Eleq Bilgi Yarışmasıyla Nasıl Para Kazanılır? Eleq Oyunu Nasıl Oynanmaktadır?


0

Artık teknolojinin hayatımıza bu kadar girmesiyle beraber, teknolojiyi fırsata çevirerek, para kazanmak isteyen pek çok genç bulunuyor. İnternetten sadece iş yaparak değil, aynı zamanda oyun oynayarak da para kazanabilirsiniz. Peki, ama nasıl? Hangi, oyunlar, para kazanmamızı sağlıyor? Bu noktada öne çıkan Eleq bilgi yarışması, Türk Telekom tarafından hazırlanmıştır. Sadece Android telefonlar için değil, iOS için de Apple Store’de bulunmaktadır. Oyunu “Elek” ya da “Eleq” olarak aratıp, bulabilirsiniz. Daha önce Turkcell’in yayınlamış olduğu, “Hadi live canlı bilgi yarışması”na son derece benzerlik göstermektedir. Bu sebeple oyunlarda başarısız olacağınızı tahmin etmiyoruz. Elbette yarışmanın bazı özellikleri ve tasarım açısından bazı farklılıkları bulunuyor. Peki, oyunun kuralları nelerdir? Eleq oyunu nasıl oynanır? Hepsi yazımızın devamında. Para kazanmak isteyenlerin Eleq oyununu şimdiden indirmelerini öneriyoruz.

Eleq Oyunu Nedir? Oyuna Nasıl Kayıt Olunur?

Eleq nedir? Nasıl kayıt olunur?

Daha öncede bahsettiğimiz gibi, bu oyun bir bilgi yarışmasıdır. Akıllı telefonlarınıza ya da tabletlerinize kolayca indirebilirsiniz. Ücretsiz olan bu oyun sayesinde pek çok kişi bilgileri sayesinde para kazanabiliyor.

Bu oyuna kayıt olabilmek için ilk olarak oyunu indirin. Daha sonra telefon numaranızı girin. Telefon numaranızı onayladıktan sonra oyun tarafından telefonunuza bir SMS gelecek. Bu SMS’i girdikten sonra kayıt işlemini başarıyla tamamlamış oluyorsunuz. Pek çok kişi bu tür para kazanma yöntemine sıcak bakmamaktır. Bazı oyunlar, kişisel bilgileri istediği için güvenirliliği bulunmamaktadır. Ancak Eleq oyununda böyle bir şey söz konusu değildir. Sadece cep telefonu numaranızla 1 dakika içerisinde kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemi burada bitiyor, ancak hala oyuna başlayamıyoruz. Çünkü kendinize kullanıcı adı seçmediniz. Kimsede olmayan, sadece size özgü olabilecek bir kullanıcı adı belirleyin.  İstediğiniz kullanıcı adını almak istiyorsanız, elinizi biraz çabuk tutun. İstediğiniz kullanıcı adları kısa sürede bitebilir.

Eleq Oyunu İle Para Kazanma

Eleq Gerçek Para Kazan

Buraya kadar geldiniz, oyunu indirdiniz ve kayıt oldunuz. Asıl önemli olan soruyu soruyorsunuz. Eleq oyunu ile nasıl para kazanılır? Eleq oyununda birden fazla kişiyle oynayabilirsiniz. Yarışma her gün belirli saatlerde oynanıyor. Günün ödülü oyun tarafından belirleniyor. Yarışma sırasında kullanıcılara 12 tane soru soruluyor. Bu soruları cevaplamanız için ise, size 10 saniye veriliyor. Bu soruları eğer 10 saniye içerisinde doğru olarak cevaplayabilirseniz, ödülünüzü alabilirsiniz. Ancak dediğimiz gibi oyunu çok fazla kişi oynamaktadır. Bu sebeple ödülü ne kadar kişi almaya hak kazanırsa, ödül o kadar eşit miktara bölünecektir. Yani bu oyunda para kazanmanız için bilginizi kullanmalısınız. Sizin de gördüğünüz gibi süreniz 10 saniye. 10 saniye içinde 12 sorunun cevabını internetten bulamazsınız.

Hesabınızda biriken puan 50 TL’ye ulaştığında, paranızı çekebilirsiniz. IBAN numarası girebileceğiniz bir alan yok. Ancak endişelenmeyin. Bakiyeniz 50 TL olduğunda, oyun size ulaşıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı