Finali ile Aklınızda Soru İşareti Bırakan Harika 25 Film

Sonu adeta efsane niteliği taşıyan 25 popüler filmi bulabileceğiniz yazımız ile sizlerde ne izlemeniz gerektiğine kolayca karar verebileceksiniz.


3

Sonunun ne olacağını bir türlü kestiremediğiniz ama meraktan adeta çatladığınız gizemli filmleri seyretmeye ne dersiniz? Aklınızda kocaman soru işaretleri bırakacak efsane finalli filmler listesinin 25 tanesini buyurun yazımızda hemen öğrenin.

  1. 25 Oknayusta Av


    Yakın dostlarıyla yat gezisine çıkan Jess, amansız bir fırtınaya yakalanır ve kurtulmaları için bir gemiye ulaşırlar. Jess, bu gemi de daha önceden yaşadığını anımsar. Sırasıyla öldürülen arkadaşları ise Jess’in şüphelerini doruk noktaya çıkaracaktır.

  2. 24 Paranoya


    Martha, hippi kişilerin tecavüzünden kaçmayı başarmış ve ablası ile eniştesinin yanına gelmiştir. Martha gerçekler ile rüyalar arasında gerçekliği ayırmakta zorluk çekmektedir.

  3. 23 Dağcı


    Hal ve Sarah Rock dağlarının zirvesinde mahsur kalırlar. Bir kurtarıcı olan Gabe ise, radyoda yardım isteyen bu çiftin haberini alır. Son bir kez görevini yerine getirecek ve ardından emekliye ayrılacaktır. Ancak Gabe, yardıma gittiği kişilerin hiç de masum olmadıklarından habersizdir.

  4. 22 Ciddi Bir Adam


    Larry, eşi Judith’in yakın arkadaşı olan Ableman’a aşık olmasını öğrenmesiyle yıkılır. Larry’in oğlu ve kızı ile ilgili de sorunlarının ardı arkası kesilmez. Onun tüm bunları düzeltmesi için sıkı bir dosta ihtiyacı vardır.

  5. 21 Ölülerin Şafağı


    Ana hastanede çalışan hemşiredir. Mesaisi bittiğinde eve gelir ve eşinin komşusunun tarafından öldürüldüğüne tanıklık eder. Ancak Ana’nın eşi yeniden hayata dönecektir. Ancak kocası yalnız değil, zombilerle yaşama dönmüştür.

  6. 20 Hayalet Dünya


    Rebecca ve Enid liseyi bitirmiş iki samimi arkadaştır. Rebecca hayatını sürdürmek için cafe de işe başlarken, Enid ise insanların aptal olmasından şikayetçidir. Ancak Enid’in bakış açısı koleksiyoner olan Seymour ile tanışınca tamamen değişecektir.

  7. 19 Kaynak


    Aşka dair ne varsa peşinden koşmaya çalışan erkeklerin hikayesi. Hem dün, hem bugün hem de geleceğe dair 3 farklı hikaye. Uzay, kapsül, nebula ve daha fazlası. Efsane finalli filmler seçimlerinin mutlaka olmazsa olmazı…

  8. 18 Gerçeğe Çağrı


    Douglas sıradan hayat süren bir işçidir. Bir ajan hayatında aradığı yaşamın olduğuna inanan Douglas Rekall isimli şirkete başvurur. Şirket bir hatadan dolayı Douglas’a aranan ajanın hafızasını yükler. Douglas, artık hiç beklemediği bir maceranın içinde hayatta kalmak zorundadır.

  9. 17 Amerikan Sapığı


    Bateman, asla dışarıdan göründüğü gibi iyi biri değil. Hiçbir neden yokken insanları akıl almaz şekilde öldüren ve bir parçasını alıp evinde saklayan tam bir ruh hastasıdır. En kötüsü ise bunu hiç kimse bilmemektedir.

  10. 16 Sığınak


    Curtis, eşi ve işitme engeli olan Hannah ile mutlu bir hayat sürmektedir. Kabus gören Curtis, kasabaya yakında devasa bir fırtınanın geleceğini görür. Bu durumu kimseyle paylaşmasa da evinin arkasına sığınak yapmaya karar verir.

  11. 15 New York Yanılsamaları


    Cotard tiyatro yönetmenidir. Son bir tiyatro oyunu için deposunda doğal büyüklükte New York kopyası yaratır. Cotard, aynı zamanda kadınlarla da mücadele etmek zorunda kalacaktır.

  12. 14 Yeşil Sokak Holiganları


    Matt, futbolla ilgisi olmasa da West Ham taraftar gurubunun arasına bir şekilde karışır. Artık maçlara gitmeye ve kavgalara karışmaya başlar. Matt, senelerdir dışa vurmadığı şiddetini artık doyasıya gösterecektir.

  13. 13 Yeni Hayat


    Nolan, şirketinin görevi nedeniyle Noel gecesi uçakla Malezya’ya gitmektedir. Ancak uçak bilinmeyen bir nedenle düşmüştür. Mucize eseri kurtulan Noland, uyandığında kendisini hafızasını yitirmiş bir şekilde ada da tek başına bulacaktır.

  14. 12 Mayıs Sıkıntısı


    Kasabada herkes huzurlu, mutlu ve oldukça sakin yaşam sürüyor. Ancak çocukluğunu yaşadığı kasaba da film çekmek isteyen Muzaffer’in gelmesi pek çok olayın başlamasına neden oluyor.

  15. 11 Bir Konuşabilse


    Reklam çekimi için Japonya’ya gelen Bob ve Charlotte bir süre sonra yakınlaşırlar. Tokyo, iki yabancının efsane aşkına tanıklık edecektir.

  16. 10 Bay Hiçkimse


    117 yaşında ve 2092 senesinde olan Nemo ölüm döşeğindeyken geçmişe gider. Tren istasyonunda bekleyen annesiyle mi gitmeli yoksa babasının yanında mı kalmalıdır?

  17. 9 Şampiyon


    Randy, unutulmuş bir güreş yıldızıdır. Bir gün The Ayatollah ilke maç yapması için teklif alır. Ringe dönen Randy maç sırasında kalp krizi geçirir ve hayatı yeniden değişmek zorunda kalır.

  18. 8 Pi’nin Yaşamı


    Pi, Pasifik Okyanusunda bir grup hayvanla sandalda kalmıştır. Zooloji bilgisi ve zekasıyla kurtulan Pi, bengal kaplanına yem olmamak için mücadele etmelidir.

  19. 7 Mulholland Çıkmazı


    Betty, Hollywood yıldızı olmak için yola çıkar. Bu serüvende hayal ettiği noktaya ulaşmış kadınla tanışır. Betty ve o kadın arasında gizemli ilişki Mulholland kavşağında geçirdikleri kazayla başka bir noktaya ulaşacaktır.

  20. 6 Karanlık Yolculuk


    İnsan ve tavşan karışımı yaratık Donnie’ye dünyanın sonunun 28 gün 6 saat 42 dakika, 12 saniye sonra geleceğini söylemiştir. Donnie, artık her şeye son verecektir.

  21. 5 Ölüm Takibi


    Dış görünümü insan olan robotlar Los Angeles için tehlikelidir. Runner ve Deckard’ın görevi ise tehlike arz eden ve insandan farksız olan bu robotları teşhis edip yakalamaktır.

  22. 4 Şey


    Norveçli bilim adamlarının esrarengiz şekilde can vermelerini ve otopsi süreçlerini anlatan ‘Şey’ efsane finalli filmler seçiminin olmazsa olmazlarından diyebiliriz.

  23. 3 Cinnet


    Jack’in doğaüstü zekaya sahip oğlu, satın aldıkları otelde yalnız olmadıklarını söyleyince işler karışacaktır. Hele bir de kar fırtınası nedeniyle otelde mahsur kalmaları işlerini zorlaştıracaktır.

  24. 2 Bir Ayrılık


    İran’lı Nadir ve Simin’in boşanma sürecinde çocuklarının velayeti için kadıdan yardım almalar ile başlayan dramatik olaylar. Fazlasıyla sizleri büyüleyeceğinden siz edebiliriz.

  25. 1 Başlangıç


    Kişilerin rüya anında bilinçaltına inip sırlarını açığa çıkaran ve hırsızlık alanında uzman lan Dom Cobb, kesinlikle efsane finalli filmler listesinde gözünüzü kırpmadan seyredeceğiniz en önemli alternatiflerden yalnızca birisi olmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

3

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
 Barkevious Mingo Jersey