyle takip ediliyor. Bu noktada kullandıkları sosyal medyada kendilerini daha iyi bir şekilde tanıtabiliyor. Bu doğrultuda da sizlere son zamanların en sıcak 10 modelini tanıtmak istiyoruz.

Modeller sadece kendini sosyal medyada değil, aynı zamanda sosyal medyanın dışında da duyuran oluyor. Bu şekilde güzellikleri dillere destan olan modellerimizin güzellikleri akıllarda kalıyor.

 1. 1 Alessandra Ambrosio


  Alessandra Ambrosio Brezilya doğumludur. 12 yaşından beri modellik dersleri almaktadır. Bu noktada kendini ilk Elle dergisinin kapağında gösterdi. Daha sonra 1990 yılında Christan Dior ve Givenchy gibi önemli tasarımcılar için yürüdü. Dünyadaki ününün artması, Victoria Secret meleği olarak podyumlarda yürümesini sağladı.

 2. 2 Iman


  Iman, Somali doğumludur. Kendisini ilk 1970’li yıllarda bir fotoğrafçı fark etti. Çekilen fotoğrafları sonrasında hayatı değişen Iman, Vohue dergisinin kapağına çıktı. Yves Saint Laurent gibi tasarımcılar için podyumda yürüyüşe geçti. Oyunculuk hayatına da giriş yapan Iman, daha sonra kozmetik ve hayır işlerinde de görev yapmaya başladı.

 3. 3 Christie Brinkley


  İnce fiziği ve göz kamaştırıcı güzelliği sayesinde kadınların ideal fizik anlayışını ortaya koydu. Christie Brinkley’i 1970’li yıllarda bir fotoğrafçı fark etti. Bundan 10 yıl sonra bikini ve mayo markalarının yüzü oldu. Gişe rekorları kıran ve ününü arttıran National Lampoon’s Vacation filminde rol aldı.

 4. 4 Heidi Klum


  1990 ila 2000’li yıllar denildiğinde herkesin aklına Heidi Klum geliyor. 2008 yılında en çok kazanan modellerin başında olan Klum, çeşitli bikini ve mayo firmalarının vazgeçilmezi haline geldi. 2000’li yılların Rönesans kadını olarak anılmaktadır. Bunun dışında ünlü modele “Modellerin Şarabı” benzetmesi yapılmaktadır.

 5. 5 Claudia Schiffer


  Gözleri ve vücuduyla ön plana çıkan Claudia Playboy ve Vogue gibi ünlü dergilerde yer aldı. Sektörün en fazla kazanan manken unvanını ise 10 yıllık 6 milyon dolar değerindeki anlaşmasıyla kazandı.

 6. 6 Christy Turlington


  Çarpıcı güzelliği sayesinde, fotoğrafçılar tarafından keşfedildi. Kısa süre içerisinde çeşitli kozmetik ürünlerinin aradığı bir model haline geldi. Podyumlarda ünlü markalar için yürüyüş yaptı.

 7. 7 Adriana Lima


  10 yıl boyunca Victoria’s Secret’in meleği olarak çalıştı. Popülerliği arttırdıktan sonra çeşitli markalarla beraber çalıştı. Çalışmaları sonrasında, dünyanın en çok kazanan modelleri arasına girdi.

 8. 8 Gisele Bundchen


  “At yürüyüşü” olarak bilinen stili podyumlara taşıyan Gisele Bundchen, 2000’li yıllarda tarihin en büyük anlaşmasına Victoria’s Secret ile imza attı.

 9. 9 Naomi Campbell


  Jamaika, Çin ve Afrika kökenli olan model, bilindiği andan itibaren herkesin nefesini kesti. Elle dergisine kapak olarak 16 yaşında çıktı. İlk siyahî model olarak kendinden çok konuşturdu.

 10. 10 Cindy Crrawford


  Sadeliği ve uyumlu çalışması ile kendini ortaya koydu. Modellik uğruna üniversite eğitimini yarıda bıraktı. Anlaştığı modellik ajansı sayesinde Cindy’i dünya tanıdı. 1995 yılında en çok kazanan model oldu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

3

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Garip

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı