Büyük Penisin Yaşattığı Sorunlar

Büyük penise sahip olmak bir avantaj mıdır yoksa dezavantaj mıdır? Her erkeğin hayali olan büyük penise sahip olmaya bir de bu açıdan bakın!


2

Cinsellik konusunda tecrübe sahibi olmayan veya kulaktan dolma bilgilerle geçinen insanlar, büyük penisi her zaman bir avantaj olarak görmüşlerdir. Ancak büyük penis, eşler arasında birçok cinsel probleme yol açmaktadır. Özellikle erkek açısından sanılanın aksine zevki azaltmakta ve partnerinde olumsuz etkiler bırakmaktadır. Gerek ilişki sırasında gerekse gündelik yaşamda büyük penisli erkekler her daim problemler yaşamaktadır. Kadının zevk alacağı nokta vajinanın yaklaşık 3-4 cm içerisinde olduğundan dolayı, ilişkide zevki doruk noktaya çıkarmak için büyük penis aranan bir faktör değildir. Peki, büyük penisin yaşattığı sorunlar nelerdir?

 1. 1 Yaşam Kalitesinin Düşmesi

  buyuk-penis-yasam-kalitesini-dusurur.gif

  Eşler arasında cinsellikte, hayal edilenin aksine büyük penis ilişkide zevki artırmaktan çok eşlere acı çektirmektedir. Ayrıca toplum içinde rahat hareket etme imkanını kısıtlamaktadır. Giyilen kıyafetten tutun, aklından geçenlere kadar büyük, penis erkeğe çeşitli problemler yaşatmaktadır. Bu problemler ile birlikte bütün erkeklerin hayali olan büyük penis, kabus olmaktadır.

 2. 2 Seçenek Azlığı

  buyuk-penis-cinsellikten-sogutur.gif

  Büyük penisin erkeklere yaşattığı dezavantajlardan birisi de şüphesiz oral seks yapma imkanını düşürmesidir. Partnerin midesini bulandıracak ve ilişkiden soğutacak derecede büyüklükte bir penis elbette olumsuz etkiler doğuracaktır.

 3. 3 Pozisyon Fakirliği

  buyuk-penis-seks-pozisyonlarini-kisitlar.gif

  Normal boyutlarda bir penise sahip bir erkek, her türlü pozisyona girip, zevk seviyesini en üst düzeye çıkarabiliyorken, büyük penisli erkeklerde durum aynı olmuyor. Partneri ile ilişki sırasında belli başlı pozisyonlara girebiliyor. Bu da erkeği ve kadını sıradan ve rutin bir ilişkiye sürüklüyor. Dolayısıyla eşler seks yapmaktan kaçınmaya başlıyorlar.

 4. 4 Partner Problemi

  buyuk-penis-kizlari-kacirir.gif

  Canının yanmasından korkan veya küçük penisten hoşlanan kadınlar, her zaman seçici davranışlar sergilemiştir. Bu sebeple partneri seçici olan ilişkilerde, büyük penisli erkek her zaman problem yaşayacaktır. Her ne kadar ilişki sırasında canının yanmayacağı konusunda telkin edilse de psikolojik olarak cinsel ilişkiden kaçınacaktır.

 5. 5 Ekstra Madde Sorunu

  buyuk-penis-kayganlastirici.gif

  Cinsel ilişkide, büyük penisten dolayı ortaya çıkan bir kayganlaştırıcı ihtiyacı mevcuttur. Yani kayganlaştırıcı olmadan erkeğin ilişkiden tam değer bir memnuiyet alması ve aynısını partnerine yaşatması mümkün değildir.

 6. 6 Kondom Problemleri

  buyuk-penis-kondom-problemi.gif

  Büyük penisli erkek, prezervatif konusunda birçok problem yaşamaktadır. Dar şekilde üretilmiş ve sıkı prezervatifler erkekte acıya sebep olacak ve ilişkiden mutsuz ayrılma olasılığını tetikleyecektir. Bu sebeple prezervatif konusunda, büyük penisli erkekler her daim problem yaşamaktadırlar.

 7. 7 Anal Seks

  buyuk-penis-anal-seks.gif

  Anal seks yapma düşüncesi, her iki partner için bol çığlıklı ve acı dolu korkulu bir rüya olmaktan başka bir şey değildir. Öncelik tarafların zevk alması ve mutlu anlar geçirmesi ise ve penisiniz normalin üstünde büyükse maalesef ki bu deneyimi yaşamamanız gerekmektedir. Acıdan zevk alınıyorsa başka tabi.

 8. 8 Sanılanın Tersi Bir Durum

  buyuk-penis-sorunu.gif

  Erkekler arasında, büyük penisin her zaman olumlu sonuçlar doğuracağı sanılsa da maalesef durum öyle gözükmüyor. Heves edilen ve kıskanılan bir durumdur ancak ilişki sırasında yaşanan problemleri anlamak için yaşamak gerek.

 9. 9 Günlük Yaşantıda Büyük Penis

  buyuk-penis-gunluk-yasami-olumsuz-etkiler.gif

  Büyük penisli erkekler, gündelik yaşamda birçok problemle karşı karşıya kalmaktadır. Bunlardan birisi de esnek veya dar pantolonlardan görünen absürt ve kalkık bir durum olmasıdır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı