Kadınların Çantasında Bulunması Gereken 5 Güzellik Ürünü

Kadınların çantaları onların hem mahremidir hem de kurtarıcıları! Kendilerine lazım olacak şeyleri doldururlar. Makyaj malzemeleri de çantanın vazgeçilmezlerindendir


1

Makyaj, bir kadın için çok önemlidir. Evden çıkarken hafifte olsa muhakkak makyaj yapar. Ancak gün içerisinde makyaj malzemelerinin etkisi azaldığı için birkaç defa makyajını tazelemek zorunda kalır. Bu yüzden bazı makyaj malzemelerini yanında bulundurmalıdır. Bu makyaj malzemeleri belli bir zaman sonra vazgeçilmezleri arasına girer. İşte vazgeçilmez 5 güzellik ürünü

 1. 1 Kapatıcı


  Sınav zamanları sabahlanan geceler ya da yoğun iş tempoları sabahlatıyor insanı. Gün boyu çalışmak gözleri yoruyor. Bunun dışında mutsuz geçen günler gece yarılarını uykusuz geçiriyor. Sonrasında ise gözaltı şişliği ya da morluğu. Resmen bir kâbus! Oldukça hoş olmayan bir görüntü veren bu şişlik ve morlukları göstermemek için allık kullanılıyor. Ayrıca görünmesi istenmeyen lekeler ve sivilceler allık sayesinde bir an da ortadan kayboluyor. Bir kadın bu anları çok yaşadığı için kapatıcıyı muhakkak yanında taşıyor. 

  Kapatıcıyla istenmeyen her şey kapansın!

 2. 2 Allık

  Canlı ve taze bir görüntü her kadını mükemmel gösterir. Özellikle hızlı makyaj yaparken allık muhakkak kullanılır. En önemli özelliği ise kolay kullanılabilir olması. Önemli görüşmeler ve geç kalınan randevulara yetişmek için allık bir nevi kurtarıcı. Bu yüzden makyaj çantalarında eksik olmuyor.

 3. 3 Ruj


  Çok fazla makyaj yapmayanların bile mutlaka makyaj çantasında bulundurduğu makyaj malzemelerinden biri rujdur. Parlak veya mat… Tercih size kalmış. Ruj sürmenin kadını ne kadar mutlu ettiği ise tartışılmaz bir gerçek. Birçok renginin bulunması da ayrı bir avantaj. Bir kadının ruh halini ruj renginden anlamak oldukça kolay. 

  Ayrıca simli rujlarda bulunmaktadır. Bu rujlar, dudakları iki adım öne çıkarıyor ve herkesi çok etkiliyor.

 4. 4 Kaş Jeli


  Kadınlar kaşlarına çok önem verirler. Her kadının kendine has kaş şekli bile var. Kaşlarının şekli kadar rengi de oldukça önemli. Piyasada kaşla ilgili birçok ürün bulunması rağmen kaş jeli oldukça dikkat çekiyor. Renkli ya da şeffaf kaşlarla, bakışlar adeta aydınlanıyor. Bu yüzden makyaj çantasının vazgeçilmezleri arasında kaş jeli yer alıyor.

 5. 5 Saç Parfümü


  Güzelliği taçlandıran saçları da unutmamak gerekir. Saçlarının canlılığı, doğallığı, rengi ve modeli insanları oldukça etkiliyor. Saç bakımı deyince de akla ilk Elidor geliyor. Hayatının her alanın da saçların güzel görünmesi önemli. Örneğin; işe giderken ya da okulda dalgalı bir saç gayet hoş duruyor. Bu yüzden evden çıkmadan saç parfümü sıkarak, saçlar canlandırılabilir. Hoş kokusuyla birlikte tazelenmiş hissi de vermesi tek kelimeyle harika!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı