Ekranlarda Karşımıza Çıkan 10 Seksi Vampir


0

Vampirlerin erotizmle neden bu kadar içli dışlı olduklarını düşünüledursun, televizyon dünyasının en seksi vampirleri belleklerden hiçbir zaman çıkmadı. Vampirleri konu edinen bütün diziler ve filmler bizler için her zaman ilgi çekici oldu ve izlenme rekorları kırdı. Ülkemizin yeni vampir dizisi Yaşayamayanlar ha başladı ha başlayacak derken, büyük bir gala ile dizi severleri mest etti. Tam da bu konunun üstüne, gelmiş geçmiş en seksi 10 vampire göz atmaya ne dersiniz?

Deacon Frost / Blade – 1998

Deacon Frost

Vampir dünyasının efsane filmi Blade, hala tekrar tekrar izlenmekte, ilk günkü heyecanını da korumakta. Blade’in hiç şüphesiz en çekici vampiri ise Stephen Dorff tarafından canlandırılan Deacon Frost oldu. Acımasız bir vampir olsa da çekiciliği ile gönüllerimize taht kurmayı başardı.

Dracula / Dracula – 2013/2014

Dracula

 

Bu listede Dracula nasıl eksik olabilir ki? Vampirlerin en efsanesi Dracula olmak ise şehveti ve seksiliği de beraberinde getirmelidir.  Bir sezon süren dizinin en unutulmayan karakteri elbette Dracula’yı canlandıran Jonathan Rhys Meyers oldu.

Louis de Point Du Lac / Interview with the Vampire – 1994

Louis de Point Du Lac

Bir unutulmaz film ve filmin en seksi vampiri işte karşımızda! Zaten seksi kimliği ile her zaman Hollywood’un altın çocuğu olan Brad Pitt’i bir de vampir karakteriyle gören şansı biz nesil olduk. Pitt’i vampir haliyle seyretmeyin zevki tartışılmaz. Brad Pitt, yakışıklı ve şehvetli kimliğinin altındaki yumuşak kalbi ile herkesin gönlünde taht kurmuş bir vampir olmayı başarmıştır.

Edward Cullen / Twilight – 2004

Edward Cullen

Alacakaranlık film serisi unutulabilir mi? Edward Cullen vampir dünyasına bomba gibi düşmüş bir karakter olmaya özelliğini de taşıyor. Robet Pattison’ın hali hazırda hayran kitlesine, vampir Edward Cullen karakteri de azımsanmayacak kadar çok hayranı daha eklemiştir.

Dracula’s Bride / Bram Stoker’s Dracula – 1992

Dracula’s Bride

Hep erkek vampirler mi seksi olmak zorunda? Elbette hayır; çünkü kadın vampirler de çekicilikleri ile kendilerine hayran bıraktırmışlardır. Bir kadın vampir düşünün ve vampire hayat veren kadının da Monica Belluci olduğunu. Daha ne olsun? Şehvetin ve seksiliğin zirve yaptığı bir karakter işte tam da bu filmde!

Jessica Hamby / True Blood – 2008/2014

Jessica Hamby

Kızıl güzel Deborah Ann Woll’un vampir hali kimilerine göre tam bir efsane. Daha çok gençken vampire dönüştürülen Jessica Hambly ile True Blood harika sahnelere ev sahipliği yapıyor.

Santanico Pandemonium / From Dusk Till Dawn – 1996

Santanico Pandemonium

Salma Hayek ve unutulmaz striptiz sahnelerine şahit oluyorsunuz filmde. Vampir Salma Hayek’in muhteşem performansıyla From Dusk Till Dawn, vampir filmleri arasındaki en olarak kabul görüyor.

Adam / Only Lovers Left Alive – 2013

Adam

Bu vampir; yazarların arkadaşı ve müzik zevki olan üstelik aşık bir vampir karakteridir. Ayrıca, dünyanın en seksi oyuncularından Tom Hiddlestone canlandırıyor. Only Lovers Left Alive sırf bu özellikleri ile seyredilmeyi hak ediyor.

Damon Salvatore / Vampire Diaries – 2009/2017

Damon Salvatore

Uzun soluklu dizideki Damon Salvatore karakterinin dizi severler için ayrı bir yeri var. Aşkının peşinden giden ve ondan hiç vazgeçmeyen bir vampiri seyrediyoruz. Romantik bir vampiri televizyonda görmek isteyenler, bu dizi tam size göre.

Vlad Tepes / Dracula Untold – 2014

Vlad Tepes

Ülkesini düşmanlardan korumak için var gücüyle savaşan vampir Vlad Tepes, güçlü bir hükümdar aynı zamanda çok da baştan çıkarıcı. Vampir Tepes, Vlas Luke Evans tarafından canlandırılmış.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı