Cinsel İlişkide Zevk Veren Durumlar

Cinsel ilişki, her iki tarafın da zevk alması ile güzelleşen bir durumdur. Bu sebeple ilişki sırasında eşinin istek ve arzuları da oldukça önemlidir.


2

Öyle durumlar var ki ilişki sırasında alınan hazzı kat kat artırmaktadır. Ancak cinsellik konusunda deneyim sahibi olmayan insanlar, zevki tek taraflı duruma hatta zevksiz bir duruma dönüştürmektedir. İnsanlığa verilen en güzel hediyelerden birisi olan cinsellik, karşılıklı olduğu zaman bir değer kazanmaktadır. İşte cinsel ilişki sırasında her iki tarafında zevk almasını sağlayacak faktörler…

 1. 1 Karşılıklı Konuşmalar

  seks-sirasinda-konusmak.gif

  Bazı çiftler, ilişki sırasında hiç konuşmadan ve bakışmadan ilişkiyi tamamlar. Alınan hazzı artırmak için illaki konuşmak gerekir. Ancak bu konuşmalar alelade bir konuşma değildir. Anın verdiği şehvetle söylenen tahrik edici ayıp cümleler veya karşısındakinin gururunu okşayacak hoş iltifatlar, alınan hazzı yükseltebilir ve zevk anlamında iki tarafı da memnun edebilir. Erkeğin söyleyeceği hoş bir iltifat erkeği daha da kuvvetlendireceği gibi kadına söylenen güzel sözler de kadının yatakta adeta bir köleye dönüşmesini sağlayacaktır.

 2. 2 Özgürce İfade Etmek

  seks-yaparken-ozgur-olun.gif

  İlişkiden önce eşlerden birisi ne istediğini ortaya koymak zorundadır ki, ilk adımın bu noktada atılması gerekir. Ne istediğini söylemekten çekinmeyen çiftler, yatakta her daim mutlu olmayı başarmaktadır. Ya da kelimeleri kullanmaktan çok beden dili ile de istenilen ifade edilebilir ki bu çok tahrik edici bir durumdur.

 3. 3 Ön Sevişme Faktörü

  on-sevisme.gif

  Cinsel birleşmeden önce çiftler ön sevişme kısmını ne kadar uzun tutarsa, ilişki sırasında alınan haz o derecede artmaktadır. Çünkü ön sevişme ile birlikte vücutta heyecan oranı artar ve ilişkide en önemli faktörlerden birisi heyecandır. Ayrıca erkek için ön sevişme uzunluğu, erken boşalma probleminin önüne geçer. Bu sebeple ön sevişme her iki taraf için de olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Ön sevişme yapmadan direkt olarak cinsel birleşime girilen ilişkilerde, cinsellikten soğuma ve duygusuzluk gibi problemler baş gösterir.

 4. 4 Haşin Davranmak

  seks-yaparken-sert-olmak.gif

  İlişki sırasında sert davranışlar her ne kadar bazı toplumlarca yanlış karşılansa da, her iki taraf için hazzı artırmaktadır. Çünkü erkek doğası gereği gücünü göstermek, kadın ise bu güce karşılık vermek zorundadır. Bu nedenle sert davranışların ilişkide yanlış bir tarafı yoktur.

 5. 5 Ufak Seks Oyunları

  seks-oyunlari.gif

  İlişki sırasında, her zaman beklenmedik hareketler yaparak partneri merak içinde bırakmak ve tahmin şansı vermemek ilişki sırasında her iki tarafa da zevk verir ve aynı zamanda cinsellik konusunda tecrübe sahibi yapar. Aynı zamanda kadının erkeğine yapacağı cilve de erkeği baştan çıkaran bir tahrik faktörüdür.

 6. 6 Cesur Kadınlar

  seksi-cesur-kadinlari.gif

  Yatakta her ne kadar erkekler kontrol sahibi olmak isteseler de, bazı durumlarda kendini serbest bırakıp ipleri kadınının eline verirler. Bu noktada kadının bir cesaret örneği göstererek aklındakini yapmaktan korkmaması gerekmektedir.

 7. 7 Pozisyon Zenginliği

  seks-pozisyonlari.gif

  İlişkide en önemli faktörlerden birisi pozisyondur. Deneme yanılma yolu ile çiftlerin hangi pozisyondan zevk alıp almadığı veya aynı anda zevk aldığı ortaya çıkarılarak keşfedilmesi gerekmektedir.

 8. 8 Kalça Etkeni

  kalcali-kadinlar.gif

  İlişki sırasında kadının kalçalarından kavranması kadının hazzını doruk noktalara çıkarmaktadır. Kadının aşırı zevk alması da erkek için başlıca bir tahrik sebebidir. Bu sebeple kalçayı ilişki sırasında sık sık kullanmak gerekir.

 9. 9 Kadının Cilvesi Ve Erkeğin Kontrolü

  islevi-kadin.gif

  Kadının cilveli davranışları, ilişkiyi zirveye taşıyan bir harekettir. Hem kadın hem de erkek için vazgeçilmez bir unsurdur. Ayrıca kadının, kontrolü bir anda bırakmak yerine, yavaş şekilde erkeğe bırakması gerekmektedir.

 10. 10 Kadın Vücudunu Keşfetmek

  kadinin-vucudunu-kesfetmek.gif

  İlişki sırasında kadının zevk seviyesini kontrol ederek, ilerleyen ilişkilerde karşılıklı zevkin artırılması bakımından bu pozisyonlara getirebilir ve ilişkideki zevki maksimuma çıkarabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
1
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
3
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı